Şimdi Ara

Talon mu ? Ekko mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• JENSEN
  • bence talon al
    hem erken oyunda güçlü,ilk kan dökme oranida baya fazla,sadece oyun sonuna dogru biraz güçsüzlesiyor ama kanamasi bence bu sorunu ortadan kaldiriyor.oynamasi çok fazla zor degil.biraz alisirsan nerdeyse rengar kadar hizli öldürüyor bazi durumlarda.kolay kolay ezilmiyorda.
    ekko hakkinda pek bilmedigim icin birsey söyleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhonya -- 13 Mayıs 2017; 20:14:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Talon tabikide.
  • Sırf e skillinin verdiği haz için talon :D

• suanki metada talon ama ekko yu daha cok severim ekko dustu biraz oyundan su aralar . Talon w q dus vurus combosuyla hasari gayet iyi su an

• Talon oynamak istersen eğer rün kabiliyet ve eşyalarına bu türkçe kaynaktan bakabilirsin hocamhttps://mobatr.net/rehber/delip-gecen-talon

• 45k talon oynamış biri olarak midde ikisi vs atsa ekkoyu öldüremezsin ve latede ekko daha çok işe yarıyor Ben olsam ekko alırdım .
  • Talon daha iyi bende yeni başladım ilk kan alma olayı çok iyi sıçrada artırıyo. Şu ana kadar yasuo ve katarina tabi iyi oynuyolardi zorlandım talonla. Ekko geldiğinde de çok rahat ezdim tavsiye ederim.

• Talonla şuan da ezemeyeceğin şampiyon yok o yüzden talon

• Biri AD digeri AP neye gore kiyasliyoruz
  • Talon bozuk çar ve earlyde burst hasarı çok fazla. Tutuşturla beraber ilk kan o kadar kolay ki. Ekko ona göre dengeli ama bence daha eğlenceli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.