Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Taksim gerçekten istilâ altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
96
Cevap
0
Favori
10.259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Taksim gerçekten istilâ altında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10279 Mesaj
    dün akşam 8den sabah 5e kadar Taksimdeydim. İstanbul'a bu sene üniversite nedeniyle geldim. daha önce hiç bulunmamıştım. forumda, ekşide falan okurdum hep "ya abi Taksim'de Türk yok" vs diye ama abartı sanardim. derdim ki ya abi Taksim dediğin yer İstanbul'un en ikonik yerlerinden biri nasıl Türk olmaz? Dün gördüm ki gerçekten öyle be. özellikle sabah 3-5 arası istiklalde yürürken cidden Türk görmüyordum. hayatımda ilk kez Türkiye'de kendimi azınlık olarak hissettim. Türk yoktu ya gerçekten hani. inanılmaz fazla arap, Kürt. türk o kadar az ki. 2 tane Arap grubu birbirine girdi. bizim memleketimizde adamlar birbirine posta koyuyor... metroda yine 2 Arap kavga etti. adamlar bizim ülkemizde bir şeyler paylasamayip kavga ediyorlar... kendimi Türkiye hariç her yerde hissettim. kesinlikle ve kesinlikle TR'de yaşamayacağım. dünden sonra emin oldum bu ülkede kesinlikle geleceğimi heba etmeyeceğim. Yunanistan, Bulgaristana bile tavim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

One for the Dark Lord on his dark throne
    In the Land of Mordor where the Shadows lie.
    One Ring to rule them all, One Ring to find them,
    One Ring to bring them all and in the darkness bind them

• Eskiden istiklal caddesi elit insan kokardı, giyimi kuşamı düzgün insanla dolardı orası. Şimdi bağcılar bebeleri ve suriyeli kardeşlerimiz ele geçirmiş. Her adım başı medeniyetten uzak bir şekilde bağıra bağıra çöp ortadoğu şarkıları söyleyen keko dolu.

Yunanistan ve Bulgaristan'ı küçük görmeniz anlamsız. Çünkü batı sınır kapılarından birinden çıktığınız an çok farklı bir dünya ile karşılaşıyorsunuz. Belki yolları kötü ama en azından insanları ve yaşam şartları iyi. Bu millet hâla asfaltın yenecek birşey olmadığını anlamadı malesef.

Bizim esnaf kadar karaktersiz, para göz esnaf görmedim. Aynısı taksiciler içinde geçerli, 2 kuruş fazla kazanacağım diye herifler milliyetini bile satar. İsim vermeyeceğim İstanbulda kız arkadaşım ile bir alışveriş merkezine gittim. Zengin arapların çok olduğu biryer, garsonlar Türklere neredeyse köle gibi davranıyor. Sanki bedava yemek veriyor :D Sağlam fırça atmıştım ama garsonlara, taksi içinde geçerli aynısı. Alışveriş merkezlerinin çıkışında eğer arap oranı yüksekse direkt olarak arapları alıyorlar. Hükümet beter, esnaf taksici bin beter. Milliyetsizler.

Doğma büyüme İstanbulluyum. Son 3-4 senedir Taksim, Beyoğlu uğramadım bile. Gezi parkına AVM yapsınlar artık umurumda olmaz..

Ben Taksim'e yıllardır gitmiyorum bu görgüsüz ve sonradan görmelerden dolayı. İstanbul Kürt Arap istilası altında kısacası Ortadoğu'nun toplanma merkezi olduk.

• Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Bunlar daha en iyi gunlerimiz. Birde ogretmenden cok polis var artik bu ulkede.

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Yüzbaşı
    307 Mesaj
    istila epey zaman önce başladı zaten. Türk milletinin yokolması sürecine girilmişde olabilir...Hristiyanların Anadolu'yu Yahudilerin mezopotamyayı alma sürecinin tamamlanması yakın olabilir...Mardin Süryanilere verilecek derken Erdoğan istanbul'da Süryani kilisesi temeli atıyordu belki ömrü Ayasofya kilisesini açmaya yetmeyebilir ama veliahtı açabilir

