Şimdi Ara

Taksim'de patlama.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.299
Cevap
5
Favori
22.615
Tıklama
Giriş
    1180 Mesaj
    beyler ayrıca bomba zamansız patlamış diyorlar yani daha çok insna ölebilirdi belkide metroya inecekti
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

beyler insanları neden çomar makarnacı koyun tatlı su solcusu bilmemne diye ayırıyorsunuz pkk bu milleti zaten ayırmaya çalışıyor siz tepki vericez diye birbirinizi ötekeleştiriyorsunuz bu illa şimdi olan bir şey değil bayadır var bu olay özellikle sosyal medya ile ayyuka çıktı milletimiz cahil malesef hemen ayrışabiliyoruz malesef birlik beraberlik yok ne zaman birlik beraberlik olur teröre karşı tek yürek oluruz o zaman kazanır bu millet.Bomba patlıyor mit yaptı akp yaptı akpliler gidiyor chplilere saldırıyor hdp ortaya dahil oluyor bilmemne hepsi aynı bilmemnenin laciverti bizim birlik olmamız lazım bizim.

alın bakın ; Bu Madrid

Buda Paris

Nasıl birlik olmuşlar ? Malesef ortadoğudaki kaos'u ülkemize sıçratmak istiyorlar benim siyasal bi görüşüm var bakın siyasal diyorum siyasi değil ben kurumlara bakmam benim belli bi ideolojim vardır ve allaha şükür cahilde değilim bir şeyleri görebiliyorum.Azıcık sinirine hakim olan düşünebilen insanlarda görür bu saldırıları kimin yaptığını 30 yıldır pkk'yı kimin finanse ettiğini.Yani hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz 30 yıl boyunca bir terör örgütünü finans etmeseler tutunabilirmi ? Amaç belli ülkeyi içten bölmek bu tutmadı şimdi bombalıyorlar

Allah devletimizi ve bayrağımızı korusun
    quote:

beyler insanları neden çomar makarnacı koyun tatlı su solcusu bilmemne diye ayırıyorsunuz pkk bu milleti zaten ayırmaya çalışıyor siz tepki vericez diye birbirinizi ötekeleştiriyorsunuz bu illa şimdi olan bir şey değil bayadır var bu olay özellikle sosyal medya ile ayyuka çıktı milletimiz cahil malesef hemen ayrışabiliyoruz malesef birlik beraberlik yok ne zaman birlik beraberlik olur teröre karşı tek yürek oluruz o zaman kazanır bu millet.Bomba patlıyor mit yaptı akp yaptı akpliler gidiyor chplilere saldırıyor hdp ortaya dahil oluyor bilmemne hepsi aynı bilmemnenin laciverti bizim birlik olmamız lazım bizim.

alın bakın ; Bu Madrid

Buda Paris

Nasıl birlik olmuşlar ? Malesef ortadoğudaki kaos'u ülkemize sıçratmak istiyorlar benim siyasal bi görüşüm var bakın siyasal diyorum siyasi değil ben kurumlara bakmam benim belli bi ideolojim vardır ve allaha şükür cahilde değilim bir şeyleri görebiliyorum.Azıcık sinirine hakim olan düşünebilen insanlarda görür bu saldırıları kimin yaptığını 30 yıldır pkk'yı kimin finanse ettiğini.Yani hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz 30 yıl boyunca bir terör örgütünü finans etmeseler tutunabilirmi ? Amaç belli ülkeyi içten bölmek bu tutmadı şimdi bombalıyorlar

Allah devletimizi ve bayrağımızı korusun

2004'te sokağa çıkan Madridliler 2006'da bir daha bomba patlayınca istifa demek için çıktılar.

Bunu da yazsanıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Ülke kan gölüne dönmüş, hala chp diyen insanlar var. Aptallar mı yoksa bizi mi aptal yerine koymaya çalışıyorlar anlamıyorum. Ülkenin en tepeden en alt kurumunu kadar her yer akp kadrosu ile doldurulmuş. Hala chp diyor mallar. Herşey güpegündür ortada ama hala aptalı oynuyorlar.

quote:

