Şimdi Ara

Taktiksel oynayan, sosyal ve samimi takım arkadaşları arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pubg'de herkes haritanın kalabalık yerlerine atlayıp çatışmak için sabırsızlanıyor ve hemen ölüyor ve ben yalnız kalıyorum oyunun bundan sonrası benim için eğlenceli geçmiyor.
    Ben sürü halinde sabırlı ve taktiksel oynamayı seviyorum adeta komando timi havasında.. Ayrıca oynarken sohbet etmek de keyifli oluyor.. benim kafadan olan arkadaşlar varsa oyunun pc platformunda tim kurmaya beklerim..

• gerizekalılık yapan squad yüzünden solo kasmaya başladım.
  • Oyunda dağlık alanda bölge küçüldüğünde çok heyecanlı ve zevkli oluyor hocam.. millet sisleri felan atıyor toz duman kalabalık ve silah sesleri derken kendimi kurtuluş savaşında gibi hissediyorum paşa nuri gibi gözlerim yaşarıyor :) Lakin merkezi biyere atlayıp ilk 2 dakka da ölmek çok gıcık oyun bo. k oluyor Halbuki bir komutan olsa emir komuta zinciriyle oynansa ne güzel olur.. 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arian Galatian kullanıcısına yanıt
    canım sıkkınken kıyıya koşeye atlarım. bıraz adrenalın ıstıyosam school a ınerım baska da ınmem. ornegın nova ve georgepool ınenler garantı salaklık ypaıyoalr dırek oluyosun zaten. pochınkıde loot yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

canım sıkkınken kıyıya koşeye atlarım. bıraz adrenalın ıstıyosam school a ınerım baska da ınmem. ornegın nova ve georgepool ınenler garantı salaklık ypaıyoalr dırek oluyosun zaten. pochınkıde loot yok.
    Oyle deme yahu, aksiyon istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arian Galatian kullanıcısına yanıt
    hocam ben aksıyon falan yaşamıyom sebebı ıse emulatorden oynuyom ve hıcbır sekılde PC dekı atmosfer tadı falan yok.
  • Hocam oyun içi nick MaVzeR16 eklersen takım olabiliriz. Steam nick BonG
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arian Galatian

Oyunda dağlık alanda bölge küçüldüğünde çok heyecanlı ve zevkli oluyor hocam.. millet sisleri felan atıyor toz duman kalabalık ve silah sesleri derken kendimi kurtuluş savaşında gibi hissediyorum paşa nuri gibi gözlerim yaşarıyor :) Lakin merkezi biyere atlayıp ilk 2 dakka da ölmek çok gıcık oyun bo. k oluyor Halbuki bir komutan olsa emir komuta zinciriyle oynansa ne güzel olur.. 😀
    Hocam güldürdün kralsın ayrıca haklısında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.