Şimdi Ara

Takaslık Xiaomi Mi A1 4-64 (Mi Max ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
3.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Xiaomi Mi A1 4/64 var. Faturası 05.03.2018 tarihli(fatura kayıp maalesef,arıyorum bulursam vereceğim) , full kutuludur. Android 9 yüklüdür.Herhangi bir sorunu yok. Kozmetik olarak iyi durumda.

TAKAS: XIAOMI MI MAX 2 - MI MAX 3 İLE OLUR. 7 INCH ve üstü kayıtlı telefonlar ile de olur

Alışveriş elden olmalı. (Gebze, Tuzla, Pendik )

Alışveriş hafta sonu yapılmalı. (Gebze hariç)

Telefonun Resimleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azteca -- 28 Şubat 2022; 9:30:28 >

• Hocam satamazsanız aşağıda ki linki biraz araştırın, bu geliştirici grupta bir çok telefon için EVO X yazılım sistemi geliştirmesi yapılıyor. Mi A1 içinde Pixel telefonlardan klonlanmış bir port vasıtasıyla telefon güncel telefonlara kafa tutacak şekilde kullanılıyor. şahsen android 12 olan son versiyonunu kullanıyorum Android 9 dan sonra güncelleme gelmediği için o zamandan beri OTA güncellemeside var sürekli güncelleniyor Gcam vs sanki telefona yaptığınız yatırımın aynısı kadar telefon kendini katlamış durumda tüm bunlarla.

Takaslık Xiaomi Mi A1 4-64 (Mi Max ile)evolution-x.org
    Evolution X #KeepEvolving
    https://evolution-x.org/device/tissot
  • Mumi35 kullanıcısına yanıt

bilgi için teşekkür ederim hocam. Aslında telefonumdan çok memnunum. Sadece PDF, dergi vs okumak için tablet boyutuna yakın telefon istiyorum. (E-kitap okuyucum var)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.