Şimdi Ara

Talasli(fason) imalat sektorunde piyasa ve calisma durumlariniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar makine teknikeriyim forumda benim gibi olan arkadaslar yada bu işle uğrasanlardan yani talasli imalat ,kalip yedek parca vb gibi isle meskul olup sanayi calisani , farkli mevkilerde bulunan satin alma,kalite kontrolcu veya mudur yada patron olan arkadaslarimizdan piyasanin durum ve olasiliklarini,gidisat derecesini öğrenmek istiyorum bilgisi ve tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim bana yada benim gibi olan arkadaslara birbirimize yardimci olmus oluruz.cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sacma sapan ilgi cekici bir konu acmadigim icin ilgilenen yada katilan kimse yok anlasilan.bende bilgi birikimimizi aktaracak yeni arkadaslar neden bulamiyoruz diye dusunuyodum bedavaya yasamaya alismis bir nesil yetisiyor okuduğum ve arastirdigim kadariyla yazik uzuldum dogrusu

• Başlığı fason imalat sektörü +18 diye değiştir konuyu yıkarlar hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konu fazla cevap almaz çünkü yardım etmek istesek de burada bu sektöre hakim adam zor bulursun. Belki forumun başka bölümlerinde yardımcı olabilirler sana

• jakabo_ist J kullanıcısına yanıt
    Abim ve babam o sektördeler. Firmasına ve sektörüne göre çeşitlilik arz edebiliyor durum.

Eğer ufak çapta bir firmaysanız durum vahim. Günlüğü çıkartmaya çalışıyorsunuz.

Eğer büyük firmalara iş yapıyorsanız daha iyi sayılabilir durumdalar şu an.
  • Ben makine müh. okuyorum, termoform makina ve kalıp imalatı yapan bir yerde staj yaptım. Başakşehir sanayi sitesindeydi. Adamlar iyi satış yapıyor. Ben oradayken hintliler gelmişti makina almaya. Makinaların fiyatı 200 bin - 500 bin euro arasıymış. 1000 x 500 civarı büyüklükteki kalıpların fiyatı bile 50 - 60 bin euro civarıymış çok şaşırmıştım. İşleri büyütmüşler yakında sanayi sitesinden ayrılıp silivride kendi fabrikalarına geçeceklermiş.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Ne kucuk nede buyuk bir firmayim orta halli gidiyoruz. itiraf edeyim sunu anladim babamin beni okumam icin dovmesine cok kizardim simdi elini opuyorum gordukce ki okul arkadaslarim ile birbirimizi is konusunda destek ve yardimlasmamizla ayakdayim yoksa isim zordu simdi hak veriyorum neden oku diye dovdugunu.

• Senin adina sevindim insallah staj yaptigin yerde yada daha iyi yerlerde kalici personel calisani olursun.kendini gelistirip piyasada yer edinirsen parmakla gosterilmek iste bu isin erbabi diye saygi gormek tarifsiz bi duygu.piyasada sayili kisilerden olursun ve bu isi sex yaparmis gibi zevk alip severek yaparsin anca diyerek durumu tarif etmis olayim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.