Şimdi Ara

Tablet ses gelmiyor ama kulaklıkla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
14.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evopad c8040 kullanıyorum. Hoparlöründen ses gelmiyor ama kulaklık takınca geliyor.
    Fabrika ayarlarına döndüm yine aynı.. Ses seviyeleri açık sadece ayarlarda alarm bildirim seviyesiyle oynarken ses geliyor. Donanımsal bi problem olsa bu ses gelir miydi? ayarlardaki sesden başka bi yer var mı bakabileceğim. Android konusunda bilgim yok pek. Kafam karıştı ne olabilir?

• yok mu yardım edecek garantiye mi yollayayım?
  • ayarlarda sesle oynarken ses çıktığına göre donanımsal değil... O nedenle garantiye yollamaya gerek yok... Siz her yerde tabletin esini son ses yapın... Kulaklık takılıyken , çıkarınca , oyun oynarken vs... Belki düzelir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

ayarlarda sesle oynarken ses çıktığına göre donanımsal değil... O nedenle garantiye yollamaya gerek yok... Siz her yerde tabletin esini son ses yapın... Kulaklık takılıyken , çıkarınca , oyun oynarken vs... Belki düzelir..

1 aydır gelmiyor hocam :) başka bi yol lazım
  • Su Aygiri S kullanıcısına yanıt
    2 yıl olmuş ama yinede cevaplayayım :D
    benimde kulaklıkta ses vardı kendinde yoktu
    bi iki vurdum tablete düzelti sonra tekrar bozuldu yani
    garantiye yollamak en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Aygiri

yok mu yardım edecek garantiye mi yollayayım?

Arkadaşım buyur tablet sorun varsa burdan yazabilirsin cok acil satiliktir hic bir yeri arizali degildir her şeyi calisir durumdadir ihtiyacim olmadigindan satiyorum 2 hediyesi var 80 tllik gameboy adv Sp ve 1 oyun + 3G Vınn
    Peşin fiyatina 3-6 taksit imkani Ilan linki:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-piranha-business-tab-7-plusgameboy-advance-sp-plus3g-modem-204804728/detay/

• kulaklık modunda kalmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.