Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
5
Favori
23.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Simdi Turkiye'de son 12 yilda polis sayisi yaklasik 5 kat artti. sadece Ankara'da 75.000 polis var. Bence sorun surada. Her patlamadan sonra hukumetten birileri cikip "bu kisilerin teror orgutu ile baglantisi biliniyordu, biz biliyorduk, istihbarat zaafi yok" diye aciklama yapiyor. 75.000 polis ... 4 tanesini bir adama atasan 20.000 kisiyi geceli gunduzlu takip eder. Bu bombalar gokten gelmiyor ya. Yapilacak, takilacak, tasinacak. Yahu bu adamlari biliyorsan, her taraf senin polisinle dolu iken nasil herhangi bir asamada bulamiyorsun.

Ankara'nin her tarafina mobese kamerasi taktirdin. Milyarlar trilyonlar odendi. Yahu Ankaranin merkezine calinti araba ile nasil bu kadar rahat girilebiliyor?

"Intahar saldiricisi bombayi patlatana kadar birsey yapamiyoruz" diyor Davutoglu. Yahu sen sokakta 4 gun seni protesto ettiler diye Gezi olaylarindan sonra insanlari biryes yapmislar yapmamislar kesinlesmeden iceri aldirmadin mi? Olaylar sirasinda Ankara Istanbulde gunde yuzlerce insani karakola toplatmadin mi? Olay terorist olunca mi bir anda hukukcu kesiliyorsun basimiza?

Bence Turkiye'nin sorunu nedir? Turkiye'de insanlar oy vermiyor. Takim tutuyor. Bakin arkadas 6 ayda kac defa bomba patlamis, devletin bassavcisi hicbirsey olmamis gibi adliyeye girip vuruluyor, siz hala "bir daha olsun oy verdigim partinin hatalar yapiyor olabilme olasiligi oldugunu kabul ederim bak, son defa ..." mi diyorsun? arkadas demek ki sen oy kullanmiyorsun RE RE RE RA RA RA, takim tutuyorsun sen. Onemli olan senin icin ulkeye kimin ne yaptigi degil. Takiminin galip gelmesi. Ha sakin yanlis anlasilmasin sanki sadece AKP'ye saydiriyormusum gibi. Baskalari farkli nane mi? aynisi? takim tutar gibi parti tutma gelenegi taa demir kiratlara, SHP'lere gider. "CHP olsa farki mi olurdu?" bilmem ... ama belki de olurdu degil mi? yani bundan kotusu olamazdi. Bu ulke 20 sene sikiyonetim gordu. Bu ulke aponun direk yurtdisindan desteklendigi gunleri gordu ve bir gun bile boyle olay olmadi o gunlerde. CHP olsa farkli mi olurdu? sahsi gorusume gore ustteki uc partinin yarisabilecegi tek konu hangisinin digerinden daha fazla satilmis, vatan haini olduklaridir.

Bunu dedim ama bildigim tek birsey var, bunlari bu sekilde konusuyorsak bunun nedeni Cumhuriyettir, ummet degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

quote:

Orijinalden alıntı: azbuze

bişey mi dedin.. resimlere bak..
    Bu mesaja eklenen görseller:

Taksim'de patlama. Taksim'de patlama.

Onlarda utanma duygusu yok. olsa hala konuşamazlardı.

Utanması gereken

Pkk cenazsine katışan milletvekillerine sığınan acizler

Zamanında haburda davul zurnayla karşılarken şivan perverle zılgıt çekerken nerdeydiniz vatan hainleri şimdi vatansever olmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Patlamalardan CHP'yi sorumlu tutmak için ne tür bir bitki kullanıyorsunuz?

destek verdiği için olabilir mi ? bitki demişken chp li vekillerin eline bak. birde mezarın kime ait olduğuna

Taksim'de patlama.

blok
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Sen o zaman kanal istanbulla tanapla da güç olunmuyor dersin? Moğolistan da da köprü filan yok onla alakası yok diyorsun ya rant saglamakmıs asıl dünyaya mesaj veriliyor bu projelerle inş şu adam ölmeden değerini anlarsınız valla acıyorum sizlere 15 yıl önce hizmet yok diye didiniyorlardı şimdi ne için ah ah ama bu günlerde geçecek

• Şu Şehmistan denen 12 yaşındaki iktidar yakalası çocuğu dikkate alıp cevap vermeyin. Gelmiş burada anasının babasının ideolojisini savunuyor.

