Şimdi Ara

Tablet Wifi kapsama alanı dışında sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün Grundig marka GTB 790 model tablet aldım , tabletten wifiye bağlanmak istediğim de sürekli sorun ve yetersiz sinyal veriyor.

Modemin olduğu odada Sinyal Kalitesi: Mükemmel Hız: 64 Mbps olarak gösteriyor. Ancak diğer odalara gittiğimde bağlantı hemen kopuyor ve kapsama alanı dışında uyarısı veriyor. Diğer odalarda Kalite: Yetersiz Hız: 1 Mbps olarak gösteriyor ki onda da bağlanmıyor yine hemen kopuyor modem ile olan bağlantı. Her türlü yolu denedim ama hiç biri fayda etmiyor. Sorun neyden kaynaklanabilir? Google'da zaten bu tabletle ilgili pek fazla sorun konuları yok. Yani bir öneri, çözüm vs. bulamadım. Telefon vs. hepsinde normal bağlanıyorum wifi'ye. ama tablet sürekli hata veriyor. Bir öneri de bulunabilecek var mı?

Kullandığım modem: Huawei HG630a

• aynı sorun bendede var
  • Wifi gücü iyi olmayabilir. Aynı kesintileri modemin yanında yapmıyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oglum için Pixi Alcatel onetuch marka tablet aldık komşuları ve civardaki wifi adresleri görüyor ama evdeki interneti görmüyor ne yapabiliriz hala garanti kapsamında göndersek düzelirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.