Şimdi Ara

Takım Arkadaşları Aranmaktadır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Age Of Empires 2 tarzı izometrik RTS oyun geliştirmek isteyen Takım Arkadaşları aranmaktadır arkadaşlar.
    İlk etapta oyunda sadece multiplayer özelliği olacak.
    Oyunda 6 ülke olacak.(Her ülkenin kendine ait üstün özelliklere sahip olduğu noktalar olacak)
    Modeller 3D hazırlanıp oyun içerisinde kamera açısı değiştirilip izometrik bir görüntü verilecek.

* Unity ve C# dilini kullanabilicek (Yazılımcı devoloper)
    * Modeller tasarlayabilicek (Tasarımcı)
    * Tasarlanan modelleri 3D olarak hazırlayabilicek
    * Modellere kaplama (texture) hazırlayabilicek

4 Takım arkadaşı aranmaktadır.Oyun tamamlandıktan sonra satış üzerinden kazanılan miktar ortaklaşa bölünücek.
    İlgilenen arkadaşlar bana buradan ulaşabilirler. meta_kortex@hotmail.com

Kendimden bahsedicek olursam İstatistik bölümü mezunuyum 2014'ten beridir oyun yapımı ile hobi olarak ilgilenen biriyim. Unity , 3D Studio Max, C# , C++ , Photosop , Adobe Flash Player AS3 ve FL Studio konusunda az çok bilgi sahibi biriyim...

Oyun freelancer olarak geliştirilecek, zaten profesyonel bir ekip olmasını beklemiyorum biraz zamanı olan, kendini geliştirmek, eğlenmek ve aynı zamanda hobisiyle uğraşırken para kazanmak isteyen kişileri bekliyorum.Grafik tasarım, modelleme ve ses kısımlarıyla da tek başıma ilgilenebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgitAtalay -- 10 Ocak 2018; 11:10:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Kolay Gelsin bu konunuzu yazılımdestek.com da da açabilirsiniz. Forumumuz yeni olmasına rağmen hızlı büyüyüp amacımıza ulaşacağız inşAllah. Bu arada oyun için beraber çalışabiliriz. Ben Unit3D Kullanıyorum RTS Tarzı oyunda bir deneyimimiz var 3 kişilik ekibimiz var. Sonra projeyi Askıya aldık. Detaylar için yazılımdestek.com a beklerim. (i ile deği ı ile türkçe karakter)
  • İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim.Öneriniz içinde teşekkür ederim.İsterseniz benim ile mailimden( meta_kortex@hotmail.com ) özel olarak iletişime geçebilirsiniz.Daha detaylı olarak görüşebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amacım sadece görüş belirtmek

Pc game sektörünün piyasasının gün geçtikçe azaldığını dusunuyorum

, Yerini telefon oyunculuğu aldı

Bir anda milyon indirmelere ulaşan oyunlar parayı kırıyor

Bu yüzden işiniz zor bolsans

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda haklı olduğunuzu açıkçası söylemek isterim.Amacım ilk etapta bir takım kurup bir şeyler başarabildiğimizi görebilmek.Açıkçası maddi açıdan pek bir beklentim yok ilk projede.Eğer bir şeyler başarabilirsek belkide takım olarak Android oyun geliştirebiliriz.Sizinde söylediğiniz gibi asıl para mobil uygulamalarda.Ancak oyun başarılı olursa eğer oyuna online turnuva yapabilme özelliği getirilip oyundaki ülke sayısını arttırabiliriz buda ciddi anlamda maddi bir gelire dönüştürülebilir şuan takımda olan bir yazılımcı birde modellemeci arkadaş bulunmaktadır.Takıma katılmak isteyen, kendine güvenen ve kendini geliştirmek isteyen cesur arkadaşları takıma davet ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgitAtalay -- 24 Ocak 2018; 19:43:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.