Bloklamanız tavsiye olunur. Kendisine ise gidip ders çalışması tavsiye olunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haydarali34

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

birde şu hükümet istifa diyenler

acaba yerine hangi hükümet gelecek ve bu hükükmetten farklı olarak ne yapacaklar engelleyecekler

somut bir iki şey söylesinler bilelim

Hükümet istifa diyenler PKK yandaşları. Değiliz diyene neden aynı amaçta, söylemlerde bulunuyorsunuz diye sorarım.

Taksim'de patlama.

Temel hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin çökertmek olduğunu söyleyen Bayık'a tepkiler çığ gibi.
    İngiliz Times gazetesine konuşan KCK Eş Genel Başkanı ve bölücü terör örgütü PKK lideri Cemil Bayık'a bir yanıt da Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök'ten geldi.
    Ankara patlamasında karnındaki bebeğiyle ölen kadını hatırlatan yazar, yazısında Bayık'a "Doğmamış bebek katili" lakabını taktı.
    Bayık'ın “Tayyip Erdoğan’ı ve AKP’yi çökertinceye kadar devam edeceğiz” sözlerini "Doğmamış bebek katili dur ve dinle" başlıklı köşesinde yorumlayan Özkök, yazısına böyle devam etti:
    EN KIZANIMIZ BİLE "HADİ LAN DER" SANA
    "Demokrasiyi öyle getirecekmişsin bize...
    Hoop dur orda...

En öfkeli Erdoğan muhalifinden bile bir yoldaş çıkmaz senin gibi bebek kefeni ile dolaşan bir caniye...
    Erdoğan’a en kızanımız bile “Hadi lan” der sana...
    Bak dağdaki adam...
    Ortada bir kan davası varsa eğer...
    Yerde bırakılmayacak bir kan, hesabı sorulacak bir cinayet varsa...
    O da Ankara’da katlettiğin çocuklarımızın kanıdır...
    Bil ki, çok iyi bil ki...
    Bırakmayız o çocukların kanını senin yanında..."

Pkk kırmızı isikta gecmeyin dese. Biz de dogru kirmizida gecmemek gerek desek pkkli olacagiz yani. Sizin kurdugunuz mantik ayni bu

Tayyibin gitmesi için pkk ile işbirliği yaparsınız siz.

Hicbir konuda hicbir teroristle isbirligi yapmam. Kan akitanla isim olmaz. Size resim hediye edeyim ekte

Taksim'de patlama.

Taksim'de patlama.
     Taksim'de patlama.
     Taksim'de patlama.
     Taksim'de patlama.

Bu fotolardan sonra daha konuşmaya yüzü olan var mı

HDP oyu kimden aldı?
    09 Haziran 2015

HDP yüzde 13 oy aldı. Görünen o ki, bu oyun yüzde 4’ten fazlası

-HDP’ lilerin de kabul ettiği üzere- “emanet oy.”

Peki bu “emanet oylar” nereden geldi? Yaygın görüş HDP’nin CHP’den gelen oylarla barajı aştığı yönünde. Oysa rakamlar tam olarak öyle söylemiyor.

HDP, 7 haziran seçimlerinde geçmişte CHP’ye oy veren seçmenden oy aldı şüphesiz.

Ancak bölgesel olarak oy dağılımına baktığınızda HDP’yi sırtlayan oyun sadece CHP’den değil AK Parti seçmeninden de geldiğini görüyoruz.

HDP’nin 7 haziran seçimlerinde en önemli oy depolarından biri Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi oldu.

Bu bölgelerde HDP yükselirken AK Parti adeta sandığa gömüldü. 2011 seçimlerine bakıyoruz...

Bu iki bölgede de CHP varlık gösterebilmiş değil.

Büyükşehirlere gelince...

HDP İstanbul’da MHP’yi de geride bırakarak yüzde 12 civarında bir oya ulaştı.

