Şimdi Ara

Taksitle telefon alayım mı??(öğrenciyim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler forumda muhabbet arayan arkadaş grubum :D

Şimdi bnm bi telefonum war ama kullanılmıo artık cvpsız çağrıları falan karıştırıo zor şarj oluo, neyse yani bıktım bu telefondan.. Ben örenciyim bana aylık 400 lira falan para gelir..

Asıl sorumsa, 10 taksitle falan 500 liralık bi telefon alayım mı? Alırsamda bu bana aylık gelcek 400 liradan vericem taksitleri aylık 50 lira olarak??

Ne dersiniz alsam mı ?

• al
  • Telefon kullanılamayacak raddeye geldiyse al derim bir tane. Bende sene sonu yeni bir tane almayı düşünüyorum, 3 sene oldu şimdiki telefonla.
  • Al bence sorun olmaz elli lira. Olmadı bi işe girer parttime çalışırsın
  • al bencede bozuk telefondan sinir olurum lg gm 200 al 170 lira 2+1 ses sistemli
  • @talaria ok

@Alejandro hacı daha kullanılmıcak durumda deilde yani ne bilim hafıza kartı yok. msjlar karışıo, yani yeni gelen msj en üstte olmuo, çağrılarda falanda öle oluo hep gıcık bi durum . hele şarja takması ölüm.

@HmB_SaL hiç iş tecrübem yok hacı :) bu zamana kadar hep baba parası, yani ne bilim çalışmaya çekinirim gibi gelio, daha önce en fazla kendi dükkanımızda çalıştım..
  • samsung monte
  • napan lo sen aylık 400 Tl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalıyakalı

napan lo sen aylık 400 Tl ?

fazla para harcamak istemiorum. idare edios işte . gecen ay 800 gibi bişi gitti ama dha ilk aydı yani. bundan sonra aylık 400 alıcam... Fazladan yük olmaya gerek yok panpa biras fazla eğleniyim diee ;)
  • Elin olunu görüyormusun 800 den 400 TL ye indiriyor fazla eğlenmeye gerek yok diyor Panpa 200 tl borc versene
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxLe0xX

Elin olunu görüyormusun 800 den 400 TL ye indiriyor fazla eğlenmeye gerek yok diyor Panpa 200 tl borc versene

nolcaktı la abeysi. yiyip içiosun, sigara alıosun 300 oluo zaten 100 milyonda sana göre gider işte. çok mu a...
  • uptirik
  • İmzamdaki telefonu alabilirsin 300-350 lira bişey. Senin alacağın telefondan eksik bir özelliği yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 18 Kasım 2010; 1:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Tebrik ederim 400 lirayla 1 ay geçinmek zor iş.

İmzamdaki telefonu alabilirsin 300-350 lira bişey. Senin alacağın telefondan eksik bir özelliği yok

walla kardeş e63 te düşünüodum ama. 5800 biras daha iyi gibi dokunmatik, express müsic olayı falan falann arasında fazla fiyat farkıda yok. taksitle almışken 100-200 fazla wersemde fark etmes mantığıyla yaklaştım yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuKaat

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Tebrik ederim 400 lirayla 1 ay geçinmek zor iş.

İmzamdaki telefonu alabilirsin 300-350 lira bişey. Senin alacağın telefondan eksik bir özelliği yok

walla kardeş e63 te düşünüodum ama. 5800 biras daha iyi gibi dokunmatik, express müsic olayı falan falann arasında fazla fiyat farkıda yok. taksitle almışken 100-200 fazla wersemde fark etmes mantığıyla yaklaştım yani..

5800 rezistif yani basmatik ekrandır ne kadar 5800 yanlıları ben çok kolay kullanıyorum tırnağımla falan desede mesaj yazması ölüm. Bataryası en fazla 2 gün dayanır sana müzik çok dinlersen. 100-200 lira daha fazla veririm dersen e71 al derim. Metal kasa + 3.2 mp kamera + gps e63 ten farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 18 Kasım 2010; 1:57:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.