Araplar ve ortadoğular ile Anadolu kozmopolit bir şekle sokulacak sonra Amerikalılar Irakta Arapları sonra İranlıları keklik gibi nasıl avlamışsa Arap kadınlarını nasıl sıradan geçirmişlerse Türkleri Ankara Yozgat bölgesine hapsedip diğer yerleri Arap ve İran kökenlilerle el koyması mümkün olacaktır zaten kiliselerde bu bölgelerdedir .istanbul-suriçi, bergama, tarsus, iznik, hatay ,Trabzon , mardin (süryani) ,hakkari (nasturi), van (Ermeni) kilise merkezleri ... Batı Arapları ve iran kökenlileri Anadoluyu ele geçirmek için taşeron halklar olarak kullanmak istiyor ortadoğuda görüyoruz bunu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiLLETiNVEKiLi -- 12 Ocak 2020; 23:30:18 >
    |
    |

• Yarbay
    3706 Mesaj
    Suriler üretmeyi değil hazıra konmayı sever.%50'nin savaş çığırkanlığı yüzünden hep
    Eskiden istiklal caddesi elit insan kokardı, giyimi kuşamı düzgün insanla dolardı orası. Şimdi bağcılar bebeleri ve suriyeli kardeşlerimiz ele geçirmiş. Her adım başı medeniyetten uzak bir şekilde bağıra bağıra çöp ortadoğu şarkıları söyleyen keko dolu.
    |
    |

Ne kadar eskiden hocam? 10 yil once de varos bir yerdi gayet.

|
    |
    MağaraAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben Taksim'e yıllardır gitmiyorum bu görgüsüz ve sonradan görmelerden dolayı. İstanbul Kürt Arap istilası altında kısacası Ortadoğu'nun toplanma merkezi olduk.
    Eski Kullanıcı Adı:
    Fiat S.p.A.

[12 Nisan 2020 23:56:12 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Taksime 2 kere gittim bi aralıkta bi ocakta, mağaza eğlence yerleri bile Arapça.

Türk yok denecek kadar az, İstanbul yaşanacak yer değil, 20k maaş altı alan uzak dursun bu şehirden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2014'de İstanbula geldiğimde taksimi gezmiştim heryer arap doluydu şalvarlarıyla gezeneler vardı demek hala aynı.

İzmirimin gözünü seveyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Inanabiliyomusunuz ya Turkiyede metroda iki Arap kavga ediyor. Boyle bisey nasil mumkun olur???
    |
    |
    Sosyal medya listelerimdeki kimsenin senelerdir İstiklal Caddesi'ne gittiğini görmedim. O civarda Galata Kulesi popüler, veya boğaz sahili. Lokasyonum itibariyle de Florya - Yeşilköy - Küçükçekmece sahili de popüler listemde.
    |
    |
    |
    |
    Yunanistan ve Bulgaristan'ı küçük görmeniz anlamsız. Çünkü batı sınır kapılarından birinden çıktığınız an çok farklı bir dünya ile karşılaşıyorsunuz. Belki yolları kötü ama en azından insanları ve yaşam şartları iyi. Bu millet hâla asfaltın yenecek birşey olmadığını anlamadı malesef.

Μολών λαβέ
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    taksim esnafı arapları çok seviyor,hemen hemen her işyerindearapça reklam panoları mevcut zira araplar tiko para ile alışverip edip rahat yaşamayı tercih ediyor.
    Ordaki esnaf arapları severken burda bu başlığın açılması anlamsız..Hiç bir suriyeli bir yeri işgal edemez ancak paragöz simsarlar evleri,işyerlerini araplara fahiş fiyatlardan verip izin veriyorsa her yabancı uyruklu insanda o bölgeye gelir yada yerleşir.

Kısacası taksim'deki durumun özeti bu.Zengin arap kesiminin uğrak yeri haline geldi ve ordaki işletmelerin çoğuda buna kolaylık sağladı ve birkaç kez şahit olmuşumdur ordaki bazı işletmeler türk müşterilerden daha çok arap müşterileri daha iyi hizmet ettiğini bu durumlarda ordaki nufüs yoğunluğu ister istemez değiştirdi.Şahsen taksime işim oladığı sürece ne uğrarım nede alılveriş ederim ama bu ordaki yabancı uyruklu insanlar ötürü değil ,oradaki işletmelerin arap seviciliğinden kaynaklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 13 Ocak 2020; 17:10:44 >

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    Şuan için Taksim, Eminönü gibi yerler öyle. Yakında Türkiye'nin tamamında demografik yapı bozulacak önlem alınmazsa.
    |
    |
    24 Mesaj
    Dün yurtdışından misafirim geldi bana sormadan continental otelde rezervasyon yapmış, niyetim arabayla alıp başka yere gitmekti, illa starbucksta kahve içelim dediği için oturdum gerçekten taksim tinerci ve torbacı dolu.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 13 Ocak 2020; 17:44:20 >
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.