Şimdi Ara

Tablet PC Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Konu yeri burası mı bilmiyorum ama yarın inşallah tablet pc sahibi olacağım:)Tamda burda siz değerleri arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duydum...Hangi model daha iyi,artıları eksileri neler onalrı sizlerle tartışmak istedimö.Öncelikle şunu belirteyim ben bu tableti internete girmek,film seyretmek,kitap okumak,oyun oynamak birde biraz ikinci plandada kalsa uygulama yazmayı öğrenmek istiyorum android işletim sistemi için.(Basit şeyler)
    Bütçem:600 lira ve civarı.Android 4.0 yüklü olan cihazlar daha iyi gibime geliyor öncelikle tercihim onlarda tutuyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcknght -- 29 Haziran 2012; 23:26:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcknght

Merhaba arkadaşlar.Konu yeri burası mı bilmiyorum ama yarın inşallah tablet pc sahibi olacağım:)Tamda burda siz değerleri arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duydum...Hangi model daha iyi,artıları eksileri neler onalrı sizlerle tartışmak istedimö.Öncelikle şunu belirteyim ben bu tableti internete girmek,film seyretmek,kitap okumak,oyun oynamak birde biraz ikinci plandada kalsa uygulama yazmayı öğrenmek istiyorum android işletim sistemi için.(Basit şeyler)
    Bütçem:600 lira ve civarı.Android 4.0 yüklü olan cihazlar daha iyi gibime geliyor öncelikle tercihim onlarda tutuyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aynı şeyleri düşünüyoruz uygulama geliştirmek, internete girmek dizi film seyretmek için falan birde ben sürekli okula götüreceğim için taşınabilirlik açısından 7" alacağım açıkcası fazla para vermek istemiyorum tablete ondan ainol novo elf 2'de karar verdim gayet ucuz bi cihaz onu alacağım büyük ihtimal.Sende bir göz at hoşuna gidebilir, Gerçi senin belirlediğin bütçeye çok daha iyi modeller var 10.1" düşünürsende CUBE U30GT iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcknght

Merhaba arkadaşlar.Konu yeri burası mı bilmiyorum ama yarın inşallah tablet pc sahibi olacağım:)Tamda burda siz değerleri arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duydum...Hangi model daha iyi,artıları eksileri neler onalrı sizlerle tartışmak istedimö.Öncelikle şunu belirteyim ben bu tableti internete girmek,film seyretmek,kitap okumak,oyun oynamak birde biraz ikinci plandada kalsa uygulama yazmayı öğrenmek istiyorum android işletim sistemi için.(Basit şeyler)

Otur bir köşede Nexus 7 yi bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nexus 7 ihitiyaçlarını karşılayacaktır. Çin malı tabletlere para vermektense kaliteli bir kasası olan tabletleri tercih etmek daha iyi olacaktır. Cube u30gt güzel ama Nexus 7 her anlamıyla daha iyi bi deneyim sunuyor.
  • nexus7 güzel dediğiniz gibi hdmi bağlantısı yapmayacaksan ve hafızası bana yeter diyorsan kesinlikle tavsiye ederim.Asusun yapmış olmasıda bi ayrıcalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

nexus7 güzel dediğiniz gibi hdmi bağlantısı yapmayacaksan ve hafızası bana yeter diyorsan kesinlikle tavsiye ederim.Asusun yapmış olmasıda bi ayrıcalık.

Yetmez diyorsan 50 dolar daha verirsin. Ama yetmeyecek gibi duruyor. Çünkü senin kullanabileceğin alan 5-6gb ile sınırlı. Türkiye'ye hangi fiyattan geleceği de belirsiz. Çok pahalı gelirse de hiç işimize yaramaz Amerika'da 200dolara satılması. Yine yurtdışı macerasına gireriz, yine gireriz.
  • Ben çözümü erasmusa giden bi arkadaşla bulcam sanırım öyle duruyor 360 liraya bence süper bu cihaz için... Ama ainol ELF2 de 220 liraya gelecek oda çok uygun o fiyata kararsız kaldım açıkcası..
  • Konu ile alakasız ama güncel ve ilgili arkadaşlar olduğu için buraya sormak istedim. Bende çin malı ama biraz kaliteli tablet var. Bunda internet bağlantısı olmadan TV seyretmek istiyorum. USB TV Kartları var PC ler için, bunun android için olanı varmıdır? Tabletin usb girişine bağlayıp, android programınıda yükleyip TV Tablette anolog tv seyretmem mümkün olabilir mi?
  • hocam, bende tablet satin alma istiyorum.. yazacagim ihtiyaclarimi odeyecek ne tavsiye edersiniz?

