Şimdi Ara

Tablet ile alınan Data hattı Boş Vınn'da çalışır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 10 Haziranda Turkcell'den tablet aldım. 24 tahütütlü. Data hattı ile beraber aldım. Şu anda tableti kullanmıyorum. Satmayı düşünüyorum. Anlaşmayı iptal edersem Daha fazla ücret ödiyeceğimi biliyorum. Elimde kalan data hattını kullanmak istiyorum. Kardeşim ünüversitede leptop kullanıyor. Boş bir vınn alıp data hattını takıp kardeşime vermek istiyorum. Ama çalışırmı bilemiyorum. Boşuna vınna para vermek istemiyorum.
    Sorum şu: tablet ile aldıgım 4gb lık turkcell daha hattım Boş tak çalıştır cinsi bir VINN ile çalışır mı ? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler....

• Sim kart boyutları standart ise kullanabilirsiniz. Sadece ayarlarken apn yi internet yerine mgb ayarlarsınız Turkcell Vınnlar hat ayarlarını otomatik aldıklarından sorun olmaz. Data paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    Sim kart standart boyutta. O söylediğiniz ayarı nasıl yapıcam. Pc ye taktığım zaman mı ? Birde Turkcell iletişim merkezleri boş Vınn satar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El olarak da alabilirsiniz. Ayar Turkcell cihazlarda otomatik olarak gelebilir.

2. Ele pek güvenim yok açıkcası. Almışken güzel sıfır olsun :)

• Hat olmadan satacaklarını pek sanmıyorum. Yine de bir sorun en son çare hattı başka bir operatöre taşıyarak konuşmaya açıp kullanabilirsiniz.

Olmaz ki. 24 ay Tahatüt lü :)

• Dilerseniz elimde 8 mbps destekleyen vinn ve 21 mbps destekleyen avea het var uygun bi fiyata kargolayabilirim.. Vinn her hat ile calisiyor jet icinde ayni islem yapilabilir PM atabilirsiniz..

• admLive kullanıcısına yanıt
    İlğiniz için teşekkürler. Dün gece sıfır bir vınn sipariş ettim yarın elime ulaşır. Yinede teşekkür ediyorum.

• rica ederim ne demek. İhtiyaci olan birisine kismet olacaktir elbet (:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.