Şimdi Ara

Talon ile nasıl oynayabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.Bugün talon tarafından ezildim bu yüzden canım talon oynamak istiyor şimdi de,nasıl oynayabilirim ben bu heroyu hiç bilmiyorum ne yapmalıyım?

• Matara al w spamle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armorpen rünle gir matarayla başla W ile hem minyon al hem adamı dürt aynı anda.

6 level olunca 1-2 w atıp kombo+ignite'a çoğu mid herosu dayanamaz zaten kesersin .

E ile adamın önemli bir skillshotu varsa onu engelleyebilirsin (LB,Syndra,ahri,veigar gibi)

İtem olarak brutalizer + tiamat + gezgin alıp roama başlıyorum direk bota ulti varken gidersen %90 kill çıkıyor topa gitmeyi tercih etmiyorum fazla şuan her oyun sion gibi hard tanklar oluyo topta kesmesi ayrı dert onları ya bota roam atıyorum yada karşı jungledaki buffları wardlayıp jungle'a baskın yapıyorum.
  • TF'de amacın adc yi kesmek olsun.Ultini açıp görünmezken adama atlarsan daha rahat edersin.
  • Arkadaşın dediği gibi tf de amacın adc kesmek fakat tek kaçış skilli ultisi olan heroyla ulti basıp girmek canli bombacilik olur. Yani diyeceğim o ki tfde adamlar sizin tanklara focus atarken adc ye ziplayip combonu atıp ultiyle çıkarsın zaten bir anda yok ediyorsun. Bu sayede kaçma şansın olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ya kadar w spamla. Kill çıkarabilceksen eq+ignite yap. 6 dan sonra canı yeterince azsa eqr ile bitir işi sonra bota roam at canın azsa base dön. Tf lerde amacın pozisyon hatası yapan adc yi ya da apc yi almaktır. Başka squishy hedefler varsa onlara yönelebilirsin. Mainim kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.