Şimdi Ara

Tahaütüm bitti nasil iptal edicem ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tahaütüm bitmesine 7 gün kaldi . Iptal etmek istedigimi soyleyince 3 gün kala aramami söylediler. Forum ve sikayet sitelerine baktigimda binlerce sikayet gördüm iptal etmediklerini ve isi yokusa sürduklerinden bahsediyor herkes. Geri verecegimiz modemi onlarin soyledikleri bayilere verilecekmis.iptal icin gonderilen fakslari türlü bahanelerle kabul etmiyorlarmis.vs vs.. En kolay sekilde bu firmadan nasil kurtulurum yardimci olacak varmi arkadaslar? Birde bu modemi kargoyla gonderebilirmiyiz.iptal etmek icin illaki 3 gun kalami aramak gerekiyor bu insanlari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taahhüt bittiği gün, ilgili firmanın abonelik sonlandırma dilekçesini doldurarak fax ile servis sağlayıcınıza gönderin.
    Daha sonra ulaşıp ulaşmadığını doğrulatın.
    Dilekçe ile birlikte Kimlik Fotokopisini de yollayın.
    Üzerine abonelik sonlandırma işlemi için kullanılacaktır diye not düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Taahhüt bittiği gün, ilgili firmanın abonelik sonlandırma dilekçesini doldurarak fax ile servis sağlayıcınıza gönderin.
    Daha sonra ulaşıp ulaşmadığını doğrulatın.
    Dilekçe ile birlikte Kimlik Fotokopisini de yollayın.
    Üzerine abonelik sonlandırma işlemi için kullanılacaktır diye not düşün.

Bunlara ek olarak her ihtimale karşı gönderdiğiniz dilekçeyi faks iletim raporu ile birlikte https://sikayet.btk.gov.tr üzerinden yollayın.
  • Modemi ne yapiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben faks falan yollamadım. Müşteri hizmetlerini aradım, beni iptal birimine yönlendirin dedim ve yönlendirdiler. İptal birimi kalmam için kampanya önerdi ama taahhüt vermek istemediğim için kabul etmedim, iptal isteğimi işleme alın dedim ve aldılar.

Daha sonra modemle birlikte Superonline bayisine gitti, orada modemi teslim ettiğime dair kağıt imzaladım ve görevli bilgisayardan iptal işlemimi tamamladı. Anında telefonuma SMS geldi, iptal talebiniz alınmıştır diye. ki saat sonra internet kesildi, iptal edildiğine dair mesajım geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.