Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TAKASLA veya UYGUN FİYATA ALINIK IPAD 1-2 & SEÇENEKLER EKLENDİ

0
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> TAKASLA veya UYGUN FİYATA ALINIK IPAD 1-2 & SEÇENEKLER EKLENDİ
Giriş
    328 Mesaj
    Referanslar: 40

Katılım Zamanı
    12 Haziran 2008

Durum
    Forumda değil

Takasta HP Photosmart C4680 All-in-One Printer (kartuşları var doldurulması gerek) var elimde bunun dışında Philips ayaklı usb webcam, sapasağlam 2+1 Creative hoparlör, 3 adet usb kablolu joystick (faturalı-garantili), 4GB ekran özelliksiz hafıza kartlı mini mp3 çalar (kutulu) var elimde üzerine nakit para eklerim.
    Ipad 1 veya 2 arıyorum kesinlikle kayıtlı olması ve donanımsal sorunu olmaması şart ve ekranda kör nokta, çatlak olmamalı. Çizikler ağır olmadıkça problem değil. Fatura,garanti,kutu önemli değil. Sadece kablo olması benim için yeterli. Yazdıklarımın üzerine maximum 300 TL verebilirim. Düşünenlerden acil PM bekliyorum. Saygılar.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

ps4 - mgssnake - karahan_yel - Marmelat - zaran - haggard - ChelseaFC - mikoli88 - tostosturan - htlr - army6rr - RİCARDOQUARESMA - adamic1907 - recepyarmali - Rakavuz - pisnick - KDV Beyannamesi - alohaa34 - Tezeraki - oguzbalci - mec - yirmisekizli - tuncay altuntoprak - alperen_69 - ABCdiküçgeni - nedim@tm - BarvaArtena - emptychat2 - harmek - musty013 - bilgemustafadogan - TuzsuzDELiBEKiR - wehby - dragonsan - KeNaN-24 - atoxi - old_hand - Ottiman - neptuna - tugrull84 - MODDA - gesenturk - qwerty94 - BarzoCharlie - ramcoo86 - furkani - tan3r - efsane4201
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,138
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.