Şimdi Ara

satıldı / ROG-STRIX-RX580-O8G-TOP GAMING

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
2.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba dostlar,

Önce lütfen okuyunuz.

#x79 tabanlı i7 3960x işlemcili kısaca 2012 model bir kasa ile 1 yıl kullandım bu kartı. 3 ay önce flickering sorunu çıktı kartta, forumdan Özgür abi ( KANT bilgisayar ) ile iletişime geçtim ve kartın gpu sunu sıfırı ile değiştirdim. Kısaca kart sıfırlandı. Kargolar ile 700 lira masraf çıkardı bu kart bana.

#freesync aktif ettiğim zaman monitörümde oyun esnasında dikkat edildiği zaman anlaşılan titremeler oluyor, freesync kapatınca sorun yok.
    #kart boşta 35-38, yük altında 64-69 derece civarında seyrediyor ve oyunda bile neredeyse fan sesi hiç duyulmuyor. Termal anlamda iyi bir referansa sahip.
    #fumark ile 45 dakika stress testine tabi tuttum ve kart hiç sorun vermedi, basemark ağır gpu testinde diğer rx580 lerden yüksek puan aldı.
    #Kartı %5-8 downclock yaparak kullanıyorum. Yüksek mhz kullanılınca oynadığım oyunda flickering yapıyor.

# 8 yıldır değişen donanımı olmayan sistemde kullandım, diğer donanımlarım sorun çıkartıyor olabilir. 32nm üretime sahip 2012 tabanlı x79 sistem sonuçta.
    # Kart tamir görüp en önemli parçası olan işlemcisi sıfırı ile değiştirildi. Tamir edildiğinden garantiside bulunmamaktadır.
    # %5-10 down clock yapılmadığı zaman, bazı oyunlarda kart yazılımsal sıkıntı veriyor. (crash hataları, siyah ekran hataları vs)
    # Kartın kutusu kayıp, farklı bir ekran kartının kutusu ile gönderilecektir.

İstanbul içi anadolu yakasında veya darıca-gebze bölgesinde elden alışveriş yapılabilir, dileyen evime buyurup kahvesini içip kartı test edebilir. Başka illere önce havale sonra kargo yapılır.
    Forumdan veya sarı siteden aynı kartın fiyatlarına göz atarak yorum yapınız lütfen.

Fiyat :kerokeso isimli kullanıcıya satılmıştır

satıldı /  ROG-STRIX-RX580-O8G-TOP GAMINGsatıldı /  ROG-STRIX-RX580-O8G-TOP GAMINGsatıldı /  ROG-STRIX-RX580-O8G-TOP GAMING

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The dark side of the Wall -- 17 Ocak 2021; 15:13:46 >

• bu haliyle 750 etmesi imkansiz
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
    Gerekli performans ve stres testleri yapıldı. Kartın halinde bir sorun yok. Performans anlamında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The dark side of the Wall

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
    Gerekli performans ve stres testleri yapıldı. Kartın halinde bir sorun yok. Performans anlamında.
    hocam kötüleme amaçlı yazmadım gayet insana yakışır ahlaklı bir ilan vermişsiniz kimseyi dolandırma amacı gütmemişsiniz tebrik ederim ama harbiden 750 çok zor.
  • Pm
  • merhabalar direk satış yok mu?
  • Kısaca kart Allaha emanet çalışıyor benim anladığım kadarıyla ve 1100₺ isteniyor :)) komikmiş
  • Bozuk kart 100 lira bile etmez.Ekran kartı bozulunca bir daha ondan verim alamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.