Şimdi Ara

Taksim'de patlama.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.299
Cevap
5
Favori
22.615
Tıklama
Giriş
    303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Geçenlerde Alman büyükelçiliğinin uyarısına karşı İstanbul valisi ''sansasyonel ve gayri ciddi'' bir uyarı olduğunu söyleyip tepki göstermişti. Ülkemizin istihbaratı yerine ''dış mihraklar'' dedikleri ülkelerin istihbaratı daha güvenilir hale geldi. Bu şekilde tepki verip ertesi gün saldırı yaşanması utanç vericidir.

Bazı kişiler teröristleri kınamamız gerektiğini söylemişler. Birini kınamak için ondan olumlu bir davranış beklentisi olması gerekir. Teröristten beklenen ise sadece katil olmasıdır. Ondan olumlu bir beklenti olmayacağı için kınamak ve eleştirmek gereksizdir. PKK'nın bize karşı bir sorumluluğu yoktur. Onlar sadece silahlı mücadele ile yok edilir. Hükumetin ise bize karşı sorumlulukları vardır. Onlar sorumsuzluk yaptıklarında eleştirilir ve cezalandırılır.

Hükumet PKK'ya haddi olmayacak şekilde tavizler verdi. PKK'nın şehirlere silah depolamasına göz yumulduğunu itiraf ettiler. Geçen senelerde peşmergeler Kobani'ye hükumet izni ile gönderildi. Terörist dediğimiz PYD'nin başı Salih Müslim Ankara'da ağırlanmıştı. Askerin gözünün önünde bayrağımız PKK'lılar tarafından indirildi. Bunlar gibi çok sayıda olay yaşandı. Bunlar resmen vatana ihanet suçudur.

Doğrusu kendimi güvende hissetmiyorum. Bazıları ise terörün istediğinin bu olduğunu ve rahatça yaşamamız gerektiğini söylüyorlar. Hükumet terörün istediğini gerçekleştirmesine izin vererek güvenli ve rahat yaşama imkanı sağlayamıyor. Onların istediğini gerçekleştirmemek hükumetin elindedir, halkın değil. Hükumet bunu yapamazsa halk sokağa çıktığında bombalı saldırı hedefi olabiliyor. Bizim onlar gibi yüzlerce, binler korumamız, zırhlı araçlarımız yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Geçenlerde Alman büyükelçiliğinin uyarısına karşı İstanbul valisi ''sansasyonel ve gayri ciddi'' bir uyarı olduğunu söyleyip tepki göstermişti. Ülkemizin istihbaratı yerine ''dış mihraklar'' dedikleri ülkelerin istihbaratı daha güvenilir hale geldi. Bu şekilde tepki verip ertesi gün saldırı yaşanması utanç vericidir.

Bazı kişiler teröristleri kınamamız gerektiğini söylemişler. Birini kınamak için ondan olumlu bir davranış beklentisi olması gerekir. Teröristten beklenen ise sadece katil olmasıdır. Ondan olumlu bir beklenti olmayacağı için kınamak ve eleştirmek gereksizdir. PKK'nın bize karşı bir sorumluluğu yoktur. Onlar sadece silahlı mücadele ile yok edilir. Hükumetin ise bize karşı sorumlulukları vardır. Onlar sorumsuzluk yaptıklarında eleştirilir ve cezalandırılır.

Hükumet PKK'ya haddi olmayacak şekilde tavizler verdi. PKK'nın şehirlere silah depolamasına göz yumulduğunu itiraf ettiler. Geçen senelerde peşmergeler Kobani'ye hükumet izni ile gönderildi. Terörist dediğimiz PYD'nin başı Salih Müslim Ankara'da ağırlanmıştı. Askerin gözünün önünde bayrağımız PKK'lılar tarafından indirildi. Bunlar gibi çok sayıda olay yaşandı. Bunlar resmen vatana ihanet suçudur.

Doğrusu kendimi güvende hissetmiyorum. Bazıları ise terörün istediğinin bu olduğunu ve rahatça yaşamamız gerektiğini söylüyorlar. Hükumet terörün istediğini gerçekleştirmesine izin vererek güvenli ve rahat yaşama imkanı sağlayamıyor. Onların istediğini gerçekleştirmemek hükumetin elindedir, halkın değil. Hükumet bunu yapamazsa halk sokağa çıktığında bombalı saldırı hedefi olabiliyor. Bizim onlar gibi yüzlerce, binler korumamız, zırhlı araçlarımız yok.

++30
    |
    |

• Yüzbaşı
    932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Şehmistan

quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Birader niye bu kadar komik olamiyorsunuz. Turollukte yapamiyorsunuz.

zaten hep troll olur verecek cevabınız yok ki

Fotolardan birini indir, sağ tıkla ve not defteriyle aç. Orda cevabımı göreceksin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Birader niye bu kadar komik olamiyorsunuz. Turollukte yapamiyorsunuz.

zaten hep troll olur verecek cevabınız yok ki

Fotolardan birini indir, sağ tıkla ve not defteriyle aç. Orda cevabımı göreceksin.

qnq not defteri açmıyor bunu excel ile açsam olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2003'lüyüm Her Şeyin Farkındayım.

Oğlum Şehmistan Çek Yayı Fırlat Beni, Uzayayım Oraya

• Çavuş
    49 Mesaj

Olay neydi? Şuan patlama başlığı altındayız.
    Ben sana buradan diyorum ki
    Umarım annenin, babanın, kardeşinin başına bir şey gelmez.Gelirse şayet bu fanatikliğin nefrete dönüşecek.O zaman nasıl laflar üreteceksin bakalım. :)

|
    |
    Şehmistan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Ulfast

quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Biz babadan kalma bir avuç toprak için kardeş katili oluyorsak kimse eliniz kolunu sallayarak bizden toprak alamaz.
    quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Biz babadan kalma bir avuç toprak için kardeş katili oluyorsak kimse eliniz kolunu sallayarak bizden toprak alamaz.

O sizin caniliğiniz canım ya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: No4

Umarım annenin, babanın, kardeşinin başına bir şey gelmez.Gelirse şayet bu fanatikliğin nefrete dönüşecek.O zaman nasıl laflar üreteceksin bakalım. :)
    quote:

ben o fotoyu alıntıladım sende beni.Konu patlamadan fotolara geçti ki bende o konuya göre cevap verdim.Kelle koltukta sadece ben değil hepimiz geziyoruz.

• Teğmen
    203 Mesaj
    Malum partinin savunulacak tarafı kalmadı.Ama chp desen hdp'den çok da farkı yok.Mhp desen başarısız.Millet olarak işimiz çok zor.Ne zaman milletimiz parti tutmaktan vazgeçer o zaman birlik içinde düzeltiriz bu ülkeyi.Ama yok maalesef umut yok.Bir taraf iktidara yediriyor haklı olarak çünkü can güvenliğimiz yok,iyi güzel de kardeşim sen de chpye laf söyletmiyorsun:) Adamların hdp'den hiçbir farkı kalmayacak yakında hala chp diyorsun.Objektif olsun herkes kardeşim objektif,koyun diyorsun karşındaki kesime, sen de koyun gibi kendi partini savunuyorsun.Nerede fark?Objektif bir şekilde herkesin hatasını sayıp dökün ki düzelsin şu memleket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 20 Mart 2016; 0:52:33 >

Şu Hdpli ve onunla işbirliği yapıp övünen Chp tayfası mesajımı alıntılasın da tek tek bloklayım.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Üniversitelerde pkk propagandası yapılırken o üni.lerde okuyup nasıl seslerini çıkartmıyorlar dalmıyorlar onlara ben bunu anlamıyorum, herkes her şeyi biliyor arkadaş
    quote:

Orijinalden alıntı: Çikaskondikas

Üniversitelerde pkk propagandası yapılırken o üni.lerde okuyup nasıl seslerini çıkartmıyorlar dalmıyorlar onlara ben bunu anlamıyorum, herkes her şeyi biliyor arkadaş

Sesini çıkarıp dayak yemek marifet mi? Sesini çıkarsan polis arkanda mı olacak? Gelip iki tarafa da gaz sıkacak yakaladığını nezarete atacak. Olay bu. Devlet dokundurmuyor bunlara. Polis salak mı bunlara dokunsun yarın buna vurdu diye ceza almayacağının ne garantisi var.
    |
    |

• Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

quote:

Zaten o grupları toplasan şehir içindeki yapılanma baya zarar görür.Ama yapmaya kalksan hemen öğrenci ve sivil olur adları.Bu forumda da vardır o kesimden muhtemelen.Zaten bunları tespit etmek için eylem yaptıkları anı yakalamaya da gerek yok.Çünkü direk tiplerinden belli oluyor insan nuru yok o gruplarda.Bir insanın yüzüne bakınca hiç mi insanlık belirtisi olmaz arkadaş ama yok işte bunlarda.Örnek hdp,dhkpc ve benzeri gruplar.İnsanlıktan,özgürlükten bahsederler,hümanizmanın dibine vururlar üniversitelerde ama nerede canlı bomba,keş ne ararsan bunlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilinmezlik -- 20 Mart 2016; 1:04:18 >
    |
    |

• Binbaşı
    1537 Mesaj
    Nevroz hareketleri bunlar valilikten izin alamayınca böyle eylem yaptılar..

|
    |
    Akp'nin Osmanlıcılık hevesi maalesef korku imparatorluğuna dönüştü.İlk defa 2-3 günlüğüne İstanbul'a gezmeye geldim, korkudan sabahtan beri oteldeyim. Öğlen yemeği için korkarak caddeye çıktım, anladımki korkan ben tek değilim. İnsanların gözünde korku hakimdi, herkes birbirine yan gözle bakıyordu. Üzgün bir şekilde otel'e döndüm. Yazık bu memlekete, yazık.

|
    |

quote:

Bizim sınıf terörist dolu ama sesimi çıkartamıyorum hatta seçimlerden once oyumu hdpye verecegim demiştim. Ne kadar at hırsızı tip varsa toplanmış üniversiteye rahat rahat Türküm diyemezsin işte yeni Türkiye.

• Yüzbaşı
    454 Mesaj
    Eskiden belki fakirdi herkes. Duble Yollar 3.havaalanları falan yoktu ama herkes mutluydu.
    Şimdi her yerde patlayan bombalar. Umursamaz siyasilerin dalga geçmeleri. Ne diyeyim kurtaran kurtarsın kendini ve ailesini bu ülkeden.

Gel bende sana rte şivan perver barzanili fotoyu atayım. Sen yine konusacak mısın böyle

|
    |
    Şehmistan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Marvin the P.A

Gel bende sana rte şivan perver barzanili fotoyu atayım. Sen yine konusacak mısın böyle
    quote:

Orijinalden alıntı: -Lucas Kane-

Abisi sabah okula gidicek o bırakta yatsın block at geç 2000 lileremi cevap veriyosunuz çoluk çocuk dolmuş forum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 20 Mart 2016; 1:28:11 >
    |
    |

Gazideyim kimsenin malum kişileri savunmaya gücü yetmiyor. Ülkücüleri sevmem ama en azından o konuda kesin görüşleri var. Diğerleri gibi terör propogandası yapmıyorlar.

|
    |
    Çikaskondikas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

La senin gözün mü kör yoksa kulağın mı sağır?
    Sığır, fotoşop lan bunlar.

Chp Hdp işbirliğide mi fotoşop? Kameralar kayıttayken Chpli vekille selonun el sıkışıp iyi iş çıkardık demeside mi fotoşop lan.Adamı sinir etmeyin gecenin bir yarısı.Oturduğum yerden sinirleniyorum her şey ortada daha aynı şeyleri konuşup duruyorlar.Chp ve Hdp işbirliği içinde bunu sağır sultan bile biliyor.Konuşmaya yüzünüz yok ama sizdeki nasıl bir gurur bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

La senin gözün mü kör yoksa kulağın mı sağır?
    Sığır, fotoşop lan bunlar.

Chp Hdp işbirliğide mi fotoşop? Kameralar kayıttayken Chpli vekille selonun el sıkışıp iyi iş çıkardık demeside mi fotoşop lan.Adamı sinir etmeyin gecenin bir yarısı.Oturduğum yerden sinirleniyorum her şey ortada daha aynı şeyleri konuşup duruyorlar.Chp ve Hdp işbirliği içinde bunu sağır sultan bile biliyor.Konuşmaya yüzünüz yok ama sizdeki nasıl bir gurur bilmiyorum.

Iyi is cikardik demedi iyi salladik dedi bir tarafindan uydurma cocuk.Siyasi partilerin alayi sucludur en buyuk suc hukemettedir neden kabul etmiyorsunuz iktidar da hangi parti olursa olsun bu yasananlara sirf oy verdigi icin goz yumup arka cikmaya calisanlarin sereflerinden haysiyetlerinden suphe ederim.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
haberler
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.