internet baglantisi olsun,
    yuksek cozunurlukde video bakmak mumkun olsun
    Android OS ve update yapa bileyim
    kamera
    minimun 32 gb hard
    videooyunlarda sorun yaratmasin...

tavsiyeniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacante

hocam, bende tablet satin alma istiyorum.. yazacagim ihtiyaclarimi odeyecek ne tavsiye edersiniz?

internet baglantisi olsun,
    yuksek cozunurlukde video bakmak mumkun olsun
    Android OS ve update yapa bileyim
    kamera
    minimun 32 gb hard
    videooyunlarda sorun yaratmasin...

tavsiyeniz nelerdir?

Benim kullandığım ve satarsam yine aynısından alacağım cihaz aşağıdaki linktedir. Sizin isteklerinizden tek eksiği 4gb dahili hafızasıdır, 32gb a kadar hafıza kartını destekler..

http://www.sanalpazar.com/Android-4.0-Tablet-7-Kapasitif-Hd-1.5ghz__isp3712213

• Aoson M11 cube u30gt ile aynı ve öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

Aoson M11 cube u30gt ile aynı ve öneririm

usta sunlar cin mali mi??
    orijinaldan daha kotu mu? anlatsana bi

cube u30gt cok ovduler sunu.. kullanan var midir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

Aoson M11 cube u30gt ile aynı ve öneririm

usta sunlar cin mali mi??
    orijinaldan daha kotu mu? anlatsana bi

cube u30gt cok ovduler sunu.. kullanan var midir?

alalı 3 gün oldu Aoson m11 gerçekten ihtiyaçları karşılayan bir tablet Elektronik işi şans işi biraz da ama rahat olmak da gerekir garantili aldığımız ürünler dahi nitekim bizi servise göndertebiliyor sonuçta amaç daha uygun fiyatlı ihtiyacımızı görecek bir tabletse Aoson M11 kesinlikle değer ama cube u30gt kullanmadım onun da özellikleri benzer old. için sorun olacağını zannetmiyorum.
  • samsung, asus, acer, sony, blackberry gibi brand markalardan hangisini satin ala bilirim, 200-400 dolar civarinda?
  • quote:

samsung, asus, acer, sony, blackberry gibi brand markalardan hangisini satin ala bilirim, 200-400 dolar civarinda?

Nexus 7 yurtdışından öneririm. Asus üretti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

samsung, asus, acer, sony, blackberry gibi brand markalardan hangisini satin ala bilirim, 200-400 dolar civarinda?

hocam ebayda fiyat guzel bence... 250 dolar civarinda.. kullandiniz mi?
    nasil bi sey?
  • quote:

quote:

quote:

nasil bi sey?

Kullanmadım. Ebay Türkiye'ye gönderiyor mu nexus 7'yi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nasil bi sey?

bilmiyorum. ben Dubai'den satin almagi dusunuyorum.. fiyatlar neredeyse ayni olucak bence..
    ekran olcusu sizce kucuk degil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasil bi sey?

bilmiyorum. ben Dubai'den satin almagi dusunuyorum.. fiyatlar neredeyse ayni olucak bence..

Benim için ideal bir boyut. Büyük tabletleri sevmiyorum. Taşıması da kolay.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasil bi sey?

Benim için ideal bir boyut. Büyük tabletleri sevmiyorum. Taşıması da kolay.

hocam programlari, oyunlari ve s parayla mi satin almak lazim? yoxsa key, serial ve s ile bulmak oluyor mu?
    hic tablet kullanmadim da.. yani her bir seyi google store'dan satin almak mi lazim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.