Şimdi Ara

Taksim BİTMİŞ Artık ! (Kafadan 30 tane kapanmış dükkan saydım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır Taksim istiklal'e gitmemiştim,

durum iyice vahim hale gelmiş.

*Cadde orasında ki sokağa balkonu olan starbucks
    *House Cafe
    *Tünelde ki Eczane
    *Greyder
    *Paşabahçe
    *Shake shack
    *İş bankası
    *Teknosa
    *Superstep
    *Penti
    *Çantacı
    *Colombia marka ürünler satan yer
    *Cadde ortsında ki starbukcs
    *Cadde ortsında ki Burger King
    *Arap parfümcü
    *Karaköy sahilde ki büyük Ziraat bankası
    *Karaköy starbuks

ismen aklımda kalmayan bir sürü tekstil, ayakkabı ve müzik dükkanı daha kapanmış.

Durum vahimi geçmiş ağlayanımız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 22 Nisan 2017; 10:3:32 >

• O fahiş kiralarla ayakta durmaları zor olurdu zaten.

Bu kadar çok bomba patlayan bir yerde bunun yaşanması normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsunlar dukkanlarini bastan asagi arapca yazilarla dosemeden once dusuneceklerdi. Gezi parkinda direnenleri sopayla kovalamadan once dusuneceklerdi.

Son birkac senedir taksim zaten oluydu. Artik yeni moda kadikoy.

• Neyse ki taksimi, taksim olduğu zamanlar görebildik.Gelecek nesil çok şanssız.Hep yapay ortamlarda vakit geçirecekler.
  • her istanbula geldiğimde taksime uğrardım.şimdi gidemiyorum terör olaylarından dolayı.malasef tehlikeli.kapalı çarşıdada dükkanlar iş yapmıyor kapanmışlar var.
  • Divan kapanmamış dimi

• Su veren itfaiyenin hortumunu.
    umarım parka da avm yaparlar.
  • Dert etmeyin din gardaşlarım 16 nisandn sonra evet çıkarsa padişahımızın fermanıyla artık para geçmeyecek . Bismillahirrahmanirrahim diyecez alıcaz herşeyi. Elhamdülillah gardşlığımız bütün sorunlarımızı çözecek

• Benim pederin meydanda otobüs durağının orda Özurfa lahmacun kebap salonu vardı belki bilen bilir onu da gezide yıkmışlardı . Dükkan yıkıldıktan sonra 3 sene boyunca ciddiyim sadece babamın emekli maaşıyla geçinmeye başladık ve kredi çekip borçlara girdik . Şuanda durumumuz düzeldi . Ama gezi parkındaki o dükkanları yıkıp onlarca kişiyi ekmeksiz bırakan recep tayyip erdoğana asla hakkımı helal etmiyorum . Haysiyetsizler

• Yemek kulübü bile kapanmış. Buranın kapanmasina çok üzuldum. Hem senelerdir vsr hem ucuz hem cok iyi yemekleri vardı.

• Hükümetin en beğendiğim icraatlerinden biridir.
    Yakın zamanda İstiklal ve civarına buldozerlerle dslıp dümdüz ederler umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden işim olmasa bile İstiklal caddesinden yürürdüm , insanların birbirlerine saygısı , farklı olanların yadırganmaması bana keyif verirdi.Geziden beri sadece bir kere gittim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Yemek kulübü bile kapanmış. Buranın kapanmasina çok üzuldum. Hem senelerdir vsr hem ucuz hem cok iyi yemekleri vardı.

Hocam orası da mı kapanmış ya? En son kışın gitmiştim duruyordu. Kapandığına çok şaşırdım gerçekten. Lokasyon, mekan ve yemeğe bakınca fiyatlar çok uygundu evet. Kapanmasına çok üzüldüm gerçekten. Güzel yerdi.
  • Zamanında esnaf oradaki insanları tartaklamıştı, sopalarla kovalamıştı ne acı.

• Ülke bitmiş taksim bitse ne olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen git her yeri arapça yazılar ile doldur

Sen git önüne gelen kişilerle arapça konuş

Sen git meydanıj ortasında davul zurna ile arapça şarkılar söyle

Sen git önüne gelen boş dükkana arap dükkanı aç

Sen git caddeyi genişleticez diye ağaçları sök

Sen git en kalite döşemeler yerine asfalt dök

Sen git tarihi binaları restore edeceğine çürümeye bırak

Sen git inci gibi tarihi mekanları bu rumundur, ermeninindir deyip kapat yerine arabik mekan aç

Sen git eğlence caddesinin ortasına sembol camii yapmaya kalk

Vay efendim sonra taksim bitti taksim öldü. İğreniyorum ordan. Orada o araplaşmayı görmekten iğreniyorum. Yıllardır adım dahi atmam zaten. Beter olsunlar

• yemek klübü tünelin çapraz sokağındaki pizzacı , gs lisesi karşısındaki patsocu , istiklalde dükkan kalmadı açık

• Dun is bankasina gittim hic kimse yoktu cok azdi vardi devir artik mobil bankacilik her isini ordan gorebiliyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsunlar akpli belediyelerin genel özeti budur ortada bir rant vardır ki genellikle inşaat olur bu, rant uğruna bütün güzellikleri hiçe sayarlar.

Gezilebilecek görebilecek yerler ne zaman akp belediyesine geçse üç dört seneye ortada görülebilecek yer kalmıyor.

• Ülkenin anası bellendi, Taksim devede kulak kalır. Ha bu arada Dolar referandumu bekleyemedi şimdiden yükseldi. Şimdiden geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Nisan 2017; 16:3:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.