Şimdi Ara

Tablet tavsiye tum markalar olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar exelde musterilerimi kaydedip veya bir musteri programi bulursam ucretsiz ona kaydedip takip yapabilecegim ve hatirlatma fonksiyonlari ile kime ne zaman ne satacagimi not alabilecegim son olarakta navigasyon olarak kullanacagim bir tablete ihtiyacim var. Ipad air 2 alcaktim ama vodofone daki cihaz taahhutum 10. Ayda bitiyomus mecburen ikinci cihazi alamadigim icin erteledim taksitle alamayacagim icin artik ipad kadar pahali biseyde alamicam 9.6 inc ile 10.1 inc arasinda olan ve şık zarif guzel gorunen bir tablete ihtiyac var çin mali olmamali. Ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat araligi

En az ram kaç olmali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiManyağı28

Fiyat araligi

En az ram kaç olmali

maximum 1000 tl bütçem var bununla ikinci el bir ipad modelimi almalıyım sıfır başka marka bir ürünmü almalıyım bilmiyorum ram ne kadar gerekli onuda bilmiyorum müşteri takibi ve planlarım için kullanıcam birde görüntüyü tv ye aktarabilirsem tadından yenmez
  • hocam 1200 tl ye samsung s pen li tabletI var guzel gibi

ben olsa 2.el tablet almam bir kere almistim tablet çok kasiyordu geri verme imkanimda olmadiktan

birde reeder a11s var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknolojiManyağı28

hocam 1200 tl ye samsung s pen li tabletI var guzel gibi

ben olsa 2.el tablet almam bir kere almistim tablet çok kasiyordu geri verme imkanimda olmadiktan

birde reeder a11s var

Hocam cevabın için teşekkür ederim bende pek ikinci el taraftarı değilim çünki kusurlu malın kusurunu söyleyebilecek delikanlı az kaldı bu vakitte ama bi yandanda çin malı yahut bilinmeyen markaların tabletlerini almak istemiyorum piranha mesela bir tabletini aldım illallah ettirdi. 40 saat bekletiyo telefondaki bir muhatap bulup derdini anlat. O da seni birine yönlendiriyo vs vs derken 20 dk telefondasın daha derdini anlatamamışsın. Teknik servisi komple cört zaten. Bu markayı bedava versen neyleyecen. Bunun gibi ardını bilmediğim markalara paramı yatırmak istemiyorum bu sebeple ipad lerden bir ikinci el alsammı diye düşündüm.

Reader almayı düşünmüyorum lenovo asus ipad ve samsung modelleri olabilir şuan sanırım yıllardır karizmasını kanıtlamış bir marka olmalı teknik servisten beni delirtmemeli :D söylediğin samsung modelini araştırıcam bakalım nasıl bişeymiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.