Şimdi Ara

TAKASLIK | HyperX Cloud Alpha S(G Pro X ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LOGITECH G PRO X ile takaslıktır. Kutu, fatura, garanti tamdir. Mart sonuna doğru alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 17 Eylül 2020; 0:45:17 >

• uppppppppp
  • nakit fiyatı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnifiquee

nakit fiyatı nedir
    Hocam takas olarak düşünüyorum. Fiyat olarak 1K
  • fiyat 1k mı ? geçen hafta boyunca indirimle tüm sitelerde 950tl ye satıldı hocam 0 ı bence düşürün fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

fiyat 1k mı ? geçen hafta boyunca indirimle tüm sitelerde 950tl ye satıldı hocam 0 ı bence düşürün fiyatı
    Hocam şu an fiyatı o değil ayrıca takas düşündüğüm için satın alım farketmiyor. Nezaketen bir fiyat belirttim. Ciddi alıcı varsa yazarsa anlaşırız.
  • Güzel ürün, hayırlı satışlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 7 Ekim 2020; 17:31:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Param olsa da ben alsam. Mis gibi kulaklık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logitech in beleşe yolladığı adamlar bile geri kendi kulaklıklarına geçiyo cloud la aralarında çok anlaşılabilir bi fark yok bence takas etmenize değmez değse bile bu zamanda kimse böyle bi takas için uğraşmaz aynı segmentin ürünleri tabi zevk meselesi ama boşuna beklemeyin diye yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SheKilLll

logitech in beleşe yolladığı adamlar bile geri kendi kulaklıklarına geçiyo cloud la aralarında çok anlaşılabilir bi fark yok bence takas etmenize değmez değse bile bu zamanda kimse böyle bi takas için uğraşmaz aynı segmentin ürünleri tabi zevk meselesi ama boşuna beklemeyin diye yazdım
    Orası öyle hocam. Alpha S beni götürüyor. Bakalım ilan güncellemeyi düşünmüyorum bu saatten sonra.

• gerçekten zevk meselesi ikiside aynı sayılır bende logitech pro x'den cloud alpha S'e geçmeyi düşünüyorum ama uğraştığıma değer mi diye tereddüt ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

gerçekten zevk meselesi ikiside aynı sayılır bende logitech pro x'den cloud alpha S'e geçmeyi düşünüyorum ama uğraştığıma değer mi diye tereddüt ediyorum
    Software avantajı var senin kulaklığının. Bana yeni geldi ve şu an inanılmaz memnunum ondan ilan güncellemeyi düşünmüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.