Şimdi Ara

Taksi çıkması aracımızı ne kadara satmalıyız ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Hocam 450bin km demişsiniz,motor yapıldı mı hiç..rektefiye deniyordu sanırım o işleme.Malum dci ler uzun ömürlü değil diye bi önyargı hakim

Anahtar degmedi tabiri tam yerinde olur. En ufak bir yağ eksiltme motorda düşüş bike yok sanirim en az 600 bini görür. Ama turbo yavas yavas ömrünü doldurdu sanirim.

En agir bakim olarak alt duzen , tabla burcları, motor kulaklari takozlar, amortisorler felan degisti. Bi de orjinal mercekli farlar degisti. Baska masraf acmadi.

Hocam bundan yıllar önce 2004 model dci motor kangoo mu 155 bine gelince, bunlar 200binde motor yiyor turbo bilmem ne oluyor diyerek kafamı bulandırdılar ve aracımı satmıştım. Öyle bir anlatılıyorduki motor masrafı turbo masrafı satamayacağım elimde kalacak endişesi ile yok pahasına satmıştım. Sıfır jant lastik almıştım, yedek jant lastiklerle birlikte 13,500 e satmıştım. Gerçii o dönemler donanımhaber'de dci ye savaş açmıştı sanki, her konuda dci için karalayıcı yorumlar ve kötü anılar anlatılınca bende inanmıştım ve aracı elden çıkarma vakti geldi diye düşünmüştüm.

Şuan bu km.leri görünce ne kadar hata yaptığımı anlıyorum. Dayımda da fluance var 300binde o da hala saat gibi. Dayı oğlunda 2009 clio var 250 binde keza oda öyle saat gibi çalışıyor. Sizinki zaten dilekolay 450 bin ve sıfır hata ise büyük zarar etmişim o araçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

Enjektör seti 2000tl, enjeksiyon beyni 1000tl, turbo 1500tl, mazot pompası 500tl. Alana 5000tl masraf çok yakında çıkar. 750tl triger, v kayışı, filtre ve yağlar. 1000tl yürüyenler, 1000tl 4 teker. 1 de sensör bozulsa 8000tl ye aracın geri kalanı temizse adam olur. 4000tl de rektefe olsa 12000tl. 3000tl de klimaydı, süpriz sorunlardı desek 15000tl. Yani o araç 20bin tl altına satılmamalı. Ancak airbag açmışsa 18 bile çok.

hocam cok yararlı anlatım olmus tebrıkler. Şu durumda 15 bıle cok bu arabaya. Ha bırazdaha ıyımser olarak motor yag eksıltmıyorsa 4000 tl rektefıye masrafını dusuyorum. Diğerleri Allah2ın emrı onlarda ıyımserlık yapamıyorum. Sanırım en fazla 17.5 verılır bu arabaya ama son sahıbı olunur
  • 15-18 arası makuldur bence hocam
  • kaplama oluşundan 18-19 gibi gider bana 2008 model 1.5 dcı siyah renkli çıkmayı 14.500 e bırakmışlardı ama sarıdan komple boyalıydı 720.000 kmdeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: debroglienindalgaboyu

turboyu revizyon yaptır 600 tl
    pasta cila detaylı temizlik 300tl
    km düşürme işlemi 20 tl
    araç devir başkasına plakayı değiştir alacak adam t plakayı görmesin:D 200 tl
    1120 Tl hadi 1000 tl de başka masraf açsa 2250 tl falan
    Bu işlemleri yap 25-27000 arası gider.

Sizin gibi dolandırıcı üçkağıtçı insanlardan araba almak nasip olmasın bu insanlara. Bide utanmadan kilometre düşürme 20 tl yazmışsınız. Sizede bi aracı bu saydığınız işlemleri yaptırarak kakalasa görürüm ben sizi allah sizi ıslah etsin

Hakaret etmeden önce bir düşün yazdıklarımı.Arkadaş arabasını 10-15 neyse artık satdıkdan sonra galericinin eline geçerse olacaklar olanlar bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

quote:

quote:

https://www.autoscout24.com/results?mmvmk0=60&mmvmd0=1965&version0=Dci&mmvco=1&ctf=2&pricefrom=0&fregfrom=2006&powertype=hp&powerfrom=66&powerto=77&atype=C&ustate=N%2CU

Ben olsam 20 bin istemeye ve bi dolandırıcı arkadaş gibi 25-27'ye sat demeye utanırdım.

Kaca vermeliyiz sence ?

En nihayetinde biz Avrupa'da yaşayıp Euro kazanmıyoruz. Maaşlar düşük, her şey pahalı. Ee araba piyasasıda öyle böyle oturmuş. Ucuza vermeniz zaten hiç bir şey kazandırmaz, ne ülkeye ne size. En iyisi 21 diyin 20'ye düşüp satın. Dolar-Euro yükseldi-yeni ötv tasarısı gelecek,yakında araç fiyatlarına etkisi gelir.

Ama çok ciddi gerçekten sorarsanız edeceği fiyat 1000 eurodur. Avrupa-Abd'de felan olsaydık tabii.

İkinci eller pahalanir mı ucuzlar mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

quote:

quote:

https://www.autoscout24.com/results?mmvmk0=60&mmvmd0=1965&version0=Dci&mmvco=1&ctf=2&pricefrom=0&fregfrom=2006&powertype=hp&powerfrom=66&powerto=77&atype=C&ustate=N%2CU

Ben olsam 20 bin istemeye ve bi dolandırıcı arkadaş gibi 25-27'ye sat demeye utanırdım.

Kaca vermeliyiz sence ?

En nihayetinde biz Avrupa'da yaşayıp Euro kazanmıyoruz. Maaşlar düşük, her şey pahalı. Ee araba piyasasıda öyle böyle oturmuş. Ucuza vermeniz zaten hiç bir şey kazandırmaz, ne ülkeye ne size. En iyisi 21 diyin 20'ye düşüp satın. Dolar-Euro yükseldi-yeni ötv tasarısı gelecek,yakında araç fiyatlarına etkisi gelir.

Ama çok ciddi gerçekten sorarsanız edeceği fiyat 1000 eurodur. Avrupa-Abd'de felan olsaydık tabii.

Eğer bu yeni gelecek ötv sistemi doğruysa hepimiz yandık. Millet 1.6 premium alacakken fiyatlar yükselince alt segmente yüklenecek. Ehh bizim kurnazlarda dururmu yapıştırır ZAMMI. Her türlü artacak fiyatlar görünen o. Bekleyip görelim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

quote:

quote:

Kaca vermeliyiz sence ?

Eğer bu yeni gelecek ötv sistemi doğruysa hepimiz yandık. Millet 1.6 premium alacakken fiyatlar yükselince alt segmente yüklenecek. Ehh bizim kurnazlarda dururmu yapıştırır ZAMMI. Her türlü artacak fiyatlar görünen o. Bekleyip görelim.

Araç satmayı düşünüyorum fazlalık var bi tane o zaman şimdilik satmayayim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.