Şimdi Ara

Taichi Panda (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
21.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu oyunda şu levele çok var diye düşünmeyin ben EU Dew serverında 60 level oldum az da ben yönlendireyim sizi izniNizle.. Öncelikle arkaşıma hades set konusunda katılmıyorum çünkü toplaması oldukça zor en çok kullanılan ve daha kolay elde edilen set Neptün settir. Beltin ne işe yaradığını tam anlamamışsınız sanırım.. Üzerinizdeki itemler bazı itemlerle beraber kullanıldığında ekstra özellik verir can ya da damage tabi % olarak.. Bunu Nasıl görürsünüz itemin üzerine gelince aşağı doğru özelliklerini kaydırın en altta set bonuses yazar orda hangi itemler üzerinde bulunursa hangi ekstra özelliği kazanacağın belirtilmiştir.. Belt ise sana ekstradan 6 item daha taşıma ayrıcalığı verir 56 levelde beltin son kurusu da açılır.. Örneğin ben üzerimde 4 parça Neptün set ve 3 parça Champion set itemi taşıyorum set bonuse almak için de kalan parçaları belte koyuyorum.. Siz istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.. Eventler size herşeyi kazandırır.. Bu arada kanatlar 16-18-20 quality olarak vip sınıflarında farklılaşır.. Yani bronz vip platinium vipin kanatını alamaz maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hızımı almışken biraz daha yazayım sonra belki bakamam.. Demigod sistemi( stars yazan yer) haritadaki yıldızları toplayarak alt kısımdan kutuları açmanıza yarar.. Haritada 9-18-27 yıldızlarda bu hediyeleri alırsınız.. Küçük simgeler burada(stars) kullanılabilir.. Başlarda 2 küçük ying yang simgesi bir ek özellik verirken bir süre sonra 5 ying yang simgesiyle bir özellik alabiliyosunuz.. Mounts biriktirmek önemli ben henüz alamadım ama 2 taşım kaldı onu da topladıktan sonra fire mounts alacağım.. Petlerinizi sürekli geliştirin.. Bir guilde girin.. Oradanda ekstra ıvır zıvır gelir.. Ne kadar iyi guild o kadar ekstra golf Elmas bilmem ne.. Başka sorunuz olursa bakmaya gayret edeceğim size kolaylıklar gelsin..

• dostum nenim constutiun pill bitti savaş falan yapamıyorum . napcam şimdi iphone saatde ileri alınmıyo elmasla da limiti doldurmuşum

• Arkadaslar online olan varmi sorularim olacak

• Arkadaslar ben hep altin konusunda sıkıntı çekiyorum tıkaniyorum sürekli vipde aldim bronz ama oyunu cozemedim hala 35 lwl savasciyim

• Ben altın sorunumu çözmek için şu yolu denedim. En çok altın harcayan sey skillerinize lvl atlatmak bende öncelikle itemlerimi fortify yapana kadar skilleri belli seviyede tuttum daha sonra zaten belli seviyede fortify duruyor lvl atlayın diyor o arada biriken parayla da skillerimi arttırdım.tavsiye ederim bu yöntemi arkadaşlar.

• Suanda lwl 35 ama parasızım ne var ne yok sattim 😁 byle giderse esyalarida saticaz

• Özel elbiseleri nasıl alıyoruz, birde 25 level oldum haritanın son sayfasındayım başka sayfa açılmayacak mı?

kanat adlım baya görsel, mapi tamamlayınca ne yapıcaz. ama çok sardı bu oyun
  • Lvl yükseldikce haritalar açılıyor. Özel elbiseleri ya elmasla alıyorsun yada decathlon storeden alıyorsun bi kaç storede daha varda hatırlayamadım.
  • Satilik s41 shield de vip7 taichi sword ve fireborn mounth var itemler discover q30 ve 32 lvl su an 68 1000 tl

• VIP 1 ile VIP 2 arasında ne fark var acaba?

0.99 $ olanı aldım, kanat verdi. VIP 1 oldum herhalde (ana ekranda bakınca VIP0 görünüyor halâ).
    14.99 olanı alırsam -muallaktayım- ne değişecek?

Bir de ben snail'e kaydolduğum mail adresimle giriş yapıp karakter oluşturdum. Telefon değiştirme gibi bir durum olursa, karakter uçmaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C254C5DFD -- 12 Kasım 2015; 21:54:01 >
  • Arkadaşlar Us-S42 Dingus Serverinde 61 lwlim nickim Lgn.RauLeS isteyen oyunda gelip beni bulursa oyunla ilgili her türlü bilgiyi verebilirim .

• Ya bu arena da herkes benden yüksek level. Başta öyle değildi herkesi yeniyordum sonradan herkesin leveli yükseldi ben 33 levelim millet 40 level falan doğal olarak yenemiyorum....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala oynayan var mı ona göre birşeyler soracağım da.
  • s37 61 lwlim warpath yapabilcek guild varmi nick wasd388
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pershophone

Hala oynayan var mı ona göre birşeyler soracağım da.

Ben oynuyorum s41 lvl 36.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip 3 um 4 yapinca kanatlar degisecek mi? Cunku hala ilk zamanlarin kanatlarini kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Secnom

quote:

39 um bende. Pandam var Petler hakkında önerin nedir ne kullanmalıyım?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam borik, hades, undead cap, skeleteon king. Bunlar bence en iyi petler. Bende skeleteon king var borik alıp 1. Gruba eklemeyi düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam borik, hades, undead cap, skeleteon king. Bunlar bence en iyi petler. Bende skeleteon king var borik alıp 1. Gruba eklemeyi düşünüyorum.

Şuan 1. slotta Ice Phoenix ve Wuk. var 2. slotta Hades ve Mephisto var ne yapmalıyım tam olarak Harpy vs petler var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.