Şimdi Ara

taksitli avans hakkında bilgi ve yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim garanti bonus genç kredi kartım var ve taksitli avans seçeneklerine baktım paraya da ihtiyacım var 800 tl gibi bir meblayı 12 ay taksitle 76,12 tlden ödüyormuşuz öyle hesaplıyor bu bana mantıklı geldi bayağı zaten şuan çalışıyorum ayda 76 lira ödemem sorun değil yani sormak istediğim soru taksitli nakit avanstan max 1000tl çekmek mantıklı mıdır?

• Ekonomine uyuyorsa mantıklı kardeşim 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayda 70-80 tl ödeyebilirim sadece bazıları aşırı abartıyor bu taksitli nakit avansı aklımı karıştırdılar teşekkür ederim yorumunuz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

https://www.bonus.com.tr/finansal-cozumler/ucretsiz-taksitli-nakit-avans

Kazın ayağı öyle değil....

tamam ama bin tl içinde kredi çekilmez aya vurunca ödenebilir bir fiyat 10 bin tl çekecek olsam zaten ihtiyac kredisine başvururdum

• frower F kullanıcısına yanıt
    detay kısmında ne yazıyor bir okuyun. benim de 1800tl ye ihtiyacım var kömür yakıt ücretini ödemem gerek ben de taksitli nakit olayı araştırıyorum. ama bakın %1.84 faizin dışında da faiz alıyorlarmış.
    yani 67tl nakit avans faizi dışında bir de %15 KKDF ve %5 BSMV alınıyormuş.

detaylar:
    5 - 12 aylık taksitli nakit avans için aylık faiz oranı %1,84'tür.
    Taksitli nakit avans işlemlerinde %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup, bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir.
    5 - 12 aylık taksitli nakit avans işlemleri için hiçbir ücret bulunmamaktadır.
    Taksitli nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler.
    Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.
    Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Çok saçma değil mi arayıp sordunuzmu acaba 67 tl gözüken tutar ayda kaç tlye denk geliyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.