Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
5
Favori
23.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Tsk dan kandil ve kuzey iraktaki teror kamplarini vurduk en az 30terorist olduruldu haberi coktan gelmis olmasi lazimdi gec kaldılar bu sefer

Ne kadarda hoşunuza gidiyor bu olaylar ? Vay vay vay, sevincinize diyecek yok. Bu ne sevinç böyle ?

Bence senin sevinmen lazım, ne de olsa oylarınız artmıștır.

Millet ne yaptığınızı görüyor merak etmeyin. Bu foruma bakarak aldanmayın. Ben ilk defa bir solcunun böyle oyunların farkında olduğunu gördüm. Akp'nin hataları var ancak şu an ki duruma bakarak neyin ne olduğunu bazıları görüyor.

Ülkeyi %50-%50 diye ikiye böldünüz, insanları kutuplaştırdınız. İleride tarih sizin gibilerden çok güzel bahsedecek.
  • Bakan diyor ki " Korkmuyoruz! "

Valla kusura bakma paşam ama biz korkuyoruz çünkü bizim sizler gibi yüzlerce korumamız yok, biz o yoldan geçerken kimse yolları tutmuyor. Bizim kendimizi korumak için kendimizden başka kimsemiz yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Mükemmelsin hemen akp ye oy vermem gerek sen daha kapat gözlerini telaşa gerek yok dediler dedim sana yapmadı demedim iyi oku ayrıca öyle yaz bana ;) iste bu yüzden kaybediyon.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Tsk dan kandil ve kuzey iraktaki teror kamplarini vurduk en az 30terorist olduruldu haberi coktan gelmis olmasi lazimdi gec kaldılar bu sefer

Ne kadarda hoşunuza gidiyor bu olaylar ? Vay vay vay, sevincinize diyecek yok. Bu ne sevinç böyle ?

Bence senin sevinmen lazım, ne de olsa oylarınız artmıștır.

Millet ne yaptığınızı görüyor merak etmeyin. Bu foruma bakarak aldanmayın. Ben ilk defa bir solcunun böyle oyunların farkında olduğunu gördüm. Akp'nin hataları var ancak şu an ki duruma bakarak neyin ne olduğunu bazıları görüyor.

Ülkeyi %50-%50 diye ikiye böldünüz, insanları kutuplaştırdınız. İleride tarih sizin gibilerden çok güzel bahsedecek.

Emin konuşma istersen bu kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • korkmuyorlarsa korumasız delikanlı gibi halkın arasına insinler öyle konuşsunlar. ödlek hainler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

her hafta bomba patliyor akli isi degil yemin ederim

akp yi savunan var mi hala? adamlar ulke yonetmiyor abi iste yonetemiyor gormuyor musunuz can guvenligimiz 0 ve allaha emanet yasiyoruz

Akplilere göre fıtratta var. Ne kadar uğraşırsan uğraş o bombalar patlayacak. Hükümetin suçu yok.

Halbuki aynı fıtrat nedense Avrupa'da, Rusya da, İsrail de yok. Artık nasıl önlem alıyorlarsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ben de chpnin terore karsi olmasini istiyorum lakin chpnin su an konuyla alakasi ne? İktidar mi? Hayir. Kandilin ve İmralinin sozcusu mu? Hayir. İcinde birkac tane pislik var diye chp mi yapmis oluyor patlamayi? Ya da izin mi vermis oluyor?

Daha iktidar değil, iktidar olsa kim bilir neler olacak!

• Mezhepçilik ile ülke yönetilirse böyle olur.
    Adamların tek derdi Sünni bir yönetim gücünü bütün islama dayatmak.
    Pkk bölgedeki çıkıntı idi sadece. İlerde zarar verir diye bu çıkıntıyı yok edelim dediler.

Pkk da sünni yönetime destek versin o saniye operasyonlar biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ben de chpnin terore karsi olmasini istiyorum lakin chpnin su an konuyla alakasi ne? İktidar mi? Hayir. Kandilin ve İmralinin sozcusu mu? Hayir. İcinde birkac tane pislik var diye chp mi yapmis oluyor patlamayi? Ya da izin mi vermis oluyor?

chp nin suçu şu ki alternatif olamıyor
    terörü bitirmek için akpartiden daha set önlemler alacağız demek yerine
    cizreye gidip bura suriye olmuş diyorlar
    dolayısıyla alternatifin olmadığı yerde elimizdeki ile yetiniyoruz
  • Her bombalama eylemi sonucu buraya gelip iktidara saldırmanın amacı nedir acaba?
    Saldıran pkk akp iktidarına karşı sivil halka insanlık dışı saldırıyor burada ki malum kişilerde akpye saldırıyor kim kimin tarafında acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Bakan diyor ki " Korkmuyoruz! "

Valla kusura bakma paşam ama biz korkuyoruz çünkü bizim sizler gibi yüzlerce korumamız yok, biz o yoldan geçerken kimse yolları tutmuyor. Bizim kendimizi korumak için kendimizden başka kimsemiz yok..

Bakan tabi korkmaz.
    Korumaları var,zırhlı makam aracı var.
    İstihbarat onları bombanın patlayacağı yere yaklaştırmaz.

• İnternet facebook twitter youtube girmiyor yayın yasağı bokuna yeni bir boyut getirmişler $£¥='!€%

http://www.habersalt.com/gundem/internet-yavasladi-mi-ttnet-internet-hizini-mi-dusurdu-19-03-2016-cumartesi-h85603.html

• Takmissiniz kafaniza baskanligi. Icine edeyim baskanlik sisteminin. Ne oluyorsa rte yuzunden geliyor. Aferin rte aferin akp iktidari. Yetkili mercilerden olmadikca hic bir seye inanmayin diyen valilik icisleri tebrikler yine canlar gitti. Yine ocaklar yandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Orijinalden alıntı: ilberto35

quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Almanya uyarıp okullarını konsolosluklarını tatil edince bizimkiler fırça atiyordu provakasyon yapıyorsunuz diye

türkiye ne yapacaktı tüm okulları ve hastaneleri mi kapatacaktı

önümüzdeki hafta bomba patlama olasılığı yine var al hadi ne yapsın insanlar
    böyle böyle diyerek almanı yükseltip kendini aşağılamayı ne çok seven var
    Allah içimizdeki hainlerden korusun

Konuya nereden bakacağını maalesef anlayamamışsın. Konu insan canı. Almanı yüceltme değil. Alman kendi vatandaşını uyarıyor doğru ama bir nevi Türk vatandaşı da bu istihbarattan faydalanıyor değil mi? Yoksa sadece kendi vatandaşına database inde olan mailine, telefonuna özel olarak bilgilendirmeyi yapar geçerdi. Kimse de bu uyarıyı yaptığını alenen bilmezdi. Sen, ben herkes biliyor bu süreçte sokakta bombacıların gezdiğini, her an patlayabileceğimizi. O kadar basit bakıyorsunuz ki ne yapsın devlet diyebilecek kadar düşmüşsünüz.

Devlet kendi vatandaşını uyarmaz zaten dikkatli olun diye. O bombayı patlatacak olan kişiyi gider yuvasında öldürür. Ama bunu yapamadığını artık cümle alem bildiği için maalesef kimseye güven duymuyor bu halk. Elin Almanına söylediğine bakar o zaman da.

evinde gider öldürür diyorsun
    öldürmediğini nerden biliyorsun?
    adamlar tam kuvvet geliyor 1 i kaçınca bunlar oluyor
    sen kafayı kendinden vazgeçip bomba olmaya karar verdiysen seni elde tutmak engellemek kadar zor olan bişey olamaz.
    (burda canlı bombalarla empati yapalım demiyorum)
    dediğim şey artık pkk son kozlarını oynuyor.şimdi ben sana istihbarat süperdir de demiyorum.
    ama 75 milyon insan 2-3 milyon mülteci varken böyle her şeyi elde tutmak sandığın kadar basit değil
    bunlar canlı bomba ama ne malum rus abd yada başka istihbarat teşkilatları ile iç içe olmadıklar

böyle bir olay olur olmaz hurra almanya uyardı bizimkiler baktı demek olmaz olamaz.

tr de kaç alman yaşıyor topu evinden çıkmasa ne olur?ki almanyanın pkk yı desteklediğini de biliyoruz

hemen gaza gelmeyelim dediğim bu

Hemen gaza geldiğimiz yok. Artık patlama noktasında bu millet, son noktada. Çoğu kişide ne oluyoruz da demiyor aksine, okuyan araştıran insan bu ülkenin bu noktaya gelebileceğini 5 sene önceden ön görebiliyordu. Alıntıladığım yazdıklarına katılıyorum. İstihbarat mutlaka görmediğimiz, bilmediğimiz işleri yapıyordur. Yani umuyorum, ummak istiyorum.

Ama;
    Bu noktaya gelmemizin baş sorumlusu kim? Bana dürüst cevap ver, vicdanınla. Zaman içinde onlarca kritik kararlar alması gerekti bu devlet, önemli süreçlerden geçti. Hepsinde hatalar yaptı, ceremesini çekiyoruz. Doğru mu? Çözüm süreci filan dedi, barış süreci dedi pkk ya stok yaptırdı, güçlendirdi temmuzdan beri 400 şehidimiz var. Yanı dibimizde Suriye de savaş sürerken, Suriyeyi desteklemek yerine ona savaş açan teröristi, ışıdi destekledi sonuç ortada. Sınırda yakalanan silah dolu tırları biliyorsun umarım. Söylediğin gibi 2.5 milyon suriyeli girdi bu ülkeye. Peki esata karşı olmak yerine yanında olsa bunlar olur muydu? O göç etmek zorunda kalan insanlar kendi ülkesinde yaşamak istemezler miydi?

Sadece kendi insanımız değil, o suriyeli vatandaşlarında büyük vebali var bu devletin üzerinde. Hepsi neden yaşanıyor biliyor musun? Kötü yönetiliyoruz, bir kaç ülkenin maşası olarak kullanılıyoruz. Amaç devleti değiliz, artık araç olarak kullanılıyoruz ve bir gün bizimde suriyeliler gibi olmayacağımızın hiç bir garantisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Mezhepçilik ile ülke yönetilirse böyle olur.
    Pkk bölgedeki çıkıntı idi sadece. İlerde zarar verir diye bu çıkıntıyı yok edelim dediler.

bakış açısına gel
    o zaman tüm dünya irana ambargo uygularken biz neden ambargoyu deldik
    maklubeciler neden 7/24 bunlar irancıdır diye yayın yaptı

suriyedeki esadçılar ellerindeki kuvvetle adam katlediyor
    türkiyedeki esadçıların eline bu güç geçtiğinde asla bundan geri kalmayacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Her bombalama eylemi sonucu buraya gelip iktidara saldırmanın amacı nedir acaba?
    Saldıran pkk akp iktidarına karşı sivil halka insanlık dışı saldırıyor burada ki malum kişilerde akpye saldırıyor kim kimin tarafında acaba

Dur chp ye saydıralım.
    Ülkeyi chp zihniyeti yönetiyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Black-Viper

1hafta arayla 2 kez büyük sehirde patlama oluyorsa BABAM da yönetse bu onun suçudur.Yabancı devletler vatandaşını uyarıyorken bizim istitbaratımız telaşa gerek yok diyor ve ardından patlama oluyorsa BABAM da yönetse babamın suçudur.Burada saldırıyı yapanı kınamak boş onlar hainler her zaman yapacaklar bunu ama devletin görevi vatandaşını korumaktır.Bak avrupa ülkelerinde ayda yılda 1 olur patlama olursada halk sokaklara dökülür simdi bize bak halk nerde tepki nerde ??? Tepki gösterenede sizin gibi hükümet taraftarları laf eder gerçeği görmek yerine Neyse siyaset boş iş ölen öldü olan onlara oldu geri getiremicez hiç birini malesef.Hayırlısı olsun vatan için ama milletçe güzel yerlere gelebilecekken bataklığa gömülüyoruz ve görünmuyor bu durum herkes tarafından.

Sen habere bakmıyorsan bunda kimsenin suçu olamaz ve hiç bir vatandaşımız istihbaratımız uyarı yapmadı diyemez diyenin dili kopar inşAllah. Bu sabah ki patlamadan hemen önce emniyet uyarıda bulundu canlı bombayla alakalıhttp://www.hurriyet.com.tr/istanbulda-bombali-audi-a4-alarmi-emniyet-plaka-verip-uyardi-40071932

http://www.milliyet.com.tr/bombali-arac-alarmi-bu-plakalara-gundem-2211824/

http://www.aktifhaber.com/istanbulda-bomba-alarmi-o-plakalari-goren-polisi-arasin-1290129h.htm

http://www.komplohaber.com/siyaset/bombali-arac-alarmi-eyleme-gecmeden-yakalandi-h19654.html

http://www.marmarahaber.net/haber/6-canli-bomba-desifre-olduemniyet-alarmda-45195.html

http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/03/15/bogazici-koprusunde-bomba-alarmi

http://www.onyediyirmibes.com/gundem/ankara-da-bomba-alarmi-avm-bosaltiliyor-h58524.html

Daha bunlar gibi 100 lercesini atarım sana ama senin gözlerin yinede açılmaz.

Ayrıca pariste ki saldırı sonrası halk birleşti tek yürek oldu hiç birisi hükümeti suçlamadı YANİ SENİN GİBİ YAPMADI.

Fransa'da her hafta bir bomba patlasin gor sen kimse durmaz koltugunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Mezhepçilik ile ülke yönetilirse böyle olur.

Bu arkadaş istisnasız her konuyu mezhep tartışmasına getiriyor. Konu ile alakalı veya alakasız her konuyu mezhebe getiriyor. Sünni mezhebine karşı sebebi bilinmeyen bir düşmanlığı var.
    Tabi bu arkadaş her konuşmasında rahatça mezhepçilik yapıyor ama akp mezhepçilik yapmış oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Ben bu ölümleri bu dalkavukların yaptıkları yüzünden ülkem adına her gün üzülmekten takıntılı insan oldum.Geceleri sürekli aklıma geliyor bir millet düşünün bu kadar gerizekalı olsun.Ama malum kesimin affedersiniz 1gram üzülmüyor empati kurmuyor!!Onlara göre laylaylom bana dokunmayan bin yaşasınlar.Onlara birşey olmuyor olan yine hakkı adaleti arayana oluyor.

Herşeye bir açıklamaları var. Dış güçler, paralel, CHP, alevi, ateist vs

Taksimde ölenlere de bir etiket yapıştırırlar.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.