Şimdi Ara

Taksim'de patlama. (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
5
Favori
23.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abicim kafan mi guzel? Etrafinda bombalarin patlamasini maddi zorluklardan daha huzurlu goruyorsan seni gercekten tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 19 Mart 2016; 13:03:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin olun şimdi erdoğan kınama yapar herkesi huzura kavuşturur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: Achilles.

Cozum tum kurtlerin kafasina sikacaksin

adminler uyumayın derhal kaldırın şu iğrenç mesajı

Noldu lan korktun mu

Çözümü vahşette arayan pkk ile aranızda ne fark kaldı şimdi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralılarada acil şifalar diliyorum hepimizin başı sağolsun.
  • Bakalim haftaya neresi patlicak

• kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    son 6 yılı da yazarsan belki utanırsın.
  • İstiklal caddesinde çalışıyorum ve bugünkü patlama işyerimin 5 metre yakınında. Eğer ki bugün çalışıyor olsaydım, belki de şu an bunları yazamayacaktım.

Aynı şekilde pazartesi işe giderken korkuyla, saçma sapan sağa sola bakışla , olası herşeyden korkarcasına gidicem.
    Kendim için değil! Kötü bir şeyde arkamda kalacaklar için !

Hala bize bu korkuları yaşatan, artık her dk yeni patlama alma ihtimalini arttıran , ülkeyi cehenneme çeviren bu iktidarı savunanlar; ya siz bu korkuları yaşamıyorsunuz yada iyice beyniniz yıkanmış durumda.

Sorarım size; benim devletim kendi can güvenliğimi sağlayamıyorsa, bir çok masum insanın ölümüne sebep olan patlamalardan sonra pişkin pişkin konuşabiliyorsa, ne kadar daha bu düzen devam edicek ?

Ama pardon duble yollar var dimi, artık ambulanslar yaralıları duble yollardan taşıyorlar, haklısınız !

Ben kesinlikle bu iktidara Hakkı'mı helal etmiyorum. Ayrıca bize bu korkuları yaşatan herkese.

• Kardeşim önceki mesajlara bi bakarsan konuyu oraya nasıl getirdigimi anlarsın. Bak 20 yıl önceki huzurdan bahseden arkadaş yok ortalarda.

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Tabloyu ben cizmedim ki ben yazayim

Akp oncesine bakin zaten anlarsin ne demek istedigimi.Bunun akp ile alakasi yok diyorum siz hala sonrasini yaz diyorsunuz.Bu pkk istedigini alana kadar ister chp ister mhp ister akp devam edecek bunlara.Akp onceside boyleydi sonrasi da boyle olacak sinir otesi operasyona cikmazsan.Lafim sizler gibi durumdan vazife cikaran pusuda yatanlaradir.Yil yil verdim grafigi acin bakin iste.Son 6 yili yaz demissin zaten cozunme sureci ne zaman bozuldu ac bak son yilin kacinda ne kadar olum oldugunu anlayabilirsin.Cozumme sureci zaten tamamiyle bir hataydi ama sehit sayisi da azdi.Zaten bu yuzden depoladilar silahlari

• Yine gelmiş Akp düşmanları bombayıda akp koydu değil mi zaten her şeyi akp yaptı ülkeyi bölende akp zaten.

Blokla blokla bitmiyor bunlar ben yoruldum onlar yorulmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Ankara patlamasından önce Amerikan konsolosluğu vatandaşlarına dikkat edin diyor patlama oluyor.
    3 gün önce Alman konsolosluğu istihbarat var diyor yine patlama oluyor.

MİT'in ne yaptığını çok merak ediyorum.

Türkiye'de Türk olmak çok tehlikeli.

Arkadaşım komik olduğunu mu sanıyorsun?

Yok amerika dikkat edin demiş almanya istihbarat var demiş. CANLI BOMBANIN yerini söylemişler mi? Polisimiz askerimiz canlı bombanın yerini tespit etse zaten gerekeni yapar ama tespit etmek çok zor. Edilseydi o çok sevdiğiniz avrupanın şehri pariste edilirdi ve 130 dan fazla kişinin hayatı kurtulurdu.

• otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Akp ile pkk aynı yatakta sevişirken iyiydi değilmi

Yatak odasını ayırınca istediklerini vermediği için yıkmaya çalışıyor oldu

Zaten siyonistler de büyük türkiyeyi yıkmak için uğraşıyor

Hadi ordan

• dolamışlar ağızlarına terör amacına ulaşamayacak, kararlığımız devam edececek birlik beraberlik edebiyatlarını.. Ama hergün masum insanlar göçüp gidiyor. Hiç mi utanma yok hiç yüz yok bu insanlarda çıldırmamak elde değil..
  • Hakkımı helal etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knisath kullanıcısına yanıt

Cozumme surecinin ne zaman bittigine bak belki utanirsin kendinden son 6 yilin nasil gectigini tahmin edemedigin icin

• Almanya konsoloslugu bosuna uyarmamis. Istihbaratlari onlardan almak lazim! Kendi ulkemiz degil dis ulkeler istihbarat sagliyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

İstiklal caddesinde çalışıyorum ve bugünkü patlama işyerimin 5 metre yakınında. Eğer ki bugün çalışıyor olsaydım, belki de şu an bunları yazamayacaktım.

Aynı şekilde pazartesi işe giderken korkuyla, saçma sapan sağa sola bakışla , olası herşeyden korkarcasına gidicem.

Hala bize bu korkuları yaşatan, artık her dk yeni patlama alma ihtimalini arttıran , ülkeyi cehenneme çeviren bu iktidarı savunanlar; ya siz bu korkuları yaşamıyorsunuz yada iyice beyniniz yıkanmış durumda.

Sorarım size; benim devletim kendi can güvenliğimi sağlayamıyorsa, bir çok masum insanın ölümüne sebep olan patlamalardan sonra pişkin pişkin konuşabiliyorsa, ne kadar daha bu düzen devam edicek ?

Ama pardon duble yollar var dimi, artık ambulanslar yaralıları duble yollardan taşıyorlar, haklısınız !

Ben kesinlikle bu iktidara Hakkı'mı helal etmiyorum. Ayrıca bize bu korkuları yaşatan herkese.

Arkadaşım bu ülkede çözüm sürecini bu hükümet başlattı hükümeti yerden yere vurdu anamuhalefet. Yaklaşık 7 yıl süren çözüm sürecinde sadece 1 kez bomba patlattı pkk. Bu hükümet yokken sadece 3 yılda 10 kez canlı bomba patlattı pkk. Eğer bir sonuç çıkarmak istiyorsan geçmişinide araştır

Canlı bomba olayları;https://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrkiye%27deki_intihar_sald%C4%B1r%C4%B1lar%C4%B1_listesi

• hala adam gelip akpyi savunuyor. size yeni bir vicdan ve bir çift göz lazım.

saldırıda hayatını kaybedenlerin toprağı bol olsun. yakınlarının başı sağolsun.

• Sağlık bakanı artık ezberden konuşuyor, cümleler aynı mimikler aynı, sonuç yine aynı insanlar ölüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MağaraAdam -- 19 Mart 2016; 13:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mokotow

İstiklal caddesinde çalışıyorum ve bugünkü patlama işyerimin 5 metre yakınında. Eğer ki bugün çalışıyor olsaydım, belki de şu an bunları yazamayacaktım.

Bire adam sormazlar mı Chp olsaydı mhp olsaydı bu bomba patlamayacak mıydı bunun iktidarla alakası yok adamlar köstebek gibi.Överek bahsedilen avrupada Fransada bile bomba patlıyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.