Şimdi Ara

Taksitle Tatil İmkanı var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Konut ve araç kredisi ödediğim için çok açılmamak adına kredi kartımı kapatmıştım. Aslında kullanmayi da beceremiyorum isin doğrusu, gereksiz harcıyorum bedava gibi geliyor :)
    Bu sene tatil planı yapıyorum 2 yetiskin 2 çocuk (12 yaş ve 2 yaş) 5 gece tatil hemen hemen 3000 TL tutar. Her ne kadar Türkiye şartlarında iyi kazansam da bir defada bunu ödemek kolay değil. Kredi ceksem vade farki odemek idtemiyorum erken rezervasyonun mantigi kalmıyor.
    Bir ara bazı tatil siteleri kartsiz elden taksit yapiyor diye duymuştum. Var mi bildiginiz bu tür ödeme seçeneği olan bir acenta?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedelekk -- 25 Mart 2017; 23:4:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredi kartına yapıyorlar da elden yaptıklarını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar;

Kurumsal firmalar kesinlikle elden taksit vs ödeme yöntemi ile taksit yapmazlar..Ancak kredi kartına taksit yapılır.Zaten yaparım diyen de emin olun kurumsal bir firma değildir.Tatil zamanı gelince sıkıntı ile karşılaşabilme ihtimaliniz yüksek olur..
    ancak düşük faizle kredi çekerek.. bu işlemi yaparsınız
    İyi forumlar..
    not:kredi çekerek tatil mantığını tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Kredi kartına yapıyorlar da elden yaptıklarını sanmıyorum

Teşekkür ederim hocam. Bir ara bir uygulama vardı yanlış hatırlamıyorsam. Önce gideceğin tarihe kadar ödüyorsun sonra ödemen bitince gidiyorsun ve erken rezervasyon fiyatı alabiliyosun şeklinde. ama şimdi pek yok anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar;

Kurumsal firmalar kesinlikle elden taksit vs ödeme yöntemi ile taksit yapmazlar..Ancak kredi kartına taksit yapılır.Zaten yaparım diyen de emin olun kurumsal bir firma değildir.Tatil zamanı gelince sıkıntı ile karşılaşabilme ihtimaliniz yüksek olur..
    ancak düşük faizle kredi çekerek.. bu işlemi yaparsınız
    İyi forumlar..
    not:kredi çekerek tatil mantığını tavsiye etmiyorum.

Öncelikle tavsiyeniz için teşekkürler.
    Ben de kredi çekmeyi düşünmüyorum. zaten erken rezervasyonun bir manası kalmıyor o zaman.
    en makulü bir yakınımın kartını kullanmak sanırım.
  • Belirttiğiniz koşullara uygun olarak oteli arayıp durumunuzu anlatıp bir miktarını havale olarak kapora şeklinde göndererek, Kalan kısmı ise 3-4 ay eşit parçalarla havale yapmayı teklif edebilirsiniz. Birkaç yıl önce benzer şekilde ödemenin yapılabildiği oteller olduğunu biliyorum. Yada dediğiniz gibi bir yakınınızın kartını da kullanabilirsiniz.
    Şimdiden iyi tatiller
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.