Şimdi Ara

taksicilik yapmak için ne yapmak gerekiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
9.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar taksicilik yapmak için ne yapmam gerekiyor yani anlaşarak bu işi yapabilirmiyim acaba lütfen bilgilendirirmisiniz

• Mesajım bulunsun.
  • Bende merak ediyorum çünkü iyi para var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartNisan

Mesajım bulunsun.

Buldum.
  • ehliyet kötü espiriydi ilk olarak araban ile durağa başvuru yapman lazım ve oraya para vermen lazım belli bir miktar ama korsan taksicilik ayrı onda kendinin müdürüsün
  • Taksicilerin hattı oluyor bildiğim kadarıyla.Hat alıp belediyeden de bir işler oluyordur sonra kendi çeteni bulup sokaklara çıkabilirsin.
  • Korsan Taksi Akar

taksicilik yapmak için ne yapmak gerekiyor
  • olmakla da bitmiyor. kendin çalışmayacaksan şoförü çok iyi seçmen gerekiyor.

aklın almayacağı kadar sık kaza yapıyorlar. hele çift çalıştıracaksan (akşam arabanın etrafında dönüp anaa buraya noldu diye sorarsan) gündüzcü gececi yapmıştır ben yapmadım diyor gececi ben yapmadım gündüzcü yapmıştır diyor. sonra yediği cezaları söylemiyorlar biniyor biniyor 400 kağıt ödüyorsun.

çok zor iş.
  • sis farlarını yakarak gezmen kâfi
  • Evet reis'in dediklerine ek olarak benim yakın arkadaşımın babasının 10 tane taksisi var 2 si hatlı olarak onun. Arabayı satın alıyor plaka kiralıyor belli duraklara veriyor şöför tutuyor 2 tane başına arabanın günlük izmir de 200 lira( diye hatırlıyorum) kotası var onu bırakmak zorun da onun dışın da şöföre kalıyor ama arabanın bütün vidasına kadar masrafı bizim elemanın babasına ait. Araba kaza yapan mı ararsın vuran mı cezalar arabanın ihtiyacları kasko vergi derken çok karışık iş bazen bana anlatıyor da ben bile işin içinden çıkamıyorum çok çakal adamlar var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Artık Benden Sonra

Bende merak ediyorum çünkü iyi para var.

nerede iyi para var bütün taksiciler aç zaten çoğununda kullandığı araçtaki plaka kendisinin değil. galeri gibi yerleri var ismi aklıma gelmiyor oraya 10 bin tl gibi bi ücret verdiğin zaman arabayı plakayla beraber sana kiralıyorlar çoğu taksici bu şekli kullanıyor. Ayrıca benzin dünyanın parası taksiye sarhoşu sapığı travestisi hırsızı bin türlü adam biniyor durakların taksisini kullananlar da kendi araçlarının benzinlerini kendi ceplerinden veriyorlar günde örneğin 140 tl kazansa hadi 70i durağa 30 benzine ee kendine ne kaldı aile geçindiriyorsa ? bu arada src yük taşımalar da kullanılır taksiciler src kullanmaz psikoteknik belgesi birde taksi olduğuna dair belge birde b ehliyeti yetiyor taksi kullanmaları için

• Babam taksici.3 sene öncesine kadar cidden iyi para kazanılıyordu.Korsan taksi çıktığından beri işlet kesat.Araba bizim plaka kira.Plaka 3150TL aylık kira veriyoruz.Şu an 4 ay içerdeyiz.Yani para kazanılmıyor.Şu taksitler bitsin babam bırakmayı düşünüyor zaten.Aman diyim bulaşmayın
  • arkadaşlar ehliyetim var ve araba sürmeyi seviyorum parayada ihtiyacım var ve yaparim ama gidip nasıl başlarım bilmiyorum anlaşıyormuyuz biryeremi başvuruyoruz bu yordamı bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.