Şimdi Ara

Tales of Pirates II Rehber+Toplanma yeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İlk önce Thundoria Sea bölümündeyim. 60 lvl Seal master'im. Gelen herkese yardımcı olabilirim.
    Selamlar. Oyunumuzun adı Tales Of Pirates II. Oyunun grafikleri çocukça ama geri kalan konularda çok kaliteli.Önceliklewww.top2.igg.com sitesine girip oyunun Downloader pogramını indiriyoruz. Üyelik felan almasını zaten biliyorsunuzdur. Şimdi oyunun mantığını anlatacağım size.
    Oyun newbie sistemine dayalı. İlk 10 seviyeyi oyunu öğrenmek amacıyla Newbie Guide adlı NPC den aldığımız görevlerle geçiriyoruz. Bu görevlerde NPC lerimizi tanıma,Nasıl savaşılır,nasıl görev alınır,nasıl para elde ederiz gibi bilgileri öğreniyoruz. Bu görevlerin hepsini yakında açıklayacağım. Zamanım kısıtlı mâlum sınav haftası :D.
    10. seviyeye geldiğimizde Class seçme hakkını kazanıyoruz. Oyunda karakter seçerken 4 ana karakter olduğunu görmüşsünüzdür. Kadınlardan;
    Phyllis=>Hunter,Swordsman,Herbalist,Explorer
    Ami=>Herbalist,Explorer
    Erkeklerden;
    Lance=>Hunter,Swordsman,Explorer
    Carsise=>Swordsman

Şimdi classları açıklayacayım
    Hunter=>Okçu sınıf.Yayı kullanmak için oka ihtiyacınız yok. AWESOME!!
    Swordsman=>Bildiğimiz warrior class.
    Herbalist=>Buffer. Kasması en zor karakter. Ama benim en zevk aldığı karakterdir. Ve pvp lerde çok güçlüdür.
    Explorer=>Harika üzeri manyak spell damage.Ama her şeyin bir bedeli var :( Skillerini kullanmak için "CORAL" denilen itemlere ihtiyaç duyar. Ve ilk seviyelerde bu size pahalı gelebilir. Gome ne :(

Classları da tanıdınız. Tabi bunlar 1. nesil sınıflar. burdan sonra 40. seviyeye kadar seviye atlamanız lazım :(.
    Oyuna yeni başlayanlar karakterlerini Mystic Ocean=>Thundoria Sea bölümünde kursunlar. İsmim CrawlTR. Online olduğum sürece size yardım edeceğim. Yarın Coğrafya yazılısı var. Yükleyin 25. seviyeye gelin sizi 1 günde 41 yapayım ;). Herkesi bekliyorum :)

• Bizim için zor oyun ya. Ama guzel bi tarafı var. İngilizce bilmeyen oynayamaz:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xZipher

Bizim için zor oyun ya. Ama guzel bi tarafı var. İngilizce bilmeyen oynayamaz:D

Eskiden bu oyunu ne oynardım ya. Çok orjinal oyundur özledim valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Geri basladim ben 65 level voyager bayati kolay olmuş oyun tek basina çok sıkıcı oluyor girmiyorum doğru dürüst

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POKECİ

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Geri basladim ben 65 level voyager bayati kolay olmuş oyun tek basina çok sıkıcı oluyor girmiyorum doğru dürüst

Aynen ya bende tekim diye oynamıyorum. Beraber oynayabiliriz aslında

• Oynayan ya da başlamayı düşünen var mı arkadaşlar ? Eğer varsa bende başlıcam
  • Ben celestialde oynuyorum suan eğer başlarsan birlikte oynayabiliriz nickim Dracarys oyunda Türk az celestialde varmış ama ben daha rastlamadım

• PvP yapmak için barın önünde toplanışımız geldi aklıma, hey gidi... Çocukluğumun oyunudur, özledim.
  • Çocukluğumun oyunudur hala arada indirip oynarım hevesi tadı bir başkadır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkishcan

Çocukluğumun oyunudur hala arada indirip oynarım hevesi tadı bir başkadır :D

Aynen hocam malesef kapatıldı ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.