Şimdi Ara

SATILDI!!! iPhone 6 32GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Renk #Siyah Model #Iphone 6 Kapasite #32 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI!!! iPhone 6 32GB
    SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///
    SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///SATILDI///

Vatan bilgisayardan alındı. Garantisi bitmeden önce yetkili serviste sıfırı ile değişti. Herşeyi sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ekran koruyucu kullanmadığım için ekranda bir kaç çizik var. Telefon, kutusu, şarj aleti ve kablosu verilecektir.

Takas olarak:
    Huawei Mate20Lite-P30Lite
    Xiaomi Redmi Note8 MiA3 Mi9T gibi yurtdışı cihazlar olabilir.

FİYAT: XXX acil
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ekran cızıgını gösterebileceğiniz bir foto var ise talip olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lithran

Ekran cızıgını gösterebileceğiniz bir foto var ise talip olabilirim.
    Buyrun ekledim. Bakabilirsiniz ve kullanıma engel yada göze çok batmıyor. Sadece ekran kapalı iken dikkat çekebilir diye belirtmek istedim.
    SATILDI!!! iPhone 6 32GB

SATILDI!!! iPhone 6 32GBSATILDI!!! iPhone 6 32GBSATILDI!!! iPhone 6 32GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TREMİLA_ -- 2 Mayıs 2020; 21:37:54 >

• Konu güncel.
  • Fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat takip
  • Fiyat son. Bu fiyata satılmaz ise evde yedek cihaz olur bekler arkadaşlar. Boşa beklememenizi bildiriyorum. Bilginiz olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.