Şimdi Ara

Taichi Panda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
21.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu Rune sentezlemenin bize ne yararı var? (Misal, eldeki rune'ları might'a çevirip yeni rune'lara yer mi açıyor? N'apıyor?)
    Nasıl sentezleyeceğiz?

Elimde EXP Rune'lar var kullanamıyorum, maksimum seviyeyi aştınız diye uyarı veriyor. SS de attım, bi yardım edin :)

Taichi Panda  Taichi Panda  Taichi Panda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C254C5DFD -- 5 Aralık 2015; 17:05:54 >

• Arkadaşlar bende yeni başladım oyuna ve vip 1 im
    Bu petleri nereden alıyoruz ? Borik diyorsunuz da ben hiç rastlamadım 25 lv savasciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pershophone

quote:

Orijinalden alıntı: Secnom

quote:

quote:

quote:

Hala oynayan var mı ona göre birşeyler soracağım da.

Ben oynuyorum s41 lvl 36.

39 um bende. Pandam var Petler hakkında önerin nedir ne kullanmalıyım?

Hocam borik, hades, undead cap, skeleteon king. Bunlar bence en iyi petler. Bende skeleteon king var borik alıp 1. Gruba eklemeyi düşünüyorum.

Şuan 1. slotta Ice Phoenix ve Wuk. var 2. slotta Hades ve Mephisto var ne yapmalıyım tam olarak Harpy vs petler var

Mephisto ve hades e çalışmaktadın ikiside iyi 1. Slota alın. Bu arada nami var timed pet te tavsye ederim. Borik ve skeleteon king var pvp store da o ikiside harika özellikle king düşmana çok büyük zarar veriyor. Nezha varsa oda iyidir hasarı düşük levelde genelde veriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar Rus server da hesabim var +90 lvl ,VIP9 pvp ligde ilk 8 deyim, herturlu sorulariniza yardimci olabilirim. Set, Rune, Pet, Mount akliniza ne gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaszczyt

Beyler, iki sorum olacak;

Bu Rune sentezlemenin bize ne yararı var? (Misal, eldeki rune'ları might'a çevirip yeni rune'lara yer mi açıyor? N'apıyor?)
    Nasıl sentezleyeceğiz?

Elimde EXP Rune'lar var kullanamıyorum, maksimum seviyeyi aştınız diye uyarı veriyor. SS de attım, bi yardım edin :)

o exp rune değdiniz 50.000exp veriyor ve levelin düşük olduğu için onu kullanacak kapisite verilmemiş daha sana.Rune sentezleme ise extra health ve damage çeşitleri veriyo çok önemli yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hala oynayan var mı ona göre birşeyler soracağım da.

Ben oynuyorum s41 lvl 36.

39 um bende. Pandam var Petler hakkında önerin nedir ne kullanmalıyım?

Hocam borik, hades, undead cap, skeleteon king. Bunlar bence en iyi petler. Bende skeleteon king var borik alıp 1. Gruba eklemeyi düşünüyorum.

Borik sadece görevlerde işe yarar.Yüksek levelde iş yapmıcak mesela.Ama görevlerde çok işe yarıyo bi kenarda dursun.Yüksek level olunca borik le pvp tarzı yerlerde iş yapamazsın çünkü rakipler hep kaçarak oynuyo kullanan da görmedim zaten.İce phoenix mükemmel hasar verir ama canı azdır kollıcaksın onun yanına da bi ice dragon veya undead captain olabilir.2. slota da hades ve skeleton king 2lisi olabilir mesela .

• Arkadaşlar bu oyunu yaklasık 3 aydır oynuyorum ve us 49 serverinda magem var 84 level vip7 serverda her sıralamada 2. durumda itemleri petleri cok iyi durumda ve demigodda azure dragon bitti tiger 30 kusurlarda yalnız yılbasına para lazım oldugu icin cok uygun bir fiyata vericen dusuneniniz olursa pm atsin ayrintili bilgi veririm . buraya fotograflarınıda ekliyicem zaten .

Taichi Panda

Taichi Panda

Taichi Panda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozsn -- 24 Aralık 2015; 20:06:06 >

• konuda uzun zamandır ses çıkmıyor yinede biri görür diyerekten sormak istiyorum ben 3 gün önce başladım oyuna 33 lvim şuan fakat enerji sıkıntısı çekiyorum ciddi derecede yani hiç enerji tohumu mudur nedir ondan kazanamıyorum ancak süre dolunca enerji gelmesini bekliyorum varmı fikri olan yardımcı olabilecek çözümü olan falan
  • Arkadaşlar bu oyunu oynamayı düşünen var ise kesinlikle oynamasın. Paranın öttüğü bir oyun. Para yatıran uçuyor oyunda.
    Diğer kişilerin seviye ve güç olarak fark atmasını kabul edip oynasanız dahi para yatırmadığınız için oyun yakanızı bırakmıyor. Bir ay eşya vs biriktirip İtem çekmeye çalıştığınızda para veren kişinin 10 20 denemede bulduğu en iyi İtemi siz 100 200. dönemede belki kazanıyorsunuz belki kazanamıyorsunuz. Tabi bunun için bir iki ay biriktirmeniz lazım. O zamanda atı alan üsküdarı çoktan geçiyor.

• arkadaşlar ben serverimi kaybettim nasıl bulabilirim
  • ZodiJack kullanıcısına yanıt
    kardeş ben serverimi kaybettim nasıl bulabilirimm
    adını unuttum
  • +4 şampiyon zırhımı +5 yapmak istiyorum. geliştirme taşı ve para yeterli olmasına ragmen hata veriyor. neden olabilir acaba ? alet yetersiz falan diyor
    abi şimdi oyunda bn 27 lwlım 42 k sgm var ıyı mı dır kotu mu ?
    abi bn 27 lwl ım 47 k sgm var nasıl savas gucum
  • Server: EU-S46 Ent
    Level: 67
    VIP: 4
    300 liraya yakın harcama yaptım. İlgilenen olursa 100 liraya bırakacağım, sıkıldım.

• Beyler oyunda üç yıldız bitidiniz bölüm leri otomatik yamalayın para be den veriyor sonra isminizin yanında güç bölümünü okuyun oraya göre güç kasmaya çalışın rün pet ve zırh gücü şeçtinz Petler neza iskelet waryor yaşayan ölü kaptan borik bu Petler 30 lwl üstü olunca sizi zor keseler pet lerin beceri ve sikillerini okuyun Alın size yardım :)

• sorusu olan varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım arkadaşlar
  • sorusu olan danışmak isteyen var ise istediğini sorabilir hoş artık türklere karşı yardım etme konusunda şüpheliyim kendi serverimizde elimizden gelen her yardımı yaptığımız türk arkadaşlarımız setlerini dizince yabancılara karşı sattı bizi
  • s58 de 73 level karakterim var gayet başarılı ve zevkli bi oyun
  • Us40 phonex yardım edilir.

Bu mesaja eklenen görseller:

Taichi Panda Taichi Panda

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.