Şimdi Ara

[TAKASLIK] ASUS B550-E ile takaslık MSI B550 Gaming Edge Wifi 1600TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #MSI İlan Türü #Takaslık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [TAKASLIK] ASUS B550-E ile takaslık MSI B550 Gaming Edge Wifi 1600TL
    Merhaba arkadaşlar, 26 Kasım 2020 Tekramarket faturalı, fatura tarihinden 3 yıl garantili MSI B550 Gaming Edge anakartımı Rog Strix B550-E modeli ile takaslamak istiyorum. Kutu içeriği sticker hariç full mevcuttur kablolar vs açılmamıştır. Anakart ise sisteme bir kez montajlanmıştır ve halen kullanılmaktadır. Zamanında çok araştırıp aldığım VRM'leri çok kaliteli olan bu anakarttan aslında bayağı memnunum. Takas sebebime gelince, MSI ekran kartımı sattım ASUS ekran kartı alacağım ve RGBleri senkronize etmek istediğimden takaslamak istiyorum. Teklifler için PM atabilirsiniz.
    Önceliğim takas. O yüzden satın almak isteyen arkadaşlar için fiyatı 1600TL'dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kayseri Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• PM ile bilgilendirdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.