Şimdi Ara

Taksımden Otogara Nasıl Gıdılır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yarın ızmıtten mıllı takımın macına gıtmeyı dusunuyorum . Mac 10 a dogru bıtecek ben bıraz erken cıkacagım metroda kı yogunluktan kurtulmak ıcın . Sanırım 22:30 gıbı metroyla taksıme varabılırım . Saat 12 de ıse esenlerden ızmıte son otobus var ne sekılde taksımden otogara ulasabılırım ?

• taksimden direk otogara otobüs varmı bilmiyorum ama mecidiyeköye geçip otogar otobüslerine binebilirsin...
  • 83O otogar taksim.
    http://www.iett.gov.tr/saat/orer.php?hid=hat&hatcode=83O%3AOTOGAR+-+TAKS%DDM&BtnSaatler2.x=11&BtnSaatler2.y=10&BtnSaatler2=BtnSaatler.x%3D43%26BtnSaatler.y%3D16

taksimden son kalkan 22:50 özel halk otobüsü.bu bir seçenek.

ben olsam metroyla mecidiyeköye giderim ordan metrobüs.merterde inip diğer metro zaten tam yanında ona biniceksin otogar durağı var orda inersin.30dkda mecidiyeköyden otogara gidersin.ama gece metro seferleri daha seyrekleşebilir bakmak lazım.
  • dolmus yada otobus ile aksaray,aksaraydanda metro ile otogar..
  • Uğraşmak istemiyorum diyorsanız Taksim'den Havaş'ın otobüsleri kalkıyor her saat başı (yarım saatte bir de olabilir).
  • Arkadaslar cok tesekkurler yardımlarınız ve ılgınız ıcın . Insallah kaybolmadan gerı donerım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Uğraşmak istemiyorum diyorsanız Taksim'den Havaş'ın otobüsleri kalkıyor her saat başı (yarım saatte bir de olabilir).

Evet tam Mc Donals'ın ordan
  • Havaş otogara gitmiyor ki ?
    En rahatı, metro ile Mecidiyeköy, oradan Merter oradan gene metro. Gece yarıma kadar var, rahat rahat gidersiniz.
  • Gece 12 imiş son metro hoş oraya gelene kadar yarım olur.
  • Mecidiyeköy'de bir çok firmanın şubesi var.

Bir bakın mecidiyeköy'de servise biner rahat rahat otogara gidersiniz.
  • Servise bin yahu ne metrosu ne havaşı. Gideceksin merkezi bir yerden biletini alacaksın ofiste bekleyeceksin servis gelip alıp götürecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.