Şimdi Ara

Tabletin işletim sistemi çöktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar tabletimin markası CODEGEN QUANTUM 94 sorununun hikayesi;bi ara tabletime çok fena virüs girmişti format attırmak için bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarcı da format atmıştı ama artıdan android sürümünü 4.4.2 olarak güncellemişti neyse dedim bu arada eski sürümü 4.2.2 eve geldim neler yeni diye baktım sonra oyun indirdiğimde tüm oyunların öncekinden yavaş olduğunu fark ettim küçük oyunlar bile kasıyordu ve tabletin kendiside öncekinden yavaştı bence kaldırmıyordu bende eski sürümü yüklemek için imaj dosyasını ve rkbatchtool bilgisayara indirdim o şekilde yapılıyormuş tableti USB kablosu ile bilgisayara bağladım ama arada bilgisayar ile tablet arasında bağlantı kesilmiyordu ben yinede yapıyım dedim bağlıyken eski sistemi yüklemeyi başlattım ve yükleme(güncelleme) sırasında bağlantı kesildi ve yarıda kaldı tablet artık hiçbir şekilde açılmıyor yani bence işletim sistemi karışınca yok oldu yani çöktü bilgisayar artık tableti arızalı veya tanınmayan cihaz olarak görüyor o yüzden bidaha da yükleyemiyorum bu konuda ne yapabilirim tableti nasıl görünür hale getirebilirim görünse zaten sürüm yüklemeyi biliyorum evet şimdiden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler 😞

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan.Yavuz -- 30 Temmuz 2016; 3:16:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servise gönderin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan.Yavuz

Öncelikle merhaba arkadaşlar tabletimin markası CODEGEN QUANTUM 94 sorununun hikayesi;bi ara tabletime çok fena virüs girmişti format attırmak için bilgisayarcıya götürdüm bilgisayarcı da format atmıştı ama artıdan android sürümünü 4.4.2 olarak güncellemişti neyse dedim bu arada eski sürümü 4.2.2 eve geldim neler yeni diye baktım sonra oyun indirdiğimde tüm oyunların öncekinden yavaş olduğunu fark ettim küçük oyunlar bile kasıyordu ve tabletin kendiside öncekinden yavaştı bence kaldırmıyordu bende eski sürümü yüklemek için imaj dosyasını ve rkbatchtool bilgisayara indirdim o şekilde yapılıyormuş tableti USB kablosu ile bilgisayara bağladım ama arada bilgisayar ile tablet arasında bağlantı kesilmiyordu ben yinede yapıyım dedim bağlıyken eski sistemi yüklemeyi başlattım ve yükleme(güncelleme) sırasında bağlantı kesildi ve yarıda kaldı tablet artık hiçbir şekilde açılmıyor yani bence işletim sistemi karışınca yok oldu yani çöktü bilgisayar artık tableti arızalı veya tanınmayan cihaz olarak görüyor o yüzden bidaha da yükleyemiyorum bu konuda ne yapabilirim tableti nasıl görünür hale getirebilirim görünse zaten sürüm yüklemeyi biliyorum evet şimdiden yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler 😞

Tablette kucuk bi reset dugmesi varsa ona basili tableti pc ye baglayin.tablette mikrofon deliginden baska bi delik varsa ince biseyle bastirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.