AK Parti’nin 2011’e göre İstanbul’daki oy kaybı yüzde 9. CHP’nin ise yüzde 3’e yakın...

Ankara’da HDP yüzde 5 civarı bir oy aldı.

Yine de bilgi olarak paylaşalım: 2011 seçimlerine oranla başkentte AK Parti’nin oy kaybı yüzde 8, CHP’nin oy kaybı yüzde 2.

İzmir’de de durum farklı değil...

HDP, 2011 seçimlerinde yüzde 4 civarında bir oy çıkarmıştı. 7 Haziran’da ise yüzde 10,3 oy aldı.

İzmir’de bir önceki genel seçimle kıyaslandığında CHP oyunu yüzde 2 artırırken, AK Parti’nin oy kaybı yüzde 10.

Kimliklerin yükseldiği bir dönemde dünyanın (sayısal olarak) en büyük Kürt şehri İstanbul’da ve tabii ki Doğu’da ortaya çıkan bu tablonun izahı basit aslında...

Uludere, Çözüm Süreci, Kobani ve en nihayetinde Diyarbakır’da patlayan bombalar derken Kürtler AK Parti’yi terk etti.

http://www.posta.com.tr/turkiye/YazarHaberDetay/HDP-oyu-kimden-aldi-.htm?ArticleID=285846

CEVABINIl ALDIN.

doğru kürtler Ak partiyi bıraktı hdpye geçti bu onların zaten önceden hdpli olduğu gerçeğini değiştirmiyor kürtler yine kürt bir partiye oy verdi.Bunda bir anormallik yok.

Anormal olan Chpli Türkçü Atatürkçü milliyetçi vatansever kendi tabiriniz ile Kemalist akımına gönül veren sizler Hdpye oy vererek bu ülkenin kurucusu olan Atatürke ve bu ülkeye ihanet ettiniz.Sözüm oy verenlere..

Yani kürtlerin Akpyi bırakıp tekrar kürt parti olan Hdpye yönelmesinde hiç bir anormalik yok adamların kanında var zaten.

Aynı Türk Mhpli ülkücü birinin Hdpye oy vermesine benziyor.

Yaş ufak ondan anlamıyorsun ayrıca işinede gelmiyor.

Senin hayatında görüp görebileceğinden daha fazla kürt gördüm ben.
    Kürt çok kolay yalan söyler.Hiçbir kimsede bunu inkar edemez.Askerde kendi gözlerinle görüp anlarsın.
    İşine geldiği zaman dindar olur işine geldiği zaman Atatürkçü olur işine geldiği zaman sivaslıyım der der oğlu der...

Hayır bu memlekette kürtçe tabela bastıran devlet kurumlarından Türkiye Cumhuriyeti yazısını kaldıran habur'da pkk karşılamasına ses çıkarmayan apo ile doğrudan görüşen ve şivan perwer ile elele çıkan hangi parti?

Taksim'de patlama.

Bugünlerde PYD'yi terör örgütü ilan eden ve bu nedenle Suriye'ye bile girme hesapları yapan AKP'nin daha bir iki yıl önce PYD Lideri Salih Müslim'i defalarca Türkiye'de ağırlamıştı.
    PYD Lideri Salih Müslim, AKP'li Hüseyin Yayman'la Yemekte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 20 Mart 2016; 11:00:57 >
  • Zafer inananların (müslümanların) olacaktır.

"İnkârcıları hakka çağıranın durumu, tıpkı bağırıp çağırmadan başka bir şey işitmeyen hayvanlara haykıran kimsenin durumu gibidir. Onlar sağır, dilsiz ve kördürler. Bundan ötürü akıllarını kullanıp gerçeği anlayamazlar."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskender86 -- 20 Mart 2016; 11:00:05 >
  • Adamlarda şöyle bir şey var hocam ailem chpli ne olursa olsun bende chpliyim ama ataturkten sonra ülkeye bi faydaları bile dokunmadı boşver konuşulmaz bunlarla

•  Taksim'de patlama.
     Taksim'de patlama.
     Taksim'de patlama.

