Şimdi Ara

Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (2 mesaj) Psxx (2 mesaj) mementopolis (1 mesaj) Bloo. (1 mesaj) Aksel123 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) (2 mesaj) (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18245 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Rockstar Games, 2K Games ve Private Division'ı bünyesinde bulunduran Take-Two Interactive, Grand Theft Auto V'i yeni nesil konsollara getireceklerini açıklamıştı ve görünüşe göre Grand Theft Auto V dışında başka oyunlar da olacak.

Şirketin CEO'su Struss Zelnick, mevcut nesilden bazı oyunlarını yeni nesil konsollara getirmeyi planladıklarını işaret etti.

"Bu tür duyuruları her zaman geliştiriciye ve yayıncıya bırakıyoruz fakat ileride daha fazlasının geleceğine eminim." 

Grand Theft Auto V PlayStation 5 ve Xbox Series X için 2021'in ikinci yarısında çeşitli teknik, görsel ve performans iyileştirmeleriyle birlikte gelecek. 

Grand Theft Auto V'in yanı sıra Red Dead Redemption 2, Borderlands 3 ve The Outer Worlds muhtemel görünüyor.

|
    |

• Teğmen
    175 Mesaj
    GTA 5 i de Xbox öne x veya ps4 pro ya optimize etmeni beklerdik ama zaten Xbox öne x e optimize etsen yeni nesilde kime satacaksın
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Psxx

GTA 5 i de Xbox öne x veya ps4 pro ya optimize etmeni beklerdik ama zaten Xbox öne x e optimize etsen yeni nesilde kime satacaksın

Ps 4 pro ve Xbox one x için mi istiyosun o zaman senden bi 30 dolar daha alalım parası çıkması lazım :D
    |
    |
    Oyunların güzel olabilir ama iyice pisleşmeye başladın . 10 senede 2 oyun yapıp 3 bir de pc ile 4 nesil oyun yapmadan yan gelip yatıyorsunuz.
    |
    |
    Age of Empires 2 - Half life - Red Alert - The Witcher - CM 01/02 - GTA - Call of Duty - The Last of Us - Unchertad - Max Payne - Portal - NFS Most Wanted - Fifa 99 - Prince of Persia - Batman Arkham Series - God Of War - Gears of War - Forza - Crysis - Assassin's Creed - 90 Tank - Mario - Quake - Doom
  • Teğmen
    175 Mesaj

Rdr 1 bile Xbox öne x de 4 k ama GT 5 de çok ekmek var aynen 4k gt5 30 dolar isterlerse iyi bence 60dolar isterler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aksel123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gelmesinde hiçbir sakınca yok, RDR 2'yi Ps4 Pro'da 4K TV alınca denedim acayip bulanıktı, Önceden 1080p TV'imde oynuyordum bitirmiştim zaten oyunu, Orada oynarken bile bu kadar bulanık değildi.. Sonra araştırınca Upscale yaparken sıkıntı çıktığını öğrendim..Dedim bu oyun böyle heba olur direk sattım oyunu..Ps5 alınca 4K'da tekrar bitirmek isterim...İşin gıcık tarafı Rockstar bile bile böyle çıkarmış Pro'ya, Diğer oyunlar Cam gibi gözükürken Pro kullanıcısını bunu anlamazmı sanıyor acaba...
    |
    |

kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
  • Misafir Üyelik
    165507 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tunc4y

Oyunların güzel olabilir ama iyice pisleşmeye başladın . 10 senede 2 oyun yapıp 3 bir de pc ile 4 nesil oyun yapmadan yan gelip yatıyorsunuz.

Boş ver adam gibi 2 oyun yapıyor (Online'ları umurumda değil) en azından.. Çöp yapmasından iyidir.
    |
    |

kullanıcılar için sistem tarafından kullanılan bir robottur.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.