Şimdi Ara

Tabletleri Telefon Haline Çevirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Son günlerde aklıma takılan bir şey var.

Masaüstü bilgisayar kullanacağım için yanımda taşıyabileceğim biraz laptop görevi görebilecek bir tablet arıyorum, fakat hem tablet hem telefona para vermek istemiyorum. Boyutu önemli değil yani 7-8'' tabletleri yanımda taşıyabilirim.

Benim asıl sorum şu olacak; sim kart yuvası olan her android tablet telefon haline çevrilebilir mi? Bunu deneyimleyen var mı?

Tecrübelerini veya bilgilerini paylaşan olursa beni çok mutlu eder, iyi forumlar.

• Hocam telefon olayını bilmiyorum ama ben tabletimden (Asus tf300tg) sms atıp, alabiliyorum. Bence macera aramayın, 6'' telefonlar işinizi görür.
  • Misafir_Terliği kullanıcısına yanıt
    SMS atabilmen için yazılım ile ilgili bir şey yaptınız mı hocam? Yani mesaj atabiliyorsanız aslında arama olayının da olması gerekmez mi?

Evet işimi görür fakat tabletlerde batarya olayı daha sağlam olduğu için ve ayrı ayrı çok pahalı oluyorlar, 6'' güzel bir telefon var mı bilmiyorum pek. Yani Nexus 6 diyebiliriz mesela ama 1500+ olacak. :) 1000 lirayı geçmek zor benim için.
  • Telefonlarda ki gibi mesajlaşma var hocam. Ben herhangi bir şey yüklemedim. Asus'n son çıkardığı 6" telefon var. Fiyat olarak uygun. Onun dışında sony'e bakılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misafir_Terliği -- 20 Ekim 2014; 14:04:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

Telefonlarda ki gibi mesajlaşma var hocam. Ben herhangi bir şey yüklemedim. Asus'n son çıkardığı 6" telefon var. Fiyat olarak uygun. Onun dışında sony'e bakılabilir.

Asus aklıma bayağı yattı umarım fiyat artmaz. :) Cevapların için çok teşekkür ederim.

Peki bu konuda başka bilgisi olan yok mu arkadaşlar Donanımhaber'de doğru düzgün konu bulamadım bununla ilgili.
  • Huawei mediapad 7 youth tablet kullanıyorum. Telefon özelliği var . Turkcell satıyordu turkcell mağazaya arada bakın derim.
    concord smartpad phablet 7 ye de bakın derim. n11.com da vardı.

http://www.n11.com/concord-smartpad-tablet-8gb-7-3g-telefon-ozellikli-tablet-pc-P25657745

Ayrıca telefon özelliği eklenen bazı tabletler var.
    Reeder A7s ve dark m7200 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 20 Ekim 2014; 23:24:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: szr1907

Huawei mediapad 7 youth tablet kullanıyorum. Telefon özelliği var . Turkcell satıyordu turkcell mağazaya arada bakın derim.
    concord smartpad phablet 7 ye de bakın derim. n11.com da vardı.

http://www.n11.com/concord-smartpad-tablet-8gb-7-3g-telefon-ozellikli-tablet-pc-P25657745

Ayrıca telefon özelliği eklenen bazı tabletler var.
    Reeder A7s ve dark m7200 gibi

Valla hocam çok güzel öneriler de bulunmuşsunuz. Birinin ekran kötü pil iyi diğerinin tam tersi :) Detaylı araştıracağım hepsini. Benim anlamadığım nokta, wifi+sim kart girişi olan tabletlerin hepsi telefon olarak kullanılabilmesi gerekmez mi yazılım ile birlikte?

• Aynı fikirle bende son günlerde 6-7-8 inçlik tabletleri araştırıyorum şuana kadar edindiğim tecrübeyle samsun note 8 tavsiye edebilirim enazından bulabileceğin ve tam manada verim alabileceğiniz cihaz bu üstelik s pen olayı multi windows seçeneği olduğu için çok amaçlı kullanabileceğiniz yanınızda taşıyabileceğiniz bir cihaz telefona dönüştürme işleminide forumları aratarak bulabilirsiniz. Ben s pen özellikli aradığım için birde asus un note 6 modeli ile nvida tegra 7 modelleri var ama henüz ülkemizde pek yok ve bu modellerde gen s pen özelliği mevcut güzel telefonlar.
  • Hocam Mysonyshopta Xperia Z Ultra 1299tl Kendileri Ankara Sony Center ayrıca sahibinden falan bakın 1100e kadar bulursunuz sıfır

• Bkz. İmzam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.