Şimdi Ara

Taksitli Nakit Avans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Taksitli nakit avans kredi kartından kredi çekmek gibi bir şey mi? Örnek paylaşıyorum bu tablodaki ödeme takviminin değişme imkanı var mı? Mesela 12k ödenecek görünüyor artma ihtimali mi var? İnternetten bakıyorum bunu yapacağınıza kredi çekin uzak durun falan diyorlar. Kredinin faiz oranları 1.89 bankamda ama bunu 1.49 dan veriyor.

Taksitli Nakit Avans

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Deneyimlediğim kadarıyla taksitli nakit avans, dediğiniz gibi karttan kredi çekmek gibi düşünebiliriz. Belirlenen vade sonunda ödenecek tutar, taksitler zamanında ödendiğinde sabit kalıyor. Diğer internet sitelerinde yazan dezavantaj konusu ise sanırım normal nakit avans ile karıştırılıyor veya o yazılar yazıldığında kredi faizleri avans faizlerinden çok daha düşüktü. Fakat günümüzde bankalar kişiye özel düşük faiz tanımlayabildiğinden taksitli nakit avans daha avantajlı hale gelebiliyor.

Taksitli nakit avansın tek dezavantajı günümüzde kart limitini kullanması olarak görüyorum.

• deagle34 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam doğru anlamışım o zaman kredi kartından kredi çekmek bu ve normal kredi çekmekten daha mantıklı şu an için. Dediğiniz gibi limitten yemesi kötü sayılabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.