Şimdi Ara

Tablet önerisine çok ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 10 yıllık asüs marka dizüstü bilgisayarımı yenileyip 15" ekranlı i5 laptop almayı düşünüyordum fakat fikrim değişmeye başladı. Hem çok pahalı olması hem de onca parayı verince koca bilgisayarı her yere rahatça taşıyamayacağım gerçeği beni durdurdu ve mausa alışkın biri olarak dokunmatik ekrana kendimi alıştırmaya karar verdim. Diğer taraftan elimden düştüğü anda kırılabilecek bir cihaza da çok yüksek paralar vermek istemiyorum. Laptopumda yapacağım her işin altından kalkabilecek bir tablet istiyorum. Donmadan film veya video izleyebileceğim ve bunların dışında gimp gibi bazı resim programlarını veya video düzenleme programlarını çalıştırabileceğim, kulaklığı taktığımda stereo müzik dinleyebileceğim, en az 9" lik ve hızlı çalışan bir tablet önerisine ihtiyacım var. 10 parmak klavye yazdığım için gerektiğinde kablolu veya kablosuz türkçe Q klavyeyi takıp yazı yapabilmem gerekiyor. Ayrıca alacağım tablette android mi yoksa yine Windows mu tercih etmeliyim? Aradığım özellikte bir tableti 1000 ₺ civarında almam mümkün mü? Karar aşamasında nelere dikkat etmem gerekiyor? Bu konuda bilgisi olanlardan tavsiye rice ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.