Şimdi Ara

SİLİNSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Takıntı herkesde vardır,ancak boyutları farklılık gösterebiliyor. Benimkiler seninkinden tamamen farklı.
    Örneğin, dışarı çıkarken anahtarı sol cebime telefonu ise sağ cebime koyuyorum. Tersini yapınca rahat olamıyorum
    Bir de 24 TV denilen kanalı, uydudaki kanal listesinde 24. sırada tutmaya özen gösteriyorum. Bazen yeni kanallar ekleniyor, yeri değişiyor ama ben tekrar 24. sıraya alıyorum.
    NOT: TRT kanalları da belli bıraya göre dizilmiş durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

quote:

Orijinalden alıntı: Y.J.Malmsteen

kardeşim büyük ihtimal bi uğraşısı olmayan vaktini evde yalnız geçiren birisin.sana tavsiye bi uğraşı bul ve yalnız kalma zamanla geçecek hepsi dediklerimi yaparsan bu zaman hızlanır

ben dedıgın gbiiyim hiç bir ugrasım yok ot gibi yaşıyorum sen ne yaparak bunu yendın acıklarmısın bıraz

yani uğraşacak bişeyler olmayınca kendinle uğraşmaya takıntı yaratmaya başlıyorsun.ben bi dönem o şekil yaşadım ondan oldu.sonra normal hayatıma döndüm iş güç arkadaşlar vs takıntı üretecek vaktin kalmıyor.sana tavsiyem işe gir yada sosyal olabileceğin bi uğraşı bul arkadaş ortamı yarat en önemlisi yalnız kalma

• öneriler için çok teşekkürler beyler.galiba birşeylerle meşgul olunca düzelcek bir durum
  • Arkadaşlar size bahsettiğim takıntılar anladığınız gibi çevresel olan basit şeyler değil.Mesela arkadaşımızın dediği gibi anahtarı sol cebine telefonu ise sağ cebine koyması gibi değilde daha çok psikolojik mesela eskiden hiç umursamadığım kız arkadaşımın her hareketi batıyor artık özellikle de buna çok takılıyorum.Bu beni rahatsız ediyor eskiden hiç umrumda olmazdı.Şimdi neden böyle oldu sizce ve bunu nasıl yenerim?
  • özgüven eksikliği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.