Havuz medyamız patlamayla çok ilgili maaşallah.
  • Yav he he.Kendi çıkarlarınız için Türk milletini sattınız.Mhp chpp de zamanında bu çözüm sürecinin sonuçsuz kalacağını Teröristler masaya oturulmayacağını söylenmişti.. Mhp, silah depoluyorlar dendiğinde sizinkiler yalan deyip geçiştirdiler.Valiliklerin operasyon yapmayın emri de çabası... Sonrasında el ele tutuşmalar ağlaşmalara girmiyorum...

Şimdi sizin yaptığınızı chp kısmen tam destek vermeden yapıyor..

Peki burada soru şu.?

Size ne oluyor.?

Aynı şeyleri yaptınız.
  • Yesinler sizi sizin böyle bir medyanız yok mu?

• "İnkârcıları hakka çağıranın durumu, tıpkı bağırıp çağırmadan başka bir şey işitmeyen hayvanlara haykıran kimsenin durumu gibidir. Onlar sağır, dilsiz ve kördürler. Bundan ötürü akıllarını kullanıp gerçeği anlayamazlar."
  • tayfun4k T kullanıcısına yanıt
    Herşeye mantıklı olması lazım gibi düşünürsek evet doğru.
    Adım adım şu olacak bu olacak sonuç bu diyorsunuz. Ama terör öyle olmadığı için ne türkiyeden ne de dünyadan silinemiyor. Siz ne karşılığında kendinizi patlatırsınız? 20-30 yaşındasınız ve biri size çanta veriyor, araba veriyor ve git kendini kıymaya çevir diyor. Kabul eder misiniz?
    Misalen, ben bugün eski arabamı benzin doldurdum, gittim bir meydana deposunu deldim. İzmariti de attım patlattım. Yapabilir miyim? Ama neden yapayım? Bu teröristlere ne anlatılıyorsa onun önünü kesmeden terör bitmez.

Devletin işini yapmadığı doğru. Eğer polis asker hükumet yüzünden işlerini yapmıyorsa bu zaafiyetle açıklanamaz, bifiil vatan hainliğidir. Bunun cezası ise idamdır. Fakat terör destekçisi bu kadar düşman varken ahmet bombalı mehmet durdur kadar basit değildir işler. Tabi halk olarak bana ne, devletin güvenliğin işi karmaşıkmış değilmiş o ayrı.

Ümmet anlayışının yıkılması ile zaten ırkçılık doğmuştur. Bugün arap diye kötülüyorsak sebebi budur. Milleyetçilik akımları ortadoğuya ne yaptı ortada, ki aptalların hepsi aynı millet. Kabilelerini ırk sayıp ayrıldılar, ayrıldıkça da yok oldular.

• he he falan köşeye sıkışma göstergesidir. verecek cevabınız yok kıvırıp duruyorsunuz..sana soru sordum cevap yok karalama var. ötede oyna hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RawShed

Adamlarda şöyle bir şey var hocam ailem chpli ne olursa olsun bende chpliyim ama ataturkten sonra ülkeye bi faydaları bile dokunmadı boşver konuşulmaz bunlarla

yararları yok ama zararları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Troll dememin sebebi bilgi eksikliğin

Olaya bakış açının yanlışlığı ve acizliğin

Chp içinde ne kadar çürük elma olursa olsun attığınız o resimler fasa fiso

Rte teröristle el sıkıştı mı

Pazarlık yaptı mı

Meclise soktu mu

Kandili doğuya taşıdı mı

Chp ne yaptı terörist cenazesine katıldı peki bunun sonucunda ne oldu üstte sorduklarımın hangisi gerçekleşti sezgin tanrıkulu terörist cenazsine katıldı diye canlı bombalar sokaklarda kolmu geziyor yani katılsa ne olur siyasi açıdan kim takar. İhraç edersin olur biter.

