Şimdi Ara

Takım Kurucu Bitmiş...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takıma katıl dedim 10-11 dk bekledim bulmadı kendim takım kurdum. bi support gelmedi gelende direk çıkıyor zaten

inat ettim yarım saat facebookta youtube de katıldım gelsin diye fullensin diye fullenmedi kapatmaları en iyisi boşuna israf

• bence normal sırayı kapatsınlar millet burdan oynasın yoksa pick kavgası oluyor sırf o pick kavgasını görmek istemediğimden normal game girmiyorum
  • Tek sen yoksun ki birde normal oyunda istediğin yere gitmek o kadar zor ki bu uygulama sayesinde istediğim zaman istediğim yerde oynuyorum ve biraz sabredince illaki birileri geliyor.
  • Bence geçici olarak normali kapatıp milleti buna alıştırmaları ve yoğun ortamda artı ve eksilerini tartıp rahatça test etmeleri gerekecek.
  • eğer normalden girersen solo veya mid gitmen imkansız.
  • Bence de kapalı seçimi kapatsınlar takım kurucu açık kalsın yoksa çoluk çocuk pick kavgasından zevk alıyor bırakmazlar o olayı.
  • Önce maç sonuçlarını takım kyrucuda işlesinlerde sonra normal sıraları kapatsınlar.çoğu adam galibiyetler işlnmiyor diye oynamıyor takım kurucuyu ztn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet örnek çözümler söylenmiş zaten. Takım kurucuda kimse olmayınca gönüllü olanlar da giremiyor. Klasik kavgalar devam ediyor maalesef
  • La olm o bebeler renekton alıp solo diye girerler sonra mide geçerler bunlardan herşey beklenir
  • 25 level sınırından dolayı o ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SytKsm

La olm o bebeler renekton alıp solo diye girerler sonra mide geçerler bunlardan herşey beklenir

o kadar öküz olamazlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lulu

Bence geçici olarak normali kapatıp milleti buna alıştırmaları ve yoğun ortamda artı ve eksilerini tartıp rahatça test etmeleri gerekecek.

+1 kesinlikle katılıyorum
  • O kadar uzun sürüyor ki bende Takım Kurucu girmeyi bıraktım artık, kapalı seçimde girmiyorum sıralıda oynuyorum. Zaten galibiyetler profile sayılmıyor o da kötü.
  • Bu arada normal galibiyete eklenmeme sorunu fixlenmiş 4.7'ye yetişmeyecek ancak 4.8 ile düzeltilecekmiş. Kaynak:surrenderat20

Riot Blackrook popped in on reddit to share that Team Builder wins being added into the normal wins total won't be fixed for 4.7 but should be in 4.8
  • Kapalı seçim in kapatılması lazım
  • En iyisi Aram hem lane derdi yok hemde troller daha az Takım çalışması da var Aram'da Hemde karakter seçme derdi yok ne gelirse onu oynuyorsun oynayarak pratikte yapıyorsun ve oynamayı sevmediğin herolara alışıyorsun
  • Burda aldığımız winler normal game 'e eklense oyuncular takım kurucuya yönelicek ama rito nun işleri işte.
  • Ben şahsen takım kurucuyu daha mantıklı bulduğum halde dengesizlik ve bekleme süresinden dolayı normali yeğliyorum.
    Normali bi süre kapatip, seviye dengesini ayarlasalar çok daha iyi olacak.
  • Çünkü takım bulma konusunda hata yaptılar.En temizi heronu laneni seçecektin diğerleriyle random eşleşecektin.Şu an saçma sapan takıma gir ordakiler beğenirse kabul etsin beğenmezse atsın bir daha bekle sonra adc bekle top bekle aynı şeyler onlardada olsun.Adam senin spellerini beğenmiyor takımdan atıyor adam heronu beğenmiyor takımdan atıyor.Normal seçimde benim heroma spellerime karışma şansları var mı? Bundada olmayacaktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: higuain75

takıma katıl dedim 10-11 dk bekledim bulmadı kendim takım kurdum. bi support gelmedi gelende direk çıkıyor zaten

inat ettim yarım saat facebookta youtube de katıldım gelsin diye fullensin diye fullenmedi kapatmaları en iyisi boşuna israf

gece 4'te dominon buldu gündüz 4,30 da takım kuramadı . ayrıca bana dengeli de delmiyo ;kimi zaman 2 sup geliyo kimi zaman solo top seçen vayne veya twitch geliyo . yani gereksiz bu takım kurucu bence de .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.