Şimdi Ara

Takım Elbise konusunda yardım !.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
16.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jestia

kumaşın yün oranı ne kadar yüksek o kadar iyi. %60 ideal falan değil. f/p olarak bakıyorsanız ayrı tabii. beymende %100 yün 150s takımı 350 liraya almıştım ama 1000 küsürden düşmüştü. ve gayet de memnun kaldım sonrakilere yanlış bilgi vermeyelim

%100 yün takımı satıcılar dahil kimse tavsiye etmedi.

çok çabuk kırışır
    bir gün kullanırsan 3 gün askıda beklemesi lazım dediler kendine gelmesi için

aynı şeyi hem kullanıcılar hem de pierre cardin, damat, kiğılı vb mağazalarda görevliler de söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

kumaşın yün oranı ne kadar yüksek o kadar iyi. %60 ideal falan değil. f/p olarak bakıyorsanız ayrı tabii. beymende %100 yün 150s takımı 350 liraya almıştım ama 1000 küsürden düşmüştü. ve gayet de memnun kaldım sonrakilere yanlış bilgi vermeyelim

%100 yün takımı satıcılar dahil kimse tavsiye etmedi.

çok çabuk kırışır
    bir gün kullanırsan 3 gün askıda beklemesi lazım dediler kendine gelmesi için

aynı şeyi hem kullanıcılar hem de pierre cardin, damat, kiğılı vb mağazalarda görevliler de söyledi.

yünün yanına polyester vs. ekledikleri zaman da kalite bozuluyor. ki ben zaten takımı her gün giymeye alan bir adam değilim o yüzden kalite olarak %100 yün iyidir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.