Şimdi Ara

TABLET TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Unstoppable.. (1 mesaj) Yusuf_Ozkan (1 mesaj) NeyzenEfendi (1 mesaj) musetea (1 mesaj) LeBrock (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    159 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar 5000 Tl bütçe ile alabileceğim en iyi f/p oranını verebilecek tablet hangisidir ? Ben air 4 düşünüyordum ta ki tab s7 görene kadar. Laptop yerine Alicam zaten iyi kötü bir laptopum var. Siz hangisini tavsiye edersiniz ? Tabletin uzun süre dayanmasını istiyorum
    Tab s7 de kalemde geliyor 11 inç 6 gb ram var 120 hz baya iyi gibi. Air de iyi ama kalem yok kılavye filan hicbisi yok sadece tablet. Siz olsanız hangi tableti alırdınız ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj

Leptop bir Tablet değildir. Öyle olsaydı leptop satmazdı kimse. Örneğin leptoptaki gibi 10 sekme açıp o sekmelerde pat pat diye gezemezsin. Sayfanın yüklenmesini beklersin.

Tabletin sundukları size yeterli ise tavsiye vereyim.

Tablet olarak iPad almalısın çünkü bu cihazlarda olay yazılımdır. Kusursuza yakın bir yazılım ise IOS demektir. Andriod saçmalığı değil.

iPad hoparlör olarak en iyisidir. Bu inan çok önemli bir şey. Müzikten sesten zevk alırsın. (iPad Air 1 kullanıyorum. 6 sene oldu. Ses hala en iyisi)

iPad'ın ücretsiz GarageBand programı vardır. Müzik Melodi yaratır zevk alırsın. (En zevkli müzik yapma uygulaması dünyada bana göre)

iPad'in kalemi Samsung'u bırak Wacom ile yarışır. En iyi kalem yani hassasiyet iPad'tedir.

iPad 8. nesil al. 4000 lira. Klavyesi 1300 lira. Bir mouse 100 lira.

5400 liraya güzel bir tabletin olmuş olur. Eğer hobi olarak çizim yapmıyorsan kalemin önemli olduğunu düşünmüyorum. Bir elinde iPad'i tutarak diğer elinle kalemi tutamazsın. Ergonomik değil. Sonuçta iPad mini değil bu.

iPad'i masaya koyarsın. Masaya koyduğun şeyi kalemle neden kullanasın? Safariye mouse ile tıklar. Google'a klavyen ile bir şey yazar. Arama yaparsın.

|
    |

• Teğmen
    189 Mesaj
    Şahsen ben iPad harici tablet almam
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    Android tablet = çöp . iPad şart hocam alabeceğin en iyi ipadi al geç
    |
    |
  • Yarbay
    3963 Mesaj

Eğer tablete bu kadar para verecek olsam matepad pro alırdım muhtemelen

|
    |
  • Yarbay
    2945 Mesaj

Konu cep telefonu olsaydı saatlerce konuşabilirdik. Android mi iOS mu diye ama konu tablet olunca Android tabletler ne yazık ki iPad in çok gerisinde...

5 bin TL bütçeniz varsa iPad den şaşmayın.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.