Peki senin başbakanın teröristi desteklerken sen şuna seçimde bir Osmanlı tokatı atayım diyebildinmi diyemezsin çünkü senin bunu idrak edecek kapasiten yok

Trolö diyorum çünkü o kadar saçma sapan ve çarpıtmalar yapıyorsunki amacn sadece laf ebeliği yapmak

Prim veriyorlardır muhtemelen

ortada kimsenin prim verdiği falan yok kaldı ki ben prim alıyorsam sizlerde alıyorsunuz benden daha çok savunuyorsunuz partinizi

• Bir ülkede millet yöneticilerinin hatalarını vs. Vs .vs sırf kendi görüşünden olduğu için görmezden geliyorsa, bu millet erdemini yitirmiş demektir ve erdemini yitiren bir millet vatanını yitirmeyede mahkumdur " ----Machavelli-----

Bu söz tamda ülkemizi anlatır. Sadece bugünleri değil çok uzunca yılları anlatır. Bizler vatanını milletini partilerden bağımsız sevmeliyiz. Siyasiler destekcileri ne isterse onu yapar yani göz yumarsan desteklersen yaparlar.Baban yanlış yapsa karşısına dikileceksin göz yummayacaksın. Dinimiz ve milli değerlerimiz bunu emreder her zaman adalet adalet adalet. Bırakın artık partizanligi pkk bugün mecliste ise bunun sebebi ses çıkarmayan partizan halktır. Apo denen it beyefendi olduysa bununda sorumlusu halktır ( tepki vermeyen sessiz kalan halk). Neyse Halklar hak ettikleri ile yönetilir. Kuran-ı Kerim birçok ayette " akletmezmisiniz " dusunmezmisiniz der. Düşün artık Türk milleti
    uyuma uyan . Allah vatanımızı, milletimizi korusun ve merhameti ile islah etsin. Amin.

• barcelona B kullanıcısına yanıt
    insanlara hakaret eden, ötekileştiren bir yazıdan sonra sana cevap yazmak saçma ama senin gibilere sessiz kalmak haramdır. cevap ver sonra hakaret et. kim pkk destekçisi ?bak aşağıdakilere cevap vermediniz veremediniz. çünkü işbirliği içindesiniz.

• Orijinalden alıntı: scorn

Herşeye mantıklı olması lazım gibi düşünürsek evet doğru.
    Adım adım şu olacak bu olacak sonuç bu diyorsunuz. Ama terör öyle olmadığı için ne türkiyeden ne de dünyadan silinemiyor. Siz ne karşılığında kendinizi patlatırsınız? 20-30 yaşındasınız ve biri size çanta veriyor, araba veriyor ve git kendini kıymaya çevir diyor. Kabul eder misiniz?
    Misalen, ben bugün eski arabamı benzin doldurdum, gittim bir meydana deposunu deldim. İzmariti de attım patlattım. Yapabilir miyim? Ama neden yapayım? Bu teröristlere ne anlatılıyorsa onun önünü kesmeden terör bitmez.

Devletin işini yapmadığı doğru. Eğer polis asker hükumet yüzünden işlerini yapmıyorsa bu zaafiyetle açıklanamaz, bifiil vatan hainliğidir. Bunun cezası ise idamdır. Fakat terör destekçisi bu kadar düşman varken ahmet bombalı mehmet durdur kadar basit değildir işler. Tabi halk olarak bana ne, devletin güvenliğin işi karmaşıkmış değilmiş o ayrı.

Ümmet anlayışının yıkılması ile zaten ırkçılık doğmuştur. Bugün arap diye kötülüyorsak sebebi budur. Milleyetçilik akımları ortadoğuya ne yaptı ortada, ki aptalların hepsi aynı millet. Kabilelerini ırk sayıp ayrıldılar, ayrıldıkça da yok oldular.

Bizde aptaliz o zaman bolunduk gittik. Birlik olmak icin ummet yeter .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souledge -- 20 Mart 2016; 11:13:42 >
  • quote:

insanlara hakaret eden, ötekileştiren bir yazıdan sonra sana cevap yazmak saçma ama senin gibilere sessiz kalmak haramdır. cevap ver sonra hakaret et. kim pkk destekçisi ?bak aşağıdakilere cevap vermediniz veremediniz. çünkü işbirliği içindesiniz.

Ben de resimler paylasiyim. Haburdan baslayarak

Taksim'de patlama. Taksim'de patlama. Taksim'de patlama.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.