Şimdi Ara

Taksime AVM yapilirsa, gitmeyecek misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne hukumet ne muhalefet ne gosterici ne polis yandasiyim.

gosteri yapan protesto yapan binlere soruyorum. Yarin obur gun oraya AVM yapilinca, veya yapilirsa, gitmeyecek misiniz? Veya avm girisinde telefonu cuzdani anahtari guvenlik kontrolunde kenara biraktiginizda yuzunuz hic mi kizarmayacak? Bu kadar protesto edip girmeyecek kisilere lafim yok ama, digerleri icin konusuyorum. Ayip ayip.

diger 3 unsura da sorulacak cok soru var. Sirayla.

• bence yapamayacaklar
    her vurulan kazı sonrası yine akın olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılmayacak
  • Yapılmayacak.oraya iş makinesi girsin yine millet akın akın gelecek

• bu ülkeye iş merkezler istihtdam alanı lazım...dünyada ikinciyiz haberin araplardan sonra!!!! araziyi elin arabına yahudisine sat avm diktirmek elin arabına marefet değil!!! onlar avmleri babasının hayrına dikmiyo ucuz çalışma gücü tüketen toplum köşeyi dönede avm diken! her köşe başı avm le rezil bir konumdayız koca italyada 1-2 şehir merkezinde var sadece.!!! ab de kontrollü bende herhangi bir siyasi goruş iiçin yazmadım gerçekleri yazdım kaç esnaf battı acaba haberin varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Haziran 2013; 22:43:33 >
  • AVM falan yok.

• bu iş avm boyutunu aştı. ülkenin çeşitli yerlerinde çatışmalar çıktı. siz avm diyorsunuz. bu gidişle suriye gibi karışıklık çıkınca hala avm den mi bahsedeceksiniz?
  • Zaten amac avmyi protesto etmek degil ulkeyi suriyeye misira cevirip herseyi baltalamak cokta guzel ceviriyolar ic savas ciksa hukunet dusse herkes ohh basardik diyecek te sonra ne olacak ic savasla hukumet devirilir de ekonomi,l hersey 10 yil geri gider enflasyon gelir faizler ucar gider vs vs. onemli olan demokratik yolla istedigini elde etmek ver oyunu olsun bitsin. he diyosan parti yok oy verecek o zaman kur artini oy topla bir ornek gosterin boyle ic savasla devrilip basarili bir hukumet kurabilmis bakin araplarin hepsi aurunuyir istedimiz bu sonurim

• bazı firmalar zaten avm yapılmadan çekilme kararı aldı. hiçbir firma orda şube açarak kendini riske atmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

ELİNDE BLACKBERRY, SIRTINDA BURBERRY AYAĞINDA FREDPERRY, KULAĞINDA KATY PERRY HÜKÜMETİ DÜŞÜRECEKMİŞ YÜZÜNE TÜKÜRDÜĞÜM DİLBERY

Adam olayı özetlemiş.
    Bunlar internet üzerinden hükümet düşürüyo kolaydı öyle gerizekalılar 10 tane rt ile olacak işti bunlar okullar tatil oluyo ya abileri bi uğraş lazım.

• Benim tanıdığım tayyip o taksimi hallaç pamuğu gibi atar, ne akm bırakır ne gezi parkı.Lideri fena kızdırdınız gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2622110012

Benim tanıdığım tayyip o taksimi hallaç pamuğu gibi atar, ne akm bırakır ne gezi parkı.

kesinlikle katiliyorum.

Ayrica diger arkadaslara soyluyorum, benim dedigim o hakli bu haksiz degil. yarin avm yapilirsa gitmeyecekler mi? Gezi parki veya avm bu isin sembolu veya degil onu sormuyorum ben.
  • hayır yazmaya geldim

HAYIR

gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jehan

quote:

Benim tanıdığım tayyip o taksimi hallaç pamuğu gibi atar, ne akm bırakır ne gezi parkı.

kesinlikle katiliyorum.

Ayrica diger arkadaslara soyluyorum, benim dedigim o hakli bu haksiz degil. yarin avm yapilirsa gitmeyecekler mi? Gezi parki veya avm bu isin sembolu veya degil onu sormuyorum ben.

Dayatma ile olmaz bu milletin tepkisi yakar gecer

• 3.kopruyede avm'yede evet londra ve new york ornegı verıyorum sabahtan berı.

EN ONEMLISIDE BU INSANLAR NASIL COGALIYO VE KIM BU DEGISIK DUSUNEN INSANLAR

bı ınsan cumhurıyet ıcın ozgurluk ıcın dıyıpte secımle cumhurıyetle gelmıs bırını devırmeyı dener mı adamda oy cogunlugu var kendınıze gelın ulkenızı kucuk dusurmeyın.3 agacı dert etmıyormusunuz cumhurıyetıde umursamıyorsunuz sız nıye sokaktasınız?eglence ıcın mı?colugu cocugu ıcın gorev yapan emır alan polıslerle catısmak twıtterda facebook da yalan haberler yaymak nıye
  • yapamayacaklar ki.
  • vay arkadaş insanlar olayı avm diye sanıyor, hatta antalyadan izmire herkes istanbula avm yapılmasın diye yürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Orijinalden alıntı: jehan

quote:

kesinlikle katiliyorum.

Dayatma ile olmaz bu milletin tepkisi yakar gecer

demokrasi var, meclis var, il belediye meclisi var, projede farkli vekillerin de imzasi var. tepki terorle degil, sandikta ortaya cikar.

Ben bos oy veriyorum bana her sey mustehak.

@unker, hukumet devrildikten sonra basa kim gececek? sandiga gidilecek degil mi. anaaa yine yuzde 50 oy aldi adamlar. sonra? iste bu kadar basit olan bir mantigi yurutemeyecek kadar basit insanlarin yaptigi gosteri bu kadar olurdu zaten. Biraz daha yaratici eylemler gerekiyor. biraz daha duzgun gosteriler gerekiyor. toplan 5 bin kisi, herkes fidan gotursun gezi parkina, dikin ve geri donun. daha guzel tepki olabilir miydi?

• Bugün facebooktan direniş yazıları atanlar yarın oradan "Bilmem ne ile Taksim Avm'de!!!" diye bildirim atar. Sen hiç merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RevO_

AVM olmadığı yazıldı 100000000000000000000000 kere velev ki oldu yine de..

Alayı gider rahat ol,
    Boşuna demiyoruz soğancücüğü devrimcileri diye,
    Oradaki avm'de converse'ler yüzde 70 indirime düşsün indirime,
    Ne devrim kalır ne kahrolsun akp.

Şair yaptınız lan beni de sonunda

Adam tam şair çıktı Rıza baba.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.