Şimdi Ara

takipsiz turkey post

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sürekli alışveriş yaptığım satıcıdan ocak 25 de sipariş verdim. turkey post un geç güncellendiğini biliyorum fakat RH100136859TR takip kodlu sipariş kontrol ettiğimde hiç bir bilgi yok. umarım yardımcı olabilecek birileri cıkar. kargoya vermemiş olma ihtimalleri var mı.

• Çin yeni yıl festivalinden dolayı olmasın!Kargo numarası verilmiş sonuçta bence 14 şubata kadar sabredin çinlilerin resmi tatili para eziyorlar ülkede
  • Gearbest e bulaşmayın takipsiz kargo adı altında insanları dolandırıyorlar benimde kargom gelmedi mail attığımda müşteri hizmetleri Berkan diye bir eleman suçu bana attı adreste bilgi eksikliği var diye beni sorumlu tuttu halbuki posta kadu mahalle apt adı kapı noya kadar kargocunun rahatlıkla bulacağı bilgi var vede ürünü postaneden sorgulayınca adıma gelmiş bir ürün yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderi takipli ancak henüz postaya verilmemiş tatil girdi araya. Numaralar hazır önceden toptan alıyorlar bunları siz sipariş girince hemen veriyorlar siz de gönderildi sanıyorsunuz. 12 şubattan sonra verilir 3-5 gün sonra da ptt den takip edersiniz merak edecek bir durum yok. tatil öncesi sipariş vermemek lazımdı.
  • takip koduna baktım şimdi aynı benimki gibi kalmış,13 şubatta departed from origin deyip kalmış.13 gündür nasıl havada anlamıyorum.cidden çok tuhaf,20 şubat gibi verilen turkey post kargom 2-3 gün içinde tr ye girerken 13 şubatta çıkan kargonun hiçbir yerde olmaması çok tuhaftakipsiz turkey post
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.