Onların kalpleri vardır, onunla fıkıh (idrak) etmezler. Onların gözleri vardır, onunla görmezler. Onların kulakları vardır, onunla işitmezler. Onlar hayvanlar gibidir. Hatta daha çok dalâlettedirler. İşte onlar, onlar gâfillerdir.
    Bunu söylemeyi hiç doğru bulmuyorum ama 4 ölüyle yırttık

|
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Edizkowicz

Bakın beyler,

Bunlar çırpınışın göstergesidir. Pkk gibi bir cani örgüt bile tarihi boyunca böyle işler yapmadı. Türk milliyetçilerinin senelerdir arkasında durduğu "Teröristle müzakere olmaz, kafasına sıkılır, sevaba girilir." politikası, Akp'nin çözüm süreci diye adlandırdığı taviz süreci işe yaramayınca devreye sokuldu. Kendileri güvende hissettikleri inlerine dahi giren güvenlik güçlerimiz, sempatizan-militan kim varsa yok ediyor. Bu sefer bu iş sonuna kadar götürülecek. Bunu da bize Pkk ispatlıyor. Her gelen siyasetçinin "Bu sefer bellerini kırdık." açıklaması gibi boş lakırdı değil bu. Siyaset doğu topraklarımızdan çekildi, sıra yiğit askerlerimize, polislerimize geldi. Bu teröristlerin son kamikaze saldırıları da işte tam bu yüzden. Belki sindiririz, korkuturuz, halkı hükümete karşı kışkırtırız, halk baskısı yiyen hükümet de durmak zorunda kalır düşüncesi son umutları.

Ülkemizin "aydın" solcuları, yine her yerde olduğu gibi burada da vatanseverlik(!)lerini gösteriyor, "Teşekkürler Erdoğan. Ülke Suriye'ye döndü." gibi yüksek IQ gerektiren derin siyaset analizleri yapıyorlar. Ancak ne siz, ne de Pkk başarılı olamayacak. Akp tabanı, Turancılar ve Türkçüler, Mhp tabanı ve Chp'nin içinde az da olsa kalmış Atatürk Milliyetçisi insanların tamamı bu işte hükümetin arkasındadır. İş vatan meselesine geldiğinde de, Milliyetçi kesim sizin hükümet düşmanlığı altında yaptığınız devlet düşmanlığına sadece güler. O yüzden burada milliyetçi duyguları sömürmeye çalışıp manipülasyon yapmaya çalışan arkadaşları daha zeki olmaya devam ediyorum, çünkü komik oluyorsunuz.
    quote:

Bakın beyler,

Bunlar çırpınışın göstergesidir. Pkk gibi bir cani örgüt bile tarihi boyunca böyle işler yapmadı. Türk milliyetçilerinin senelerdir arkasında durduğu "Teröristle müzakere olmaz, kafasına sıkılır, sevaba girilir." politikası, Akp'nin çözüm süreci diye adlandırdığı taviz süreci işe yaramayınca devreye sokuldu. Kendileri güvende hissettikleri inlerine dahi giren güvenlik güçlerimiz, sempatizan-militan kim varsa yok ediyor. Bu sefer bu iş sonuna kadar götürülecek. Bunu da bize Pkk ispatlıyor. Her gelen siyasetçinin "Bu sefer bellerini kırdık." açıklaması gibi boş lakırdı değil bu. Siyaset doğu topraklarımızdan çekildi, sıra yiğit askerlerimize, polislerimize geldi. Bu teröristlerin son kamikaze saldırıları da işte tam bu yüzden. Belki sindiririz, korkuturuz, halkı hükümete karşı kışkırtırız, halk baskısı yiyen hükümet de durmak zorunda kalır düşüncesi son umutları.

Ülkemizin "aydın" solcuları, yine her yerde olduğu gibi burada da vatanseverlik(!)lerini gösteriyor, "Teşekkürler Erdoğan. Ülke Suriye'ye döndü." gibi yüksek IQ gerektiren derin siyaset analizleri yapıyorlar. Ancak ne siz, ne de Pkk başarılı olamayacak. Akp tabanı, Turancılar ve Türkçüler, Mhp tabanı ve Chp'nin içinde az da olsa kalmış Atatürk Milliyetçisi insanların tamamı bu işte hükümetin arkasındadır. İş vatan meselesine geldiğinde de, Milliyetçi kesim sizin hükümet düşmanlığı altında yaptığınız devlet düşmanlığına sadece güler. O yüzden burada milliyetçi duyguları sömürmeye çalışıp manipülasyon yapmaya çalışan arkadaşları daha zeki olmaya devam ediyorum, çünkü komik oluyorsunuz.

%99 katılıyorum
    çok doğru tespitler

en nefret ettiğim şey ise solcuların çıkıp suriye oluyoruz demesi
    |
    |

• Yarbay
    2603 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ben de chpnin terore karsi olmasini istiyorum lakin chpnin su an konuyla alakasi ne? İktidar mi? Hayir. Kandilin ve İmralinin sozcusu mu? Hayir. İcinde birkac tane pislik var diye chp mi yapmis oluyor patlamayi? Ya da izin mi vermis oluyor?

Daha iktidar değil, iktidar olsa kim bilir neler olacak!

Bu yüzsüzlük, insanlık tarihine geçer.

Allah korkusu olmayan çıkar müslümanları sizi.

Ekleme: RealW konu kapanmadan bütün sayfaların ekran görüntüsünü al mutlaka. Yüklü bir prim yatıyor resmen. Emeğinin karşılığı ne de olsa.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ben de chpnin terore karsi olmasini istiyorum lakin chpnin su an konuyla alakasi ne? İktidar mi? Hayir. Kandilin ve İmralinin sozcusu mu? Hayir. İcinde birkac tane pislik var diye chp mi yapmis oluyor patlamayi? Ya da izin mi vermis oluyor?

Daha iktidar değil, iktidar olsa kim bilir neler olacak!

Bu yüzsüzlük, insanlık tarihine geçer.

Allah korkusu olmayan çıkar müslümanları sizi.

Yüzsüzlük ne alaka ? Ya cevap ver yorumuma, ya da hakaret etme geç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    Alışın arkadaşlar alışın,üzülerek söylüyorum alışın.Bu işin tek çözümü ordudur,pkknın ne kadar evi yurdu varsa talan edilip her bir militanı öldürülmedikçe bize rahat yok. ayrıca ülkede ki siyasi organları,dhkpc,emep,tkp,hdp bunlar tamamen yok edilmeli.
    |
    |
  • Binbaşı
    1180 Mesaj

ya ben birlik beraberlik diyorum sen nediyorsun çıldıracam,

ee çıksınlar ama birlik olsun bak adamlar çıkmışlar 2006'da istifaya çağırmışlar birlik olmuşlar ben burda hükümet istifa etsin veya etmesin bunların peşinde değilim milletin bazı konularda birlik olması lazım anladınmı bu tip konularda tek bi düşünceyi savunamazsan bu olaylar devam eder çünkü bu olaylarda görüş ayrılığı demek ülkenin bölündüğüne işarettir
    |
    |
    Lews Therin Telamon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
    ÜLKENİN HALİNE BAK

Bunlara avrupa ve Amerika destek veriyor. Turkiye binde onların düşmanlarına destek vermesi lazım yoksa asla bize acımazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2392 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C302EA147

Tam tersi böyle olaylar yaparak başkanlığı gündemden düşürmeye çalışmıyorlar mı ? Kandilde seni başkan yaptırmayacağız diyor. Çok ilginç! Hükümetin Anayasa ve başkanlığa yoğunlaşmasını bazıları istemiyor!
    quote:

Tam tersi böyle olaylar yaparak başkanlığı gündemden düşürmeye çalışmıyorlar mı ? Kandilde seni başkan yaptırmayacağız diyor. Çok ilginç! Hükümetin Anayasa ve başkanlığa yoğunlaşmasını bazıları istemiyor!

7 Haziranda tek başlarına iktidar olamayınca başladı kaos.

Yüzlerce insan ölünce vicdanı olan bir çok kişi lanet olsun alın iktidarınız batsın diyerek oy verdiler 1 Kasımda. İnsanların tek istediği huzurdu.

Fakat yetmedi, başka emelleri de vardı. Sıra başkanlıktaydı. Yapılan anketlere göre halk halen tek adamlığa sıcak bakmıyordu. İnsanlar cumhuriyetin kazanımlarını bırakmak istemiyordu. İnsanlar demokrasiden uzaklaşmak istemiyordu. Bu yüzden yeni planlarını hayata geçirdiler.

Ülke 3-5 egoistin kişisel hırsları uğruna yüzlerce kişinin öldüğü bir kaos ortamına sürükleniyor. Bunu göremeyecek kadar zavallıysak, herkes ektiğini biçer. AKP' ye oy verenler, hüloğğğ hüloğğ diyerek Tayyip' in peşinden gidenler, sizsiniz bütün bunların sorumlusu. Uyurken rahat uyuyor musunuz acaba?

1 Not
    quote:

ee çıksınlar ama birlik olsun bak adamlar çıkmışlar 2006'da istifaya çağırmışlar birlik olmuşlar ben burda hükümet istifa etsin veya etmesin bunların peşinde değilim milletin bazı konularda birlik olması lazım anladınmı bu tip konularda tek bi düşünceyi savunamazsan bu olaylar devam eder çünkü bu olaylarda görüş ayrılığı demek ülkenin bölündüğüne işarettir
    quote:

Sırf sana demiyorum. Burada Avrupa'yı örnek gösterip orada istifa ediliyor mu diyenler var onlara da söylüyorum.

Ülke zaten bölünmüş durumda. Bunlaaaar bunlaaaaaaaaaar diye gezen, şu sıralar muhtarlarla görüşen eski bir parti lideri var ona sormalı neden bölündüğünü.

|
    |

• Yarbay
    6787 Mesaj
    quote:

Bakın beyler,

quote:

Bakın beyler,

Bir fikir veya ideal uğruna savasanlar ile silahla mucadele edemezsin.

Önce halkının güvenliğini sağlarsın. Sonra da doğuda terör örgütüne katılımı engellersin.

Doğu ile Batı Arasında bir proje yapılıyordu. 2008-2009 lu yıllarda. Gönül Köprüsü. Doğudaki çocuklar batıda aile yanlarında misafir edilirken. Batıdan da çocuklar doğuya gidiyordu. Orada kalıyordu.

Sadece son 4 yılda bu halden ne hale geldik.. Sebep?

AKP

Çözüm süreci dendi. Ama iceriginin ne olduğunu hiç söylemedi.

Icerik Oslo da yapıldı anlaşılan. Öcalan geçici ateşkes karşılığında Akpye Başkanlıkta destek sözü verdi belkide. .

Sonrs HDP seni başkan yaptirmayacagiz diye 3 kez yineleyince. Erdoğan da kayış koptu. 400u verin bu iş tatlı ile çözülsün dedi.

Ardından ülke karıştı.

Yiginaklar gormezden gelindi.
    Valilere talimat verildi
    operasyonlar engellendi
    KCK lilar saliverildi
    Ocalana Erdoğan sayesinde TV bile verildi.
    Sinirlarimizdan terör örgütleri by pass geçirildi Milis diye
    Güneydoğu'da zibidilerin yolda kimlik kontrolu yapmasına
    Iş makinelerine saldirmalarina göz yumuldu..
    Pkk şehirde vergi topladı. . Devlet seyretti..
    Orada teröre destek vermeyen son halk kirintilari kaldı ise onlar da öğretmenler çekilerek, suikastlerle öldürülen temsilciler ile sindirildi.

Senin AKP partin tek şey istiyor. Başkanlık. Bu uğurda avrupanin istemediği milyonlarca göçmeni de sokar ulkene..

Ama haklı olduğun yer de var.. Zaman birlik zamanı.
    Birlik olacaksak burada parti konuşmadan teröre sovelim..
    Sovunce bitiyor mu?
    E ne yapalım. Halk olarak bu olanlardan rahatsiz olduğumuzu gistermezsek bu bitmez..

Hala birileri kepcuk agizla bitiyor bitiyor az kaldı diye konuşmasın..

DH 2005 Üyesi

• Yarbay
    3176 Mesaj
    Şimdi kalkıp terör bitecek yeni çözüm süreci başlayacak deseler pkk lıları tekrar alkışlayarak sınırdan geçirseler destek verecek birsürü koyun var bu ülkede. Zamanında desteklediler yine desteklerler. Allahınızdan bulun Size lafda anlatılmaz.

|
    |
    Oslo görüşmelerinin detaylarını halka açıklamanın zamanı geldi bence sorunun çözümü orada bana göre.
    |
    |

Sonra da işi siyasete götürmeyin. akp denilen siyasi parti 12 yıl tek başına iktidar sürsün diye göz yumulan şeyler bunlar hep.

Geçmiş olsun. Çözüm çözüm al sana çözüm.

Kürtleri kullandı başta sürekli tek parti oldu. Şimdi işi bitti olan garibana oluyor. Kendi akrabalarından kimse geberip gitmez ki.
    |
    |

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Şu tek hücreli insanlar yarın ne yazıcak acaba..

Almanya yaptı diyecekler.
    quote:

beyler ayrıca bomba zamansız patlamış diyorlar yani daha çok insna ölebilirdi belkide metroya inecekti
    quote:

Hangi brlik beraberlik arkadaşım.

Ulan bu adamlar istaiklal mahkemelerinde yargılanmış adamlar için devletin resmi kurumlarınca anma törenleri yapıyor.

Kürtler doğuda olay çıkardığında eliniz değmişken Atatürk heykellerini de yıkın diyen adamlar makam mevki sahibi.

Hdp'ye biz güç verdik diyenle, pkk ile pkk'nın lideri imralı yaratığı ile masaya oturmuş adamlarla birlik olacağıma gebereyim daha iyi.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.