Şimdi Ara

TAKSİ ÇIKMASI YARDIM... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Forumun çoğu araç alacağım zaman '' 100 bon ostondoko dozol oroç olonmoz kordoşom yopmo otmo!! '' diyordu, gittim aldım yaklaşık 20 bin km geçti km si, 2 adet periyodik bakıma girdi ve birde aküsü bitti o kadar. Anlicağın forumdaki herkes alma, yapma, etme der. Sen gidip baktırırsın, dersin ki bu aracın motoru ve yürüyen aksamı sağlam, onarılmış, ömrü bitmiş parçalar yenisiyle değiştirilmiş, alınır! Ondan sonra noktayı koymuş olursun.

Fiestan 115 bin km oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfewf

quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Forumun çoğu araç alacağım zaman '' 100 bon ostondoko dozol oroç olonmoz kordoşom yopmo otmo!! '' diyordu, gittim aldım yaklaşık 20 bin km geçti km si, 2 adet periyodik bakıma girdi ve birde aküsü bitti o kadar. Anlicağın forumdaki herkes alma, yapma, etme der. Sen gidip baktırırsın, dersin ki bu aracın motoru ve yürüyen aksamı sağlam, onarılmış, ömrü bitmiş parçalar yenisiyle değiştirilmiş, alınır! Ondan sonra noktayı koymuş olursun.

Fiestan 115 bin km oldu.

Vallahi bilmiyorum o civarlarda 115-120 arasında saymıyorum artık, 10 binde bir olan periyodik bakıma 2.kez 1.5-2 bin km once girmiştim Aşırı uzun yol yapıyorum ya, mesela 1 ay sonra tekrar gidiyorum uzun yola garanti, Antalya-Eskişehir-Trabzon-Eskişehir-Antalya yapıcam buda 3-3.5 bin arasında bi km denk geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 28 Temmuz 2016; 22:21:35 >

• albea .....500 lt bagajı...parca ucuz...motor parcaları ve ustaları ulkenın heryerinde bulunur....yolda kalsan mutlaka taksıcı yardım eder....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.