Şimdi Ara

Takip ettiklerimi gizleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
53.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim takip ettiğim şahısların başkaları tarafından görünmesini nasıl engellerim?

• Öyle birşey yüksek ihtimalle mümkün değil.
  • twitterin anlamı kalmaz dostum o zaman
  • Twitter hesabınızdaki tweetleri gizlerseniz,yani koruma altına alırsanız.Takipçiniz olmayan kişiler,takip ettiklerinizi ve sizin takipçilerinizi göremezler.Ancak bu mümkün.
  • yok oyle bi hakkınız kaybettin son dilek hakkınıda ;)
  • keşke öyle birşey olsa ama maalesef teknolojinin ilerisinde düşünceler bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: кiη

Twitter hesabınızdaki tweetleri gizlerseniz,yani koruma altına alırsanız.Takipçiniz olmayan kişiler,takip ettiklerinizi ve sizin takipçilerinizi göremezler.Ancak bu mümkün.

Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris_yapar29

quote:

Twitter hesabınızdaki tweetleri gizlerseniz,yani koruma altına alırsanız.Takipçiniz olmayan kişiler,takip ettiklerinizi ve sizin takipçilerinizi göremezler.Ancak bu mümkün.

Çok teşekkür ederim

1.5 yıl sonra bir mesajımla birisine yardımcı olduysam ne mutlu bana.Rica ederim.
  • ileride gelir heralde böyle bi seçenek
  • öyle bir seçenek yok :))
  • quote:

Arkadaşın dediği yapabilirsin işe yarıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde gördüm sanırım onaylanmış hesaplara verilen bir özellik bir kaç haber kanalı hesabında hesap açık olmasına rağmen sadece takipçi sayısı gözüküyordu takip ettikleri görünmüyordu
  • face de arkadaşlarımızın iletilerini duvarımızdan gizliyoruz yani iletilerini görmüyorum ama arkadaş olarak devam ediyoruz ya twitterda da bunu yapabiliyor muyuz ?
  • profili gizle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bazı sitelerdede var nasıl yapabiliriz bunu
  • twitter de öyle bir özellik yok arkadaşında dediği gibi tweetlerini korumaya alırsan belki
  • Daha gelmedi
  • daha gelmedi mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.