DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
tabletten kablolu internete baglanma
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
19.695
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> tabletten kablolu internete baglanma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      143 Mesaj
      11 Ocak 2013 19:35:13 Konu Sahibi
      merhabalar 3 gün önce Piranha Business Tab 7” tabletini aldım evden wi fi çekmiyor ortak kullanıyoruz modem bizde deyil bende mecbur kablolu kullanacam onun için alet edevat varmıdır ben buldum 2 3 tane ama tablet okurmu okumazmı bildiginiz ucuz yollu bişeyler warsa gönderirmisiniz

http://urun.gittigidiyo...t-kart-cevirici-44884952

http://urun.gittigidiyo...net-usb-kablosu-62647241

yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden

|
      |

• Teğmen
      232 Mesaj
      05 Şubat 2013 20:49:55
      arkadas tablette usb cıkısı varsa %100 al okur

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      05 Nisan 2013 20:18:11
      ya ne olu yardım edin airties AİR 2410 kablosuz usb bağdaştırıcısıyla usb yoluyla pc imde nete giriyom ama tabletim var pirihanna bussine tab 7 usb yi takıyom intrnet kablosunu takıyorum ama hiç bir şey olmuyo işletim sisteömi android 4.0yardım edin tabletten nete girmek istiyom şeyi denedim pc deki interneti paylaştırmayı connectifity bide virtuel diye 2 program ve windowsum kemdi özelliğiyle interneti paylaştırmayı denedim onda da wifi gördü bağlandı ama nete giremedim

• Teğmen
      195 Mesaj
      06 Nisan 2013 00:45:12
      quote:

Orijinalden alıntı: 1d_1493

ya ne olu yardım edin airties AİR 2410 kablosuz usb bağdaştırıcısıyla usb yoluyla pc imde nete giriyom ama tabletim var pirihanna bussine tab 7 usb yi takıyom intrnet kablosunu takıyorum ama hiç bir şey olmuyo işletim sisteömi android 4.0yardım edin tabletten nete girmek istiyom şeyi denedim pc deki interneti paylaştırmayı connectifity bide virtuel diye 2 program ve windowsum kemdi özelliğiyle interneti paylaştırmayı denedim onda da wifi gördü bağlandı ama nete giremedim

Kablosuz ve ağlar - diğer - ethernet - use ethernet kutucuğa tik at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Emerald Nightmare - Rogue europe 4. sü
    • DH Yönetici
      13450 Mesaj
      06 Nisan 2013 14:30:30
      Benzer fiyata wifi sorunu yaşamayacağın cihazlarda var ...Madem 3 gün önce aldınız neden geri verip parası hak eden bir cihaz satın almıyorsunuz ?

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.