Şimdi Ara

Take-Twu CEO'su, GTA Filminin Yakın Zamanda Neden Gelmeyeceğini Açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (2 mesaj) ezicioyuncu (1 mesaj) TheNewAtilla (1 mesaj) Fearless_tr (1 mesaj) Geldimmigordun (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj) (2 mesaj) (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Take-Twu CEO'su, GTA Filminin Yakın Zamanda Neden Gelmeyeceğini Açıkladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3201 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oyun dünyasının belki de en popüler oyun serisi olan Grand Theft Auto hakkında neredeyse her ay yeni bir söylenti çıkar. Bu söylenti ya oyun için ya da film için olur. Uzun yıllardır söylentisi dolanan ve herhangi bir bilgi bulunmayan oyun serisinin filmi hakkında, Take-Two'nun CEO'su Strauss Zelnick neden yakın zamanda GTA filmi gelmeyeceğini açıkladı. 

TheWrap'in resmi Twitter adresinden paylaşılan bir röportaj videosunda Strauss Zelnick, şu anda bir filmin yapılmadığını, yakın zamanda da yapılmayacağını açıkladı.

Strauss Zelnick, "Eğer böyle bir şey yapacak olsaydık; istediğimiz şeyleri yapabilmek için, kendimizi ifade edebilmemiz için tüm kontrollerin bizde olmasını isterdik. Bu durum ise tüm filmi bizim finanse etmemiz anlamına geliyor. Böyle bir bütçeye sahip olsak da bu konuda kurumsal bir uzmanlığımız yok. Şirkette sadece birkaç kişi o sektörde çalıştı, onlardan biri de benim. Ancak böyle bir riske girmeyiz." dedi.

|
    |

• Yarbay
    6993 Mesaj
    Ne gerek var ki
    |
    |
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - Intel I7 10700K 4.5@ - MSI Z490 MAG Tomahawk - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Z RGB 32GB(2x16) 3200Mhz CL16 - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
  • Misafir Üyelik
    165469 Mesaj
    Gerçekten ne gerek var...GTA denilen oyun belli başlı bir hikaye oyunu değil ki..Role Playing yaptığımız bir evren...Her aksiyon filmine zaten biz GTA diyebiliriz..
    |
    |
    1637 Mesaj
    Dünyanın en gereksizleri listesinde başları çeker bu olay. Ciddi ciddi GTA’nın bir sinema filmini bekleyen var mı? Bekleyen varsa torbacısının numarasını paylaşmasını bekliyorum, çünkü bu bambaşka bir kafanın ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2568 Mesaj
    Gta 2 nin ara filmleri cok iyiydi nerde o zaibatsu
    kpln04

Eskiden her oyunun filmi gelsin isterdim ama şuan God of war dan başka istemiyorum
    Ve merakla mortal kombatı bekliyorum umarım dütlemezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fearless_tr

Gta 2 nin ara filmleri cok iyiydi nerde o zaibatsu
    Küçüktüm o zaman.Sonra Şehrin Azizleri TV'de çıkınca demiştim, bu aynı GTA2'deki adam.Şimdi baktım da Boondock Saintss 7 Eylül, GTA 2 30 Eylül 1999'da çıkmış.Belki de Rockstar, Şehrin Azizlerinden esinlenmiştir
    |
    |
    - Steam /
  • Misafir Üyelik
    165469 Mesaj
    Gta vice city içi scarface, gta sand andreas için straight outta compton izleyin.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.