Şimdi Ara

Talisman*Passat*Mondeo*Yeni insignia*SuperB (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
18.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talisman tip olarak hepsinden karaizmatik fakat bilmiyorum bana mı öyle geliyor bu aracın genişliği aynalar hariç 1869 mm fakat önden şöyle bakınca yada yolda karşıdan gelirken bakınca c segmenti ebatlarında duruyor.fluance bile daha kaslı daha yapılı duruyor.fluance nin aynalar hariç eni ise 1810 mm.anlam veremiyorum nasıl bukadar geniş bi araç ufacık duruyor karşı profilden bakınca .passat mesela aynalar hariç 1832 mm eninde ancak önden bakınca baya heybetli duruyor .bu neden kaynaklanıyor anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk çıktığı zaman talismani çok beğenmiştim testlerinde falan baya gommuslerdi. O yüzden soğudum ondan insignia güzel bir araba olacak gibi

• Sadece ama sadece matrix farları için bile Insignia tercih edlir, süren bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

Reno sevmem ama aydındaki bayinin israri uzerine kullandik bu sefer yapmislar yani dis tasarimini sevmesemde ozellik performans cok iyi malzemeside oldukca kaliteli diyebilirim

D segmentte bütün araçlar artık belli standartlarda geliyor hocam zaten renonun da motor ve şanzıman ikilisi iyi sayılır ama d segmentte passat gibi araçlara üstünlük kurması kolay değil heryönü ile iyi olsa bile aracın geçmişinin olmaması bile satışlarda kayıplara neden oluyor passat yıllardır piyasada ve belirli bir kitle oluşturmuş durumda

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Bende de B8 DSG li passat var

O kadar DSG şikayeti var ki lakin şuana kadar bi şey olmadı

İnşallah ta olmaz

Sanırım şans işi bu birazda

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Sadece ama sadece matrix farları için bile Insignia tercih edlir, süren bilir.

AFL için insignia tercih ettim, çok memnunum. Matrix led daha da iyi olmuş. Sadece bunun için değil ama hepsini teraziye koyunca ben de opel tercih ederdim, yalnız 1 yıl bekleyip öyle alırdım ilk çıkan arabalarda bir sürü sorun oluyor ilk karşılaşan olmak istemezdim.

• Kesinlikle mondeo. D kasa benim için büyük olduğu için tercihimi focus tan yana kullandım. D sınıfı alacak olsaydım kesinlikle mondeo alırdım. Opel e karşı önyargılıyım. Elektronik arızaları çok veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaffer53 -- 1 Nisan 2017; 21:46:4 >
  • adam gibi bir distribitörü olsa mondeo alırdım. makyajlandı fakat tr'ye gelmedi. 1.5 tdci yok, powershift yok, opsiyon kişiselleştirme seçenekleri çok dar vs.

• Forum malum VW ve DSG düşmanı... En az 12 senedir çeşitli versiyonlarını kullandım hiçbir sıkıntım yok sen kulaktan dolma forumda trolluk yapan sakalı terlememiş çoluk çocuğun lafıyla alışveriş yapma sakın... Şimdi buraya konuyu açın kimse passat demez ama iş almaya gelince parasını geleceği belli olmayan hiçbir araca bağlamaz aşağıdaki fotoğrafta bunun kanıtıdır D segmenti Passattır gerisi maceradır

2016 D segmenti satış rakamlarına göre senin yazdığın diğer 3 aracın toplam satışı Passatın toplam satışının yarısı değil ama gırtlağına kadar tecrübe dolu DH kullanıcısı kesinlikle alma diyor.

Talisman*Passat*Mondeo*Yeni insignia*SuperB

• quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

Forum malum VW ve DSG düşmanı... En az 12 senedir çeşitli versiyonlarını kullandım hiçbir sıkıntım yok sen kulaktan dolma forumda trolluk yapan sakalı terlememiş çoluk çocuğun lafıyla alışveriş yapma sakın... Şimdi buraya konuyu açın kimse passat demez ama iş almaya gelince parasını geleceği belli olmayan hiçbir araca bağlamaz aşağıdaki fotoğrafta bunun kanıtıdır D segmenti Passattır gerisi maceradır

2016 D segmenti satış rakamlarına göre senin yazdığın diğer 3 aracın toplam satışı Passatın toplam satışının yarısı değil ama gırtlağına kadar tecrübe dolu DH kullanıcısı kesinlikle alma diyor.

Passatın çok satması diğer araçların passatdan kötü olduğu anlamına gelmez

• Passat alır ardıma bakmam

• sharkemre kullanıcısına yanıt
    Talismanla uzun yol yaptım çok bilmiş arkadaş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat ya da insignia.
  • VW'den sasmam.

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Tabiki değildir ama ben o kadar parayı riske atıp da ikinci elde ölen Mondeo'ya, geleceği Latitude olup olmayacağı belli olmayan Talisman'a veya PSA grubuna geçince neler olacağı belirsiz İnsignia'ya veremem
  • quote:

Tabiki değildir ama ben o kadar parayı riske atıp da ikinci elde ölen Mondeo'ya, geleceği Latitude olup olmayacağı belli olmayan Talisman'a veya PSA grubuna geçince neler olacağı belirsiz İnsignia'ya veremem

O zaman sizin için araçın 2. eli çok önemli

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle her zaman önceliğimdir ama Mercedes'ten VW Passat'a geçen birisiyim hiçbir zaman aratmadığını ve üzmediğini de söyleyebilirim. Güzellik meselesi göreceli ama şahsen yukarıda saydığım sebeplerden riske girmem bu araçların tümü 100 k bandı ve üzeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

2008 yılından beri tabi arada farklı birçok markaya da geçtik ama vw kullanıyoruz. Ford oldu, Opel oldu honda peugeot ve citroen oldu ki bu zamana kadar sadece ford ve vw den bu kadar memnun kaldım.

Özellikle honda ve özellikle güncel PSA modellerini geçtim eskilerin meşhur sorunlarını yaşayarak lanet edip sattım. Hayatımda çekici üstünü 93 torosta değil 2011 3008 ve 2016 model Crv de tattım.

Kendi is aracim renault symbol ve Özel servis kalitesizliğinde servisleri ve galerici mantığına satış stratejileri ile renaultdan bir cacık olmaz.

2008 yılında sıfır aldığımiz vw.caddy 6 ileri dsg ile tam 240 bin km yaptık periyodik bakımlar hariç sorunsuz sattık. Şimdi 2014 yılından beri B8 passat kullanıyoruz ve bu 3. B8 passat hepsinden çok memnun kaldık ve insanlar aldığı paranın altına satarken ben üstüne sattım.

Uzattım neyse bugün araç alacak olsam d sınıfı dizel otomatik veya tasarruflu bir benzinli motor olsa Mondeo veya yine passat alırım suv alacak olsam kuga alır geçerim kafam rahat binerim.

SS ye gerek yok hocam 5 araçtan 7 si passat zaten

• quote:

Kesinlikle öyle her zaman önceliğimdir ama Mercedes'ten VW Passat'a geçen birisiyim hiçbir zaman aratmadığını ve üzmediğini de söyleyebilirim. Güzellik meselesi göreceli ama şahsen yukarıda saydığım sebeplerden riske girmem bu araçların tümü 100 k bandı ve üzeri

Peki varsayalım passatın 2. eli kötü olsa yinede passat alırmıydınız ?

• Fiyattan bağımsız bakarsak Passat. İşin içine fiyat girerse İnsignia favorim olur

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.