Şimdi Ara

Taksitli olarak telefon alabilmenin yolu varmıdır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gold bilgisayarda sanki taksitle telefon veriyor yanlış bilgilendirmeyi bi nebze telafi edebilmişimdir umarım
     Taksitli olarak telefon alabilmenin yolu varmıdır?

• Turkcell de banka kredisi ile satis yapiyor.
    Paraniz yoksa, operatore ek alabilirsiniz,gerekli sartlari tasiyorsaniz tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media markt denizbank kredisi ile yapıyor
  • Ben ticRi kart ile yapılabiliyor diye biliyorum.

• kralarslan K kullanıcısına yanıt
    electroworld bimeks ve teknosa (baska yerlerde olabilir) hediye ceki isimli bi sistem var misal 1000 liralik telefon alcaksiniz 1000 liralik hediye ceki aliyosunuz 9 taksit yapiyosunuz 1000 liralik cek ile 1000 liralik telefon aliyorsunuz

• İnternette hediye çeki ile satış yasak.Ya ticari KK nız olacak.

Yada siteler anlaşmalı bankalarla kredi verip taksitlendiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vhcyns

electroworld bimeks ve teknosa (baska yerlerde olabilir) hediye ceki isimli bi sistem var misal 1000 liralik telefon alcaksiniz 1000 liralik hediye ceki aliyosunuz 9 taksit yapiyosunuz 1000 liralik cek ile 1000 liralik telefon aliyorsunuz

Yeni düzenleme ile birkaç hafta önce hediye çeki de engellendi.
  • Senetle satış yapan yerler taksitlendirir . Evkur gibi ama kazık bi fiyata tabi :D

• Ticari kartlar ile nasıl oluyor ? Mesela hangi kartlara oluyor ?

• Beyler bazı telefoncular kılıfı 2000 tl gösterip taksitlendirip telefonu öyle satıyormuş doğrumu ?
  • Golddan almıştım ben hediye kartı ile geçen mağazada gördüm hala vardı bu uygulama.

• Tarihi yanlış hatırlıyor olabilirim ama Mayıs 15'de hediye çekine taksit olayı kalktı arkadaşlar. Ben 5 Mayıs'da Kliksa'dan hediye çekine taksitle aldım. Ama şu anda böyle bir şey söz konusu değil. Ancak arkadaşların dediği gibi ticari kredi kartları bu kapsam dışında. Ve artık firmalar banka kredisi ile veriyor. Yada gerekli şartları taşıyorsanız hattınız üzerinden alabilirsiniz operatörünüzden.
  • Ben maximumdan cektim hocam taksitli nakit avans. 1500 e 150 gibi faiz geliyo.. iste ceklerle filan onu telafi etmeye calisiyorum. 9 taksit max bu arada
  • marikanwap kullanıcısına yanıt
    Operatorler de cok kazik. Onlardan 16gblik 5s baktim, odeyecegim para 32 lik versiyonuna denk geliyor. 32lik te keza, 64luge. 64lugu alayim dedim, turkcell online islemlerde cihaz yok.

Alinirsa 64 alinir, fazla kazik yemiyorsunuz hic olmazsa.

• kilksa'dan hediye çekiyle 9 taksitte telefon alma olayı kalktı mı? müşteri hizm. mail attım cevap vermediler.
  • Vatan Computer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan Computer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye çekine taksit olayı kalktı. Yasada açık vardı kapattılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Hediye çekine taksit olayı kalktı. Yasada açık vardı kapattılar.

daha geçen ay teknosa'dan hediye çekiyle aldım telefon, şimdi de kliksa'dan alacağım ama taksit olmazsa almam. Nakitte alabilirim ama taksitli daha çok işime geliyor.
    ne ara kalktı bu taksit olayı ya, demek ki hızlı davranmka